Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koreklorek

Walczyc czy odpuscic

Polecane posty

Witam

Sytuacja dość trudna. Poznałem się z dziewczyną jakiś czas temu obecnie jestesmy w innych miastach, ale bylismy na 3 spotkaniach pewnej grupy, a wiec baardzo slabo sie znalismy jednak wpadla mi mocno w oko. Raczej wszystkie dziewczyny są tam za mną z czego dwie do mnie mocno uderzały, natomiast ta jedna spodobała mi sie najbardziej w dodatku chyba ma najwieksze powodzenie wsrod mezczyzn wiec tez byla troche inna w stosunku do mnie. Pozniej mielismy kontakt messenger grupowy na ktorym czesto mnie zaczepiala i myslalem, ze moze chodzi o cos wiecej bo duzo mnie wypytywala o rozne plany  moje na grupie jak i osobiscie, usmiechnieta byla cokolwiek bym nie mowil. Doszlo do tego ze napisalem do niej ale po jakims czasie zaczela odpisywac co pare godzin wiec jak skonczyl sie dzien pozegnalem sie kulturalnie, na co nie odpisala jak na drugi dzien zauwazylem mimo ze rozmowa byla bardzo zabawna i fajna. Nastepny raz odezwalem sie po 5 dniach (to byl pewnie blad) i gadalem z nia kolejne 4dni pod rzad i dalej co chwile zadawala pytania ale potrafila odpisac dwa razy na dzien albo kilka wiecej wiadomosci wymienilismy co pare h.(pomimo iz jestesmy w jednej grupie i bylo wiadomo ze ona ma cale dni wolne wiedzialem od innych dziewczyn) teraz zreszta wiadomo nikt prawie nie wychodzi. Nie mam pojecia dlaczego to wszystko tak sie popsulo teraz 3 dzien sie nie odzywam. zaczalem skracac rozmowy az skrocilem do minimum bo chcialem sprawdzic czy jakkolwiek ona podkreci temat i raz sama sie odezwie a jedynie na grupie cos wymieni ze mna wiadomosc a prywatnie nic nie napisze. Czulem ze po prostu mnie zlewa mocno. Poki co w miescie daleko ode mnie sie znajduje wiec oprocz pisania nic nie mozemy zrobic. Mysle czy znowu sie odzywac czy dac sobie spokoj rozmowy sa fajne i zabawne ale jednak jakby ona mnie olewala przy odpisywaniu co kilka h, mimo iz na grupie pisala ze z nudow caly dzien na necie siedzi czasem. moze popelnilem juz blad ktorego nie naprawie? a moze milczec i juz sie nie odzywac dopoki sama tego nie zrobi? oboje mamy ponad 21 lat ja jestem pare lat starszy. nie mam pojecia co myslec z gory dziekuje Wam drogie kobiety za podpowiedz, bo mi strasznie na niej zalezy, ale z braku doswiadczenia strasznie sie gubie. Nie chcialbym myslec dluzej o kims, kto moze miec mnie gdzies nie chcialbym marnowac czasu z drugiej strony nie chce do niej ciagle pisac, bo nie chce zeby myslala ze jestem desperatem , bo nie chce kogos zadusic soba. Czy te paro dniowe przerwy na poczatku popsuly? czy nie juz na prawde nie wiem prosze o pomoc, Dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niego panny gotowe,

2 liczyły na wielkie love,

ale wszystkie konkretnie olał,

bo niedostępną pannę wolał. 

Nie kręciły go chętne dziewczyny, 

Lecz i ona nie chciała łatwej zwierzyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dla niego panny gotowe,

2 liczyły na wielkie love,

ale wszystkie konkretnie olał,

bo niedostępną pannę wolał. 

Nie kręciły go chętne dziewczyny, 

Lecz i ona nie chciała łatwej zwierzyny. 

Zgadzam się z wypowiedzią. 

A co do tematu 

Dziewczyna nie traktuje Cię poważnie, czasem coś popisze dla frajdy ale nie zależy jej. 

Zainteresuj się tą która jest za Tobą. Już nie wybrzydzaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×