Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miniu1990

Bieganie od 1 kwietnia

Polecane posty

Kochani czy mogę dziś wyjść biegać? Oczywiście sama. Oczywiście nie będę biegać po parku czy plazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rząd powie ci że nie.

Jakikolwiek lekarz czy inny ekspert, że tak.

Wyjdź, biegaj, nie kichaj, nie pluj, nie liż przechodniów, nie dotykaj brudnymi rękami ust, nosa, oczu, umyj ręce po powrocie i odkaź jeśli czegoś dotykałaś (jak klamki itp) albo biegaj w rękawiczkach i baw się dobrze. To jest pierwsza potrzeba. Jeśli trafisz na świra, będzie próbował wlepić ci mandat. W razie czego ubiegaj się o odszkodowanie od Polski przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Ale z tego co widziałam, tylko pouczają. A widzę, bo wychodzę normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rząd powie ci że nie.

Jakikolwiek lekarz czy inny ekspert, że tak.

Wyjdź, biegaj, nie kichaj, nie pluj, nie liż przechodniów, nie dotykaj brudnymi rękami ust, nosa, oczu, umyj ręce po powrocie i odkaź jeśli czegoś dotykałaś (jak klamki itp) albo biegaj w rękawiczkach i baw się dobrze. To jest pierwsza potrzeba. Jeśli trafisz na świra, będzie próbował wlepić ci mandat. W razie czego ubiegaj się o odszkodowanie od Polski przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Ale z tego co widziałam, tylko pouczają. A widzę, bo wychodzę normalnie.

Dziękuję. Dla Mnie bieganie to teraz odskocznia od tego wszystkiego co teraz się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, rząd powie nie! Nie, nie możesz iść biegać! Do lasu, gdzieś, gdzie nie ma ludzi, nie, absolutnie nie możesz. Za to możesz a nawet powinnaś iść na głosowanie! Tam Ci nic absolutnie nic nie grozi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×