Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Wolałybyscie mieć faceta polaka czy obcokrajowca?

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Polaka. W życiu bym nie dala rady być tak wygadana w obcym języku, jak po polsku. A jakby nawet obcokrajowiec się nauczył jakimś cudem polskiego, to też... jaki to przeciwnik w rozmowie? Żadnych niuansów mi nie wylapie, smuteczek...

Edytowano przez Onkosfera

jw

Wolałabym Polaka. Lubię dużo gadać i potrzebuję rozmówcy który dotrzyma mi kroku w gadce. Nie osiągnę biegłości właściwej językowi rodzimemu w języku obcym, a obcokrajowiec analogicznie. Gdyby się nauczył jakimś cudem polskiego, to i tak żadnych niuansów mi nie wylapie.

Polaka.  Jednak jestem Polką z krwi i kości.  I nie chciałabym by ktoś zmieniał moja tradycje ,poglądy itp  Nie rozumiał mnie - w wypadku .. ja Go bardziej.  Także tylko Polak ! 

Hm...dobre pytanie...:)

Raczej Polaka...(choc niekiedy marze o Hindusie/Turku)

Mam kuzynke...lat 26 po studiach Jest, ma z portalu randkowego obcokrajowca chlopaka...

Czyzby za malo chlopów jest w Polsce? Czy poprostu...Wyobraznia? A moze maja niskie wymagania wobec kobiet?

Hm...sama Nie wiem...:-X

Jak zwykle ból doopy facetów, że kobieta woli obcokrajowca od polaka który głosi swoje mądrości typu ,,wszystkie kobiety to kur/wy'' bo żadna go nie chce a myśli że to on wybiera.

Chora wyobraźnia kobiet po studiach, choć nie tylko, że obce jest lepsze. To tak jak ludzie oglądający filmy i myślący że tak jest gdzieś naprawde. Wyobraźnia a zwyczajne realia to dla wielu ludzi, szczególnie kobiet, wielka przepaść.

jeszcze to europaństwo faworyzuje kobiety w opiece nad dziećmi i później hajs z naszej kieszeni biorą te lewaczki na bękarty jakiegoś massimo.

Polaka.  Jednak jestem Polką z krwi i kości.  I nie chciałabym by ktoś zmieniał moja tradycje ,poglądy itp  Nie rozumiał mnie - w wypadku .. ja Go bardziej.  Także tylko Polak ! 

dokładnie to samo pisała moja była dziewczyna. teraz ona i jej turecki bękart są na utrzymaniu rodziny oraz podatnika.

Napisano (edytowany)

dokładnie to samo pisała moja była dziewczyna. teraz ona i jej turecki bękart są na utrzymaniu rodziny oraz podatnika.

To dlatego tak nienawidzisz kobiet.  To wyjaśnia wiele spraw.  Zostałeś zraniony.  Jeszcze była która kochałeś z Turkiem i dzieciakiem .  Współczuję.  Sam pisałeś nie dawno w jednym temacie mniej więcej jak długo ktoś się lizał po utracie bliskiej osoby.  Pisałeś że Ty dalej.  W takim razie - ja piszę tylko co uważam i nie wiem - jak to co pisze Cię drażni , ja temu winna nie jestem.  To mnie zignoruj.  Bo co bym nie napisała to szewskiej pasji dostaniesz i będziesz mi szpilki wbijał.  

Edytowano przez Anastazja 88

To dlatego tak nienawidzisz kobiet.  To wyjaśnia wiele spraw.  Zostałeś zraniony.  Jeszcze była która kochałeś z Turkiem i dzieciakiem .  Współczuję.  Sam pisałeś nie dawno w jednym temacie mniej więcej jak długo ktoś się lizał po utracie bliskiej osoby.  Pisałeś że Ty dalej.  W takim razie - ja piszę tylko co uważam i nie wiem - jak to co pisze Cię drażni , ja temu winna nie jestem.  To mnie zignoruj.  Bo co bym nie napisała to szewskiej pasji dostaniesz i będziesz mi szpilki wbijał.  

nie nienawidzę nikogo ze względu na płeć, nienawidzę lewactwa, a to że większość kobiet zostało zlewaczonych to ich problem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować