Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej mam 22lata od pół roku staramy się z mężem o dziecko. Jakieś 4lata temu byłam u ginekologa na wizycie i oznajmił mi że mam endometrioze. Dał tabletki anty i tyle! Dodam że miałam endometrium 15mm, długie bardzo bolesne miesiączki i z dużą ilością skrzepow i podobno żadnych torbieli na jajnikach. Ze względu na wesele i chęć dziecka przestałam brac tabletki. Ginekolog zalecił witaminy i kazał się starać (ponad rok już od odstawienia anty) W tym miesiącu było inaczej. Miałam okres jak zwykle dluuugi bo 7/8dni ale bez skrzepów i tak mało że wystarczałby mi jeden tampon przez dzień. Od dłuższego czasu mam mdłości i to nie tylko rano. Trzy dni temu wymiotowałam rano, a wczoraj po obiedzie. Mam wielki nabrzmiały brzuch piersi mi urosły i od dziś zaczęły pobolewac. Podbrzusze i mięśnie pleców mnie bolą.caly czas mam mdłości. Żeby jeszcze było śmieszniej robiłam test przed okresem-negatywny. Później jak się zaczęły nudności czyli ok 5/6dni temu -negatywny. Dziś ze względu na bolące piersi znowu zrobiłam -negatywny. Nie wiem co o tym sądzić. Do lekarza nie pójdę że względu na koronawirusa nikt nie przyjmuje tylko w nagłych przypadkach laboratorium zamknięte nawet żebym mogła zrobić betę... Czy ktoś tak miał? Testy robiłam różne ale przeważnie płytkowe z apteki i oczywiście rano.

Edytowano przez Justynaind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tetsy wyszły negatywnie to nie jesteś w ciąży. Na twoim miejscu mimo wirusa próbowałabym jednak skontaktować się z lekarzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×