Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
KLAUN96

Czy 23letnia kobieta Jest na tyle juz dojrzała by miec stałego Partnera i z Nim 5tkę dzieci?

Polecane posty

Witam Serdecznie WAS :)

Jak w pytaniu...:) Co o tym sadzicie? :)

5 Dzieci?  Kiedy by tyle dzieci w tym wieku zdążyła urodzić?

Nie myślę że jeszcze nie ten wiek na to

W naszej kulturze raczej nie. I na szczęście nie 🙂 W innych tak, ale takich gdzie kobieta jest rzeczą...

To u dzikusów tak jest...

Tam 23 lata to już starsza pani 😄 

Zależy od kobiety. I faceta.  Życie pisze różne scenariusze. Mam przyjaciółkę która w wieku 16 lat poznała chłopaka i jej zwyczajnie odYebało na jego punkcie. Zanosiło się na typową wakacyjną znajomość z dyskoteki, poznali się w kolejce do kibla na wiejskiej potańcówce😅 

Od owej dyskoteki stali się nie rozłączeni... w życiu nie widziałam tak zakochanych ludzi, Już po wakacjach zaczęli marzyć o dzieciach, ślubie, każdy pukał się w głowę, przecież sami byliśmy dzieciakami.  Zaczynali liceum kiedy ona zaszła w ciąże. Byli za młodzi nawet żeby ślub „z obowiązku” wziąć, Rodzice jakoś tam załatwiali, jeździli do kurii, podpisywali... w końcu kilka dni przed porodem doszło do tego ślubu. Nieważne, bo zbaczam z tematu. W każdym razie pobrała się dwójka dzieciaków i zmajstrowała trzeciego. Nikt nie dawał za ten związek 5groszy. Dziś mamy po 40 lat, oni dorosłe dzieci (dorobili sobie jeszcze trójkę zanim skończyliśmy liceum- ona już zaocznie) i nadal żyją szczęśliwie,  spijają sobie z dziobków ... a reszta klasy większość porozwodzona lub robią dzieci z nowymi partnerami 😅 

• Haha 1

poznali się w kolejce do kibla na wiejskiej potańcówce😅 

Tego nawet scenarzysta(autor) "trudnych spraw" by nie wymyślił 😄

Dojrzałosc niekoniecznie idzie w parze z wiekiem i odwrotnie, aczkolwiek 5 dzieci w tym wieku to czysta durnota, o ile nie jest się bardzo  bogatą z domu i zafiksowaną na punkcie dzieci .Raczej trąci patolą mocno. Sama znam ( z widzenia) dziewczynę co ma 21 i trójkę, siedzą wszyscy kątem w jednym pokoiku w domu rodzinnym, ona oczywiscie ''szlachta baluje plebs haruje'', on też kokosów nie zarabia. Pokłosie 500 plus. I nie mówicie że ''będzie miał kto na emerytury robic''. Dwójka ma zaburzenia wymaga rehabilitacji, oni to mają w doopie i płodzą trzecie ( opisywałam tu zresztą kiedys ten przypadek). 

Tego nawet scenarzysta(autor) "trudnych spraw" by nie wymyślił 😄

Takie są fakty. Moja znajomość z owego dysco nie przetrwała nawet wakacji, a oni są razem do dziś. 
i jak ktoś tam niżej pisał wychowali dzieci zanim weszło 500plus 🤣🤣 

Dojrzałosc niekoniecznie idzie w parze z wiekiem i odwrotnie, aczkolwiek 5 dzieci w tym wieku to czysta durnota, o ile nie jest się bardzo  bogatą z domu i zafiksowaną na punkcie dzieci .Raczej trąci patolą mocno. Sama znam ( z widzenia) dziewczynę co ma 21 i trójkę, siedzą wszyscy kątem w jednym pokoiku w domu rodzinnym, ona oczywiscie ''szlachta baluje plebs haruje'', on też kokosów nie zarabia. Pokłosie 500 plus. I nie mówicie że ''będzie miał kto na emerytury robic''. Dwójka ma zaburzenia wymaga rehabilitacji, oni to mają w doopie i płodzą trzecie ( opisywałam tu zresztą kiedys ten przypadek). 

No niestety zazwyczaj właśnie z tym mi się to kojarzy. Miło jednak, że są szczęśliwe przykłady o jakich wspomniała Agnieszka

Dziś mamy po 40 lat, oni dorosłe dzieci (dorobili sobie jeszcze trójkę zanim skończyliśmy liceum- ona już zaocznie) i nadal żyją szczęśliwie,  spijają sobie z dziobków ... a reszta klasy większość porozwodzona lub robią dzieci z nowymi partnerami 😅

Ja niestety takiej pary nie spotkałam, niestety - bo życzę ludziom szczęścia. Jednak dla mnie zazwyczaj jest to widok o jakim pisze Sówka1313, lub jakiś inny nieszczęśliwy. I aż piątka? Nawet w tych wątpliwych rodzinach aż tylu nie mają w takim wieku...

i jak ktoś tam niżej pisał wychowali dzieci zanim weszło 500plus 🤣🤣 

To skądinąd dowód szczerości intencji i życia 😄

🤣 

Chodzi ci o zwiazek z ojcem piatki dzieci?Czy ze zamierzasz w wieku 23 lat urodzic piecioraczki?Czy zamierzacie adoptowac choc 4  a jedno urodzic?Czy moze myslenie wstecz, ze trzeba bylo zaczac w wieku 16 lat zeby do 23 miec piatke?

Jestes autorko w pieknym wieku wczesnej doroslosci, mozesz jeszcze wiele lat zyc radosnie i beztrosko, skorzystaj z tego bo to sie nie powtorzy.Jedno dziecko konczy mlodosc na zawsze, a co dopiero 5

Witam Serdecznie WAS :)

To fakt...Zycie pisze rozne scenariusze...:)

Chodzi Mi o to ze znajona moja ktora ma 23l marzy o stałym zwiazku i o 5tce dzieci...:)

A Ja znam (rowniez z widzenia)poznali sie w szkole kiedy mieli po 17scie lat...W wieku 20lat pobrali sie i sa caly czas Razem (teraz maja po 24l to moi rowiesnicy sa) Nie maja dzieci. Sa po slubie koscielnym. I razem pracuja. :)

Co to znaczy dojrzała? Każdy dojrzewa w innym czasie. Jedni będą gotowi na dzieci po 30ce a inni przed. 5 dzieci? Jeśli nie zaczęła w wieku 18 lat to myślę że może dwa trzy razy była w ciąży z bliźniakami. Jej sprawa. Nie moja.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się