Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
pomorze45

alternatywa dla botoksu? i można samodzielnie?

Polecane posty

Mam dziewczyny pytanie, od jakiegoś czasu używam w domu wielopunktowego RF z systemem NYS i zastanawiam się nad Medi Lift 5D. Ma wypełniać zwiotczenia naszymi mięśniami. Brzmi zachęcająco ale wolałabym poznać opinie tych, które stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stosuję z powodzeniem i zauważyłam: zmniejszenie 2 podbródka, nie ciągnie mi wszystko już na tak na dół. czekam oczywiście jeszcze na większe efekty, które przychodzą z czasem, bo im częściej ćwiczysz mięśnie, tym szybciej wypełniają i liftingują skórę. teraz czasu w domu nie zabraknie, więc można stosować. podoba mi się to, że mogę robić w tym czasie inne rzeczy. super sprawa, polecam. kupuj bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam o tym cudzie i sama zastanawiam się nad zakupem. Jakoś nie bardzo podoba mi się twarz po wypełniaczach, niby zmarszczek nie ma ale twarz jest nie naturalna. Botoks niestety widać. Wszędzie trąbią, że ćwiczenia i masaże dają lepsze efekty niż sztuczne substancje i dają przede wszystkim trwałe efekty. A tutaj się założy tą maskę i nic nie trzeba robić? Kosziba podpowiesz coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WolnaJola i to mnie właśnie przekonało do maski medi lift, że nie trzeba nic robić, a skóra jak po najlepszych zabiegach kosmetycznych. z roku na rok, coraz więcej wiszę - prawa grawitacji niestety działają. robię co mogę, żeby czas choć trochę zatrzymać i tak jak ty stawiam na naturalność. maska działa sama, zakładam, nastawiam program lifting, a w tym czasie robię wszystko - bo ma otwory na oczy. efekty są i widzę, że z każdym dniem, tygodniem jest ich więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością nie bierz się na wypełnianie zmarszczek samodzielnie, lepiej zapłacić za zabieg w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym. Jeżeli nie chcesz zapisać się na botoks, zawsze możesz zdecydować się na preparaty na bazie kwasu hialuronowego. Ja w taki sposób redukowałam zmarszczki w krakowskiej klinice vesuna i z efektów jestem zadowolona, wyglądam naturalnie, a to chyba najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×