Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Takajedna

Dlaczego polskie kobiety mają dobrą opinię za granicą

Polecane posty

u obcokrajowców i chętnie wchodzą z nimi w związki i się żenią a polskich facetów żadna przykładowo Niemka czy amerykanka nie chce? jedynie mają branie jak juz to u ukrainek ale one pazerne na kasę i kraj biedny. 

Ponieważ Polki są pracowite za granicą.  Uczciwe.  Obcokrajowcy są wesołymi , sympatycznymi ludźmi . Którzy z reguły nie mają tego kija - w dupi3 jak to mówią potocznie.  Po za tym są dobrymi ludźmi często dla kobiet - drzwi od samochodu otworzy , nie jest wulgarny i nie powie jak co drugi Polak do kobiety " Ty pisssdo głupia " większość jak przeklnie ogólnie to przeprosi ,kwiatka bez okazji na poprawę humorku przyniesie.  Mile zaskoczy . Przytuli , powie ciepłe słowo.  Polacy myślą że jak kobietę wezmą nawet z zagranicy to ma gotować , sprzątać i rodzić dzieci.  Dlatego Panny wykształcone , mądre i władające jezykami wiedzą dobrze jak się ustawić.  A jeśli chodzi o Ukrainę - to tak zacofany kraj.  Że wystarczy tak raz w życiu pojechać i zobaczyć na własne oczy jaka bida . Dywany na ścianach jak za PRL-u i wiele innych . I z reguły Polak marzac o kobiecie z zagranicy - a Ani języka nie zna , ani nie ma tego " czegoś " to może tylko pomarzyć.  I mieć Ukrainkę której mentalność sprowadza się jak powyżej - do gotowania , sprzątania i rodzenia dzieci.  

Ja osobiście obcokrajowca bym nie chciała . Wystarczy mi mieć Polaka który ten mit obali i nie będzie mnie traktował jak wycieraczkę.  A wiem że to kwestia dogadania się . Mentalność człowieka jest bardzo ważna.  Charakter.  

Ty o obcokrajowcach wiesz tyle co żaba o kosmosie. Obcokrajowy są przedewszystkim SZTUCZNI, ich wieczne how are you i odpowiedź standartowa I'm fine. Sztuczni, podstępni, interesowni, nie potrafią być szczerzy, wszystko jest z nimi płytkie, oni nie mają takich przyjaźni jak polacy, wszystko jest płytkie. Masa durnych polek naoglądało się filmów i myślą że życie z obcokrajowcem to jak w serialu, a jak ich troche lepiej poznają bo z nimi mieszkają to się okazuje że taki tak samo sr'a, pierdzi, jedzie mu z ryja rano i ma humory. Eh, durne baby.

Mnie obcokrajowcy właśnie z tego powodu nie obchodzą i nie obchodziły - bo wydaja mi się sztuczni.  Ale widzisz tymi sztuczkami potrafią zwabić kobietę i gdzieś ta sztuczność i maska nie pozwala im - kimś innym.  Każdy kij ma dwa końce : Włosi tacy całuśni , weseli a jednak mama w ich życiu jest przesadnie ważna.  Co też na dłuższą metę jest nie do wytrzymania.  Turki - tacy delikatni i pocieszni ale osobiscie jak dla mnie to do rozmowy tylko . Ale są kobiety które całe życie z nimi spędza.  Znam pewną parę - Ona Polka On Turek.  2 ka dzieci i mi powiedziała że tak dobrego mężczyznę ma . Już są razem z 15 lat. koleżanki Mama rozwiodła się tyle lat temu z Polakiem. A już z dobre 10 jest z Włochem . Także udane związki mogą być i są.  Ale musi być kobietka obrotna , mieć coś w głowie to znajdzie dobrego faceta.  Każdy ma wady ale zależy na jak duża skalę.  I u Nich są nieudacznicy życiowi.  Tak jak i u Nas w Polsce - poczciwi , mega fajni ludzie i takie cwaniaki że głowa mała.  Za granicą też są kobiety puszczalskie i te które tego nie zrobią bo mają zasady.  Tam też są ludzie samotni i Ci którym ta miłość pod samą twarz się nasunie.  

Mnie tam nie interesuje kwiatek czy żeby ktoś mi drzwi otwierał .. dla mnie istotne są relacje 365 dni w roku.  Ale są kobiety które bez takich gadżetów nie funkcjonuja.  Tak samo jak ja bym się nie odnalazła w ich życiu.  

• Like 1

Moje dwie przyjaciółki wyszły za Anglików. Jeden prowadzi agencję nieruchomości, drugi jest dentystą.

Życzę każdej kobiecie takich mężów!

Tak jeden jak i drugi - bardzo rodzinni, opiekuńczy, gościnni.

Żadnego czepiania się o brak obiadu czy inne pierdoły.

Obcokrajowy są przedewszystkim SZTUCZNI, ich wieczne how are you i odpowiedź standartowa I'm fine. Sztuczni, podstępni, interesowni, nie potrafią być szczerzy, wszystko jest z nimi płytkie, oni nie mają takich przyjaźni jak polacy, wszystko jest płytkie.

To co nazywasz "sztucznością" to po prostu kultura osobista, uprzejmość i dobre wychowanie - czyli coś czego 95% nie posiada i w ogóle nie zna.

• Like 3
  • Thanks 4
  • Haha 1

polki maja tylko opinię dobrych prostytutek. ale to ok, uczciwy zarobek.

BezImienny halo, ktoś tu obraża,waleczny gdzie Ty? 😑

BezImienny halo, ktoś tu obraża,waleczny gdzie Ty? 😑

nikogo nie obraziłem, prostytucja to forma samozatrudnienia. nie ma nic złego w byciu prostytutką.

Napisano (edytowany)

nikogo nie obraziłem, prostytucja to forma samozatrudnienia. nie ma nic złego w byciu prostytutką.

?? Piszesz że kobiety za granica mają opinie prostytutki. Czyli obrażasz. Myślisz że kobiety serio się za granica sprzedają? Nie szanujecie kobiet to jak one mają być w stosunku dka was dobre niby? 

Edytowano przez Jabłeczna

?? Piszesz że kobiety za granica mają opinie prostytutki. Czyli obrażasz. Myślisz że kobiety serio się za granica sprzedają? Nie szanujecie kobiet to jak one mają być w stosunku dka was dobre niby? 

bo mają. nie obrażam, nie uważam słowa "prostytutka" za określenie pejoratywne.

jakbym chciał obrazić to bym napisał "dzi/wka"

Otóż to , nie ma sensu wchodzić w dyskusję.  Kobiety jadą za granicę często do ciężkich prac by zarobić , by się nie prosić.  By coś mieć.  On z reguły nienawidzi kobiet i dzieci także takiego komentarza to kazdy mógł się spodziewać . 

Kobiety z roku na rok w złych warunkach atmosferycznych ,w szklarniach ,na szmacie tyrają.  Na produkcji.  Jako opiekunki osób starszych , brudna robota.  I nie zależnie od wykształcenia . BO WIEDZA ! ZE BY COS MIEC to najpierw coś od siebie trzeba dać.  

I większy szacunek dla kobiet.  Bo co drugi nieudacznik siedzi w Polsce na garnuszku u rodziców to nic , bo mieszkać z rodzicami nawet całe życie można.  Ale ślimta,nic nie robi , kasy brak a jak pójdzie to rodzice klaszczą że synek chociaż miesiąc przerobił.  

Rzeczywiście powinien dostać Oscara . 

Otóż to , nie ma sensu wchodzić w dyskusję.  Kobiety jadą za granicę często do ciężkich prac by zarobić , by się nie prosić.  By coś mieć.  On z reguły nienawidzi kobiet i dzieci także takiego komentarza to kazdy mógł się spodziewać . 

Kobiety z roku na rok w złych warunkach atmosferycznych ,w szklarniach ,na szmacie tyrają.  Na produkcji.  Jako opiekunki osób starszych , brudna robota.  I nie zależnie od wykształcenia . BO WIEDZA ! ZE BY COS MIEC to najpierw coś od siebie trzeba dać.  

I większy szacunek dla kobiet.  Bo co drugi nieudacznik siedzi w Polsce na garnuszku u rodziców to nic , bo mieszkać z rodzicami nawet całe życie można.  Ale ślimta,nic nie robi , kasy brak a jak pójdzie to rodzice klaszczą że synek chociaż miesiąc przerobił.  

Rzeczywiście powinien dostać Oscara . 

jak ktoś nie ma wykształcenia to musi albo tyrać, albo w przypadku kobiet może brać pieniądze za seks.

• Haha 1

jak ktoś nie ma wykształcenia to musi albo tyrać, albo w przypadku kobiet może brać pieniądze za seks.

Właśnie wykształceni ludzie niestety nawet w Norwegii tyrają.  Tylko tyrać a tyrać ,kasa a kasa to jest różnica ☹️ w Norwegii to ja bym nawet kible pucowala ale po co myśleć tak drastycznie jak jeszcze można - na produkcji pracować.  ( Tam trzeba żeby się dostać znajomości ) niby mam ale mi w Polsce nie jest źle.  No i praca przeważnie przy rybkach gdy mężczyźni jadą.  Ale przy rybkach to chyba za słabe słowo - przy RYYYYYYYYBACH gigantach.  Tata z bratem był . Zdjęć masę oglądałam.  Co za wielkie ryby.  I tak 12h czasem 8 czasem 10 . Musisz je unieść ,wypatroszyć itp.  Mój tata na ketonalach był ostatnie 10 dni.  Bo już swój wiek oczywiście ,tak.  Ale kasa się zgadza.  

Bo wyksztalcenie zapewni ci bajke 🙂 Jasne 😛

Moze co najwyzej cos ulatwic..

A faceci nie biora kasy za sex , no cos ty !1 😄

Właśnie wykształceni ludzie niestety nawet w Norwegii tyrają.  Tylko tyrać a tyrać ,kasa a kasa to jest różnica ☹️ w Norwegii to ja bym nawet kible pucowala ale po co myśleć tak drastycznie jak jeszcze można - na produkcji pracować.  ( Tam trzeba żeby się dostać znajomości ) niby mam ale mi w Polsce nie jest źle.  No i praca przeważnie przy rybkach gdy mężczyźni jadą.  Ale przy rybkach to chyba za słabe słowo - przy RYYYYYYYYBACH gigantach.  Tata z bratem był . Zdjęć masę oglądałam.  Co za wielkie ryby.  I tak 12h czasem 8 czasem 10 . Musisz je unieść ,wypatroszyć itp.  Mój tata na ketonalach był ostatnie 10 dni.  Bo już swój wiek oczywiście ,tak.  Ale kasa się zgadza.  

wykształcenie to nie jest papierek tylko umiejętności które się nabywa w procesie edukacyjnym. lewactwo pozujące na wykształcone nie umie nic.

Napisano (edytowany)

Polki są atrakcyjne glownie dla facetów z Zachodu. Mają, w porównaniu z "Zachodnioeuropejkami", wschodnią służalczą mentalność. Obsługują panow a oni zachwyceni że dostają takie bonusy, bo są przyzwyczajeni do standardów że po równo. Za to dla facetów ze Wschodu, Polki są nieatrakcyjne, bo zbyt wyemancypowane. Ruskie wolą mieć swoje potulne szuru buru niewolnice. Dlatego Polacy tak chętnie przygarniają potulne i ubogie Ukrainki.

Edytowano przez Onkosfera

wykształcenie to nie jest papierek tylko umiejętności które się nabywa w procesie edukacyjnym. lewactwo pozujące na wykształcone nie umie nic.

Dokładnie ! Trzeba mieć umiejętności. Bez umiejętności bądź umiejętności czyli tak zwana smykalka do szybkiego uczenia się i nabywania wiedzy to też klapa.  

Polki są atrakcyjne glownie dla facetów z zachodu. Mają, w porównaniu z zachodnioeuropejkamo, wschodnią służalczą mentalność. Obsługują panow a oni zachwyceni że dostają takie, bo są przyzwyczajeni do standardów że po równo. Za to dla facetów ze wschodu, Polki są nieattakcyjbe, bo zbyt wyemancypowane. Wolą mieć swoje potulne szuru buru niewolnice. Dlatego Polacy tak chętnie przygarniają potulne i ubogie Ukrainki.

napisz wprost że kobiety to grupa nomadyczna jak starotestamentowi żydzi.

Co do preferencji śmiadych dżentelmenów z Poludnia, to wiadomo, że dla nich polskie blade niewypieczone buły są atrakcyjne, choćby i były jak na nasze warunki ledwo akceptowalne. Ich śmiałość podrywu też miła jest sercu każdej olewanej przez kolegów brzyduli😏

napisz wprost że kobiety to grupa nomadyczna jak starotestamentowi żydzi.

Normalka. Kobieta byla wydawana do rodu męża. Ale wśród związków polsko-polskich widzę raczej przyspawanie do matriarchalnej gałęzi.

Co do preferencji śmiadych dżentelmenów z Poludnia, to wiadomo, że dla nich polskie blade niewypieczone buły są atrakcyjne, choćby i były jak na nasze warunki ledwo akceptowalne. Ich śmiałość podrywu też miła jest sercu każdej olewanej przez kolegów brzyduli😏

a później tylko 🤜🤰

a później tylko 🤜🤰

Wyjątkowo się zgodzę. Czy ja już mowilam, że z dwojga złego lepszy Murzyn niż Arab? Murzyn tylko zrobi dziecko i porzuci, a Arab jeszcze będzie chciał odebrać i wychować po swojemu.

Wyjątkowo się zgodzę. Czy ja już mowilam, że z dwojga złego lepszy Murzyn niż Arab? Murzyn tylko zrobi dziecko i porzuci, a Arab jeszcze będzie chciał odebrać i wychować po swojemu.

to że będzie walczył o swoje prawa rodzicielskie jest normalne (mało tego, będzie miał moje wsparcie. wolę żeby on utrzymywał swojego bękarta niż jak mam to robić ja za pośrednictwem redystrybucji państwowej która jest wymuszona na mnie za pomocą pały policyjnej), bardziej mnie ciekawi dlaczego p0lka nie rozumiem że dla południowca jest tylko workiem treningowym ze względu na silny "konserwatyzm" kulturowy. samo to że porzuciła swoją własną grupę narodową dla południowca oznacza że jest nic nie wartą szmatą, nawet jeśli zrobiła to dla niego. nie wiem, może tak lubi. tak samo południowiec będzie miał większe opory moralne przed zabiciem chrześcijanina niż ateisty.

Napisano (edytowany)

to że będzie walczył o swoje prawa rodzicielskie jest normalne (mało tego, będzie miał moje wsparcie. wolę żeby on utrzymywał swojego bękarta niż jak mam to robić ja za pośrednictwem redystrybucji państwowej która jest wymuszona na mnie za pomocą pały policyjnej), bardziej mnie ciekawi dlaczego p0lka nie rozumiem że dla południowca jest tylko workiem treningowym ze względu na silny "konserwatyzm" kulturowy. samo to że porzuciła swoją własną grupę narodową dla południowca oznacza że jest nic nie wartą szmatą, nawet jeśli zrobiła to dla niego. nie wiem, może tak lubi. tak samo południowiec będzie miał większe opory moralne przed zabiciem chrześcijanina niż ateisty.

Za dużo pier.dolisz, zaraz Ci znowu dam ignora. Co mnie obchodzą twoje bolączki osobiste, od których dostajesz pier.dolca na łeb. Gadasz od rzeczy. To oczywiste że szkoda marnować dobre dziecko na wychowanie wśród szmatoglowych. A że ty masz jakiś problem z dokladaniem do wspólnego wora, to weź się idź leczyć. Pracuj w szarej strefie, to nie bedziesz płacił na cudze pincetplusy. I tak emerytury nie dostaniesz bo właśnie ją przeżre znakomite gospodarowanie finansami w czasach zarazy. Równie dobrze możesz robić na lewo i ciułać se do swojego prawackiego skarbca.

Edytowano przez Onkosfera

Za dużo pier.dolisz, zaraz Ci znowu dam ignora. Co mnie obchodzą twoje bolączki osobiste, od których dostajesz ...ca na łeb. Gadasz od rzeczy. To oczywiste że szkoda marnować dobre dziecko na wychowanie wśród szmatoglowych. A że ty masz jakiś problem z dokladaniem do wspólnego wora, to weź się idź leczyć. Pracuj w szarej strefie, to nie bedziesz płacił na cudze pincetplusy. I tak emerytury nie dostaniesz bo właśnie ją przeżre znakomite gospodarowanie finansami w czasach zarazy. Równie dobrze możesz robić na lewo i ciułać se do swojego prawackiego skarbca.

sobie dawaj i izoluj się do rzeczywistości. tak to jest to czego ci trzeba - bańki mydlanej w której wszystko jest różowe i piękne, a zło nie istnieje. 

To nie polacy a POLKI zrobiły burdel na lotnisku w Londynie. A ile jest takich że KŁAMIĄ dla rodziny że pracują w biurze za granicą a są prostytutkami. Dlaczego nie powiedzą prawdy? Wstyd? Boją się że zła opinia wyjdzie? Faceci takich numerów nie odwalają. Jest wiele porządnych kobiet ale jest też sporo tępych dzid.

A po co mają się chwalić ? Nie widzę w tym sensu.  ... też człowiek.  I od dawien ,dawna każdy wie że była ,jest i będzie zawsze ten zawód na świecie.  Stare divy umrą to zastąpią je nowe tak samo jak męskie divy.  Czym tu się podniecać . Jak ktoś lubi seks ,a nie ma smykałki do związków to niech to robi za kasę.  I dzieci w to nie miesza. 

Mały % jest w ogóle dziwek na świecie więc nie wrzucaj Wszystkich do tego samego worka.  W jednym mieście na telefon naliczysz ile ? Z góra 14 ! A ile ludzi na jedno miasto.  

Każdy zawód to zawód. Niech po prostu mówią prosto z mostu że są prostytutkami a nie to ukrywają. Powinny być dumne ze swojego wyboru chyba. Czemu wstyd? 

Wiesz w Holandii przynajmniej  dostajesz paragon / rachunek.  I kasę fiskalna - NIE BYLE CO ! Za usługę . 😄 Ah jak ktoś uważa że nie czuje potrzeby komuś się spowiadać co robi . To niech siedzi cicho . W zasadzie nie ma obowiązku się pucować. 

Boszsz co za bzdury! Czemu polki za granicą mają dobrą opinię? Nosz ku..a z tego samego powodu co ukrainki w Polsce- bo się starają !!! 

W Polsce księżne mają wyje..ne i nie wiadomo na h.j liczą a jak wyjdą za granicę to z podłogi by jadły byleby się przypodobać

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się