Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justynaind

Endometrioza-ciaza-objawy

Polecane posty

Hej mam 22lata od pół roku staramy się z mężem o dziecko. Jakieś 4lata temu byłam u ginekologa na wizycie i oznajmił mi że mam endometrioze. Dał tabletki anty i tyle! Dodam że miałam endometrium 15mm, długie bardzo bolesne miesiączki i z dużą ilością skrzepow i podobno żadnych torbieli na jajnikach. Ze względu na wesele i chęć dziecka przestałam brac tabletki. Ginekolog zalecił witaminy i kazał się starać (ponad rok już od odstawienia anty) W tym miesiącu było inaczej. Miałam okres jak zwykle dluuugi bo 7/8dni ale bez skrzepów i tak mało że wystarczałby mi jeden tampon przez dzień. Od dłuższego czasu mam mdłości i to nie tylko rano. Trzy dni temu wymiotowałam rano, a wczoraj po obiedzie. Mam wielki nabrzmiały brzuch piersi mi urosły i od dziś zaczęły pobolewac. Podbrzusze i mięśnie pleców mnie bolą.caly czas mam mdłości. Żeby jeszcze było śmieszniej robiłam test przed okresem-negatywny. Później jak się zaczęły nudności czyli ok 5/6dni temu -negatywny. Dziś ze względu na bolące piersi znowu zrobiłam -negatywny. Nie wiem co o tym sądzić. Do lekarza nie pójdę że względu na koronawirusa nikt nie przyjmuje tylko w nagłych przypadkach laboratorium zamknięte nawet żebym mogła zrobić betę... Czy ktoś tak miał? Testy robiłam różne ale przeważnie płytkowe z apteki i oczywiście rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tetsy wyszły negatywnie to nie jesteś w ciąży. Na twoim miejscu mimo wirusa próbowałabym jednak skontaktować się z lekarzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×