Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Takajedna

Dlaczego polskie kobiety mają dobrą opinię za granicą

Polecane posty

A kto mówi o uzależnianiu?

Przyjazn to uzaleznianie czegos od kogos.

Autorze to typowe męskie kłamanie dla osiągnięcia seksu. Nie powiesz rozwiązłej kobiecie, że jest rozwiązła jeśli masz z nią seks. Poprostu korzystasz i rzucasz komplementy. Polacy są w tej kwestii szczerzy i nietolerują takiego zachowania a zachodnio europejscy ludzie nie lubią moralności. Zresztą sama kwestia wschód zachód opiera sięna hipergamii kobiecej kobiety szukają mężczyzn o wyższym statusie społecznym. Gdyby Ukraińcy byli bogatsi i mieli bogatszy kraj to Polki chciałyby Ukraińców. Tak to działa. Polscy mężczyźni są znacznie mocniej nastawieni na rodzinę zaś kobiety na różne seks przygody. Stąd kobiet kręci temperament u mężczyzn z zachodu a mężczyzn rodzinność u kobiet ze wschodu.

Piszesz chyba o tych pastowanych Anglikach - bo jak żyję nie widziałam żeby biali Anglicy nosili torby z zakupami.

Nie przeczytałeś dokładnie. Napisałam że, to kobiety w Anglii nosza torby z zakupami, a faceci z tel. w ręku idą obok. Bardzo częsty widok.

Piszesz chyba o tych pastowanych Anglikach - bo jak żyję nie widziałam żeby biali Anglicy nosili torby z zakupami.

Nie przeczytałeś dokładnie. Napisałam że, to kobiety w Anglii nosza torby z zakupami, a faceci z tel. w ręku idą obok. Bardzo częsty widok.

Ok masz rację. Źle napisałam. Poprawiam się - JAK ŻYJĘ NIE WIDZIAŁAM ZEBY BIAŁE ANGIELKI NOSIŁY TORBY Z ZAKUPAMI PO ULICY.

Chyba że z bagażnika z auta na podjeździe do domu, co mnie samej również sie czasem zdarza, bo lubię sama jeździć na zakupy. 

Pastowani tym bardziej tego nie robią.

Zresztą sama kwestia wschód zachód opiera sięna hipergamii kobiecej kobiety szukają mężczyzn o wyższym statusie społecznym. Gdyby Ukraińcy byli bogatsi i mieli bogatszy kraj to Polki chciałyby Ukraińców. Tak to działa.

Tak, ale niekoniecznie. Polki chcą też często "egzotycznych", nawet z biedniejszych krajów.

Napisano (edytowany)

Tak, ale niekoniecznie. Polki chcą też często "egzotycznych", nawet z biedniejszych krajów.

No tu już działa inna zazada. Zasada pożądania męskości za wszelką cene. Kobiety zachodniej kultury wykorzeniają męskość w swoich mężczyznach jednocześnie niezwykle ceniąc męskość często uznaną przez naszą kulturę za toksyczną. Tu przykład feministek i ich pociągu do wyznawców islamu. Każdy chyba słyszał o feministkach w USA wołających " Allah akhbar " a wręcz nawołujących do chodzenia w hidzabie przez kobiety. To prosty sposób do samolikwidacji wolności kobiet przez same kobiety. Nie wiem czy można to podczepić chorobę psychiczną czy świadomą chęć pewnego rodzaju "samoeksterminacji". 

Edytowano przez BezImienny

No tu już działa inna zazada. Zasada pożądania męskości za wszelką cene. Kobiety zachodniej kultury wykorzeniają męskość w swoich mężczyznach jednocześnie niezwykle ceniąc męskość często uznaną przez naszą kulturę za toksyczną. Tu przykład feministek i ich pociągu do wyznawców islamu. Każdy chyba słyszał o feministkach w USA wołających " Allah akhbar " a wręcz nawołujących do chodzenia w hidzabie przez kobiety. To prosty sposób do samolikwidacji wolności kobiet przez same kobiety. Nie wiem czy można to podczepić chorobę psychiczną czy świadomą chęć pewnego rodzaju "samoistnego nacji". 

Boże, to jakieś ekstrema. Przyznam, że nie wiedziałam że takie coś istnieje. Mam nadzieję, że nie uznajesz również tego za główny nurt feminizmu?🙄

Boże, to jakieś ekstrema. Przyznam, że nie wiedziałam że takie coś istnieje. Mam nadzieję, że nie uznajesz również tego za główny nurt feminizmu?🙄

Feminizm z zasady nienawidzi wszystkich meżczyzn bez wyjątku. Feminizm w zasadzie jest odwrotną formą islamskiego fundamentalizmu stawiającego na kobietę więc nie powinien w żadnym punkcie się zgadzać. Tak więc takie zachowanie to pokaz patologii i niezrozumienia nawet własnego ruchu przez feministki.

Feminizm z zasady nienawidzi wszystkich meżczyzn bez wyjątku. Feminizm w zasadzie jest odwrotną formą islamskiego fundamentalizmu stawiającego na kobietę więc nie powinien w żadnym punkcie się zgadzać. Tak więc takie zachowanie to pokaz patologii i niezrozumienia nawet własnego ruchu przez feministki.

"Feminizm z zasady nienawidzi mężczyzn"? A cóż to definicja, rodem podwórkowych antagonizmow między chlopcami a dziewczynkami?

Co do feministek skandujacych Allah akhbar, to zgadzam się, że coś tu jest mocno nie teges. Szkoda, że nie ma na tym forum osoby, która tak robiła, może wyjaśniłaby swoje pobudki, bo jestem naprawdę ciekawa.

"Feministki" i pociąg do wyznawców islamu to jakaś patologia i, jak dla mnie, dekiel nie feminizm. Natomiast bardzo smucą mnie takie wypowiedzi, jak Twoja, że feminizm z zasady nienawidzi wszystkich mężczyzn bez wyjątku. To naprawdę dolujące, że istnieją mężczyźni, którzy święcie w to wierzą. Cóż...

"Feminizm z zasady nienawidzi mężczyzn"? A cóż to definicja, rodem podwórkowych antagonizmow między chlopcami a dziewczynkami?

Co do feministek skandujacych Allah akhbar, to zgadzam się, że coś tu jest mocno nie teges. Szkoda, że nie ma na tym forum osoby, która tak robiła, może wyjaśniłaby swoje pobudki, bo jestem naprawdę ciekawa.

Definicja ta jest oparta o działania, hasła współczesnego feminizmu, który jest wypaczeniem dążeń sufrażystek. 

• Confused 1

"Feministki" i pociąg do wyznawców islamu to jakaś patologia i, jak dla mnie, dekiel nie feminizm. Natomiast bardzo smucą mnie takie wypowiedzi, jak Twoja, że feminizm z zasady nienawidzi wszystkich mężczyzn bez wyjątku. To naprawdę dolujące, że istnieją mężczyźni, którzy święcie w to wierzą. Cóż...

To nie jest wiara a wyciąganie wniosków z wypowiedzi czołowych feministek oraz tych, które święcie im wierzą. Określenie wszystkich mężczyzn jako gwałcicieli tylko ze względu na płeć to kwintesenscja feminizmu. To wypowiedź jednej z czołowych Szwedzkich feministek. USA hasło "chłopcy chcą być chłopcami" uznano za seksistowskie zaś "dziewczynki są mądrzejsze" już nie. Blokowanie mężczyznom dostępu do uczelni ze względów politycznych, wyrzucanie mężczyzn poza nawias rodziny "ojciec dziecku nie jest potrzebny" jednocześnie chronienie pewnego znanego alimenciarza z KOD. To jest feminizm. Z tym się nie zgadzam. Jestem za egalitaryzmem czyli równością wobec prawa natomiast feminizm stosuje zasadę kolektywizmu i ocenia jednostkę na podstawie grupy płciowej i na podstawie tego daje przywileje lub kary.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się