Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Geneza.

czy przekaładacie wesele/ślub z pow. koronawirusa?

Polecane posty

mam zaplanowany ślub i wesele na czerwiec, zastanawiam się czy już przekładać? i jeśli tak to na kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mam zaplanowany ślub i wesele na czerwiec, zastanawiam się czy już przekładać? i jeśli tak to na kiedy

Na czerwiec to chyba bez sensu przekładać - będą z tego tylko kłopoty, zwłaszcza jeśli coś masz już popłacone. Żeby w miarę bezszkodowo wyjść z takich przenosin, musiałabyś poczekać czy do czerwca będą jakieś jeszcze przepisy i zakazy specjalne. Inaczej domy weselne, restauracje itd. mogą robić problemy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, nie wiadomo, jak zmienią się przepisy, teraz przekładanie musiałoby być dobrą wolą sali, dj, fotografa... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my dzisiaj odwolalismy, mieliśmy mieć wesele 23 mają, weźmiemy tylko slub w kościele i tyle 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzicie, że restauracje i hotele będą otwierane jako jedne  z ostatnich? Moim zdaniem takie imprezy na większą liczbę osób mogą się nie odbyć w czerwcu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Myślicie, że wesele zaplanowane na 27 czerwca odbędzie się, czy raczej będzie odwołane?

Ja myśle że jest duża szansa ze się odbędzie
moze być tak ze będzie ograniczenie do 50 os 

Edytowano przez Geneza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że wesela będą się odbywać wtedy kiedy też otworzą restaurację - ale na pewno z ograniczeniami co do liczby osób przynajmniej na początku.  Zreszta sam premier tak wczoraj mówił, pewnie do 50 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My planujemy ślub kościelny i obiad - dla najbliższej rodziny. Mam nadzieje ze da rade w lokalu bo w domu masakra - krzeseł by zabrakło 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ślub był i wesele na 70 osób 🙂 wszystko było super, już minęło 2 miesiące i wszyscy zdrowi. Nikt na ślubie i weselu maseczki nie zakładał 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie udalo o miesiac przelozyc i zrobilam w tygodniu jak juz zniesli wiecej obostrzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kuzyn się żenił początkowo miało być w czerwcu przełożyli na październik nie pamiętam czy były jakieś nowe obostrzenia w czerwcu i jak restauracje i tym podobne ale pamiętam że wesele się odbyło w drugim terminie a tydzień później zakazali organizowania tego typu imprez więc wyrobili się na styk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Anka19 napisał:

Rok temu kuzyn się żenił początkowo miało być w czerwcu przełożyli na październik nie pamiętam czy były jakieś nowe obostrzenia w czerwcu i jak restauracje i tym podobne ale pamiętam że wesele się odbyło w drugim terminie a tydzień później zakazali organizowania tego typu imprez więc wyrobili się na styk 

Moim zdaniem wesela w Polsce w tym okresie to kiepski pomysł! Można zrobić kameralny obiad na 10-15 osób, a nie narażać 200 w tym starsze osoby na chorobę czy powikłania. Ktoś kiedyś mówił o weselach dla tylko zaszczepionych - moim zdaniem to tez nie za dobry pomysł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×