Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARVIL

Po co faceci płacą za seks

Polecane posty

 

Ale Ann to ty nie obrażaj, ok!!!?? 🤨 A sex jest taki istotny? Rodzimy się i później staje się pierwsza potrzeba, o której mowa.😌🤔😐 ☹️🤯

Kogo obraziłam ? W mej wypowiedzi ? Powiedziałam jak by mogło być z 2 stron patrząc . Mam prawo się wypowiedzieć jak to widzę.   To Konto Zapasowe gdzie mnie nie zobaczy to mnie obraża i zresztą nie tylko mnie.  Wystarczy w inne tematy spojrzeć.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

masz miejsce na trzecie oko, zrób sobie gwoździem.

Zawiść do niczego dobrego nie prowadzi 🙂 w człowieku którego się nie lubi to zawsze coś nie tak się wypatrzy 🧐 ale to nie moja sprawa.  Mi moja uroda odpowiada.  Nie mam do niej zastrzeżeń . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kogo obraziłam ? W mej wypowiedzi ? Powiedziałam jak by mogło być z 2 stron patrząc . Mam prawo się wypowiedzieć jak to widzę.   To Konto Zapasowe gdzie mnie nie zobaczy to mnie obraża i zresztą nie tylko mnie.  Wystarczy w inne tematy spojrzeć.  

Ale ja jemu to pisałem aby dał Ci spokój. Ja często piszę tak mało czytelnie😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zawiść do niczego dobrego nie prowadzi 🙂 w człowieku którego się nie lubi to zawsze coś nie tak się wypatrzy 🧐 ale to nie moja sprawa.  Mi moja uroda odpowiada.  Nie mam do niej zastrzeżeń . 

wyglądasz na degeneratkę i nią jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wyglądasz na degeneratkę i nią jesteś.

Idź , idź D3 bilu. Widzę że ostro buszujesz po tematach i jak zawsze - oczywiście do żadnego tematu nic nie wnosisz nawet racjonalnego. 

Jak na razie to największym degeneratem to jesteś Ty.  Po takich czy...B...ach to nie wiadomo co się spodziewać 😮 walnij barana porządnego w ścianę może zmadrzejesz.  Bez odzewu.  😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Idź , idź D3 bilu. Widzę że ostro buszujesz po tematach i jak zawsze - oczywiście do żadnego tematu nic nie wnosisz nawet racjonalnego. 

Jak na razie to największym degeneratem to jesteś Ty.  Po takich czy...B...ach to nie wiadomo co się spodziewać 😮 walnij barana porządnego w ścianę może zmadrzejesz.  Bez odzewu.  😄

 

zdegenerowana socjalistka która świeci du/pą w internecie i nawet nie bierze za to pieniędzy, bo wie że nikt by jej grosza nie dał, a atrakcyjnym kobietom chciałaby odmówić zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zdegenerowana socjalistka która świeci du/pą w internecie i nawet nie bierze za to pieniędzy, bo wie że nikt by jej grosza nie dał, a atrakcyjnym kobietom chciałaby odmówić zarobku.

😄😄 Nie pogrążaj się.  

Ponad to zdradzę Ci mały sekret.  

Jest opcja - ignoruj 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😄😄 Nie pogrążaj się.  

Ponad to zdradzę Ci mały sekret.  

Jest opcja - ignoruj 😆

też uważam że powinnaś dać mi ignora. pozwoli mi to w spokoju wytykanie twoich lewackich zachowań dla tych co to czytają, a ty będziesz mogła się miotać ze swoim bólem du/py w błogiej nieświadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

też uważam że powinnaś dać mi ignora. pozwoli mi to w spokoju wytykanie twoich lewackich zachowań dla tych co to czytają, a ty będziesz mogła się miotać ze swoim bólem du/py w błogiej nieświadomości.

Ależ oczywiście że to zrobię.  Bo mnie oczy kuja - co piszesz .

I nie wątpię że moje wpisy także Ci zakłócają Twój rzekomy spokój.  

Zrobię dobry uczynek. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Akurat to sesja fotograficzna była.  Kolejna mam w Maju na motorze.  Kocham zdjęcia , pozować.  I to obojętne czy w ...ence , stroju kąpielowym czy w ładnej bieliźnie.  Na motorze w maju będzie sesja na stronie motocyklistów udostępniona.  

To nie zmienia faktu że On jest totalnie pustym łbem.  Łeb jak dzban i po kolei obraża - jedna kobietę po drugiej.  Dzieciaki i Wszystko jego zdaniem to kobiety wina - chłop umarł ,została wdowa też kobiety wina . 

No i super! Sama też chętnie pozuję i to nago! Przede wszystkim dla samej siebie, ale też parę razy w prezencie dla faceta, choć robiłam to i wcześniej, gdy byłam singielką, bo lubię! Super, że lubisz samą siebie! Jak sie dowiedziałam, że też lubisz i się nie wstydzisz siebie, polubiłam Cię jeszcze bardziej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i super! Sama też chętnie pozuję i to nago! Przede wszystkim dla samej siebie, ale też parę razy w prezencie dla faceta, choć robiłam to i wcześniej, gdy byłam singielką, bo lubię! Super, że lubisz samą siebie! Jak sie dowiedziałam, że też lubisz i się nie wstydzisz siebie, polubiłam Cię jeszcze bardziej 🙂

Ja może nago bym się nie przełamała.  Podziwiam nie których ludzi.  Ale mieć nawet dla siebie - zdjęcia na stare lata do albumu.  To miło człowiek powspomina swoje życie.  Przede wszystkim nie wolno się siebie wstydzić.  Fotografia czy to krajobrazów czy drugiego człowieka  - jest czymś pięknym.  Na pewno sobie w tym roku porządny aparat kupię i będę trzaskać zdjęcia . Gdziekolwiek się nie znajdę.  Wspomnienia to jedyna rzecz jaką mamy.  Bo materialne rzeczy ktoś może przywłaszczyć.  Zdrowie może się popsuć.  Ale jedno jest pewne - w głowie nie zginie nawet namiastka czegoś co kiedyś było.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i super! Sama też chętnie pozuję i to nago! Przede wszystkim dla samej siebie, ale też parę razy w prezencie dla faceta, choć robiłam to i wcześniej, gdy byłam singielką, bo lubię! Super, że lubisz samą siebie! Jak sie dowiedziałam, że też lubisz i się nie wstydzisz siebie, polubiłam Cię jeszcze bardziej 🙂

Mając Alzheimera - spojrzę w zdjęcia i będzie wstanie zaswitac w głowie moja przeszłość.  Że jednak cosik się działo.  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja może nago bym się nie przełamała.  Podziwiam nie których ludzi.  Ale mieć nawet dla siebie - zdjęcia na stare lata do albumu.  To miło człowiek powspomina swoje życie.  Przede wszystkim nie wolno się siebie wstydzić.  Fotografia czy to krajobrazów czy drugiego człowieka  - jest czymś pięknym.  Na pewno sobie w tym roku porządny aparat kupię i będę trzaskać zdjęcia . Gdziekolwiek się nie znajdę.  Wspomnienia to jedyna rzecz jaką mamy.  Bo materialne rzeczy ktoś może przywłaszczyć.  Zdrowie może się popsuć.  Ale jedno jest pewne - w głowie nie zginie nawet namiastka czegoś co kiedyś było.  

Zaczynałam z tą samą motywacją, że na starość ale potem robię na dzisiaj. Niestety nie sama, nie wychodzi mi to. Instagrama nie ogarniam a co dopiero fotografię 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zaczynałam z tą samą motywacją, że na starość ale potem robię na dzisiaj. Niestety nie sama, nie wychodzi mi to. Instagrama nie ogarniam a co dopiero fotografię 😕

Instagram to dziadostwo.  Nie w tym kierunku idź . Chodzi o to że pewne zdjęcia można mieć dla siebie.  Ludzie przez internet ciuchy sprzedają.  Jest zapotrzebowanie na nowe twarze.  Ktoś musi ciuchy prezentować.  Potrzebują kobiet do różnych sesji zdjęciowych.  Ja na pewno skorzystam z sesji motorowej bo to moja pasja.  Ale też na to wszystko trzeba mieć czas.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Instagram to dziadostwo.  Nie w tym kierunku idź . Chodzi o to że pewne zdjęcia można mieć dla siebie.  Ludzie przez internet ciuchy sprzedają.  Jest zapotrzebowanie na nowe twarze.  Ktoś musi ciuchy prezentować.  Potrzebują kobiet do różnych sesji zdjęciowych.  Ja na pewno skorzystam z sesji motorowej bo to moja pasja.  Ale też na to wszystko trzeba mieć czas.  

Te co robię ja robię tylko dla siebie i dla wybranka 🙂 Na insta mam profil, ale nieszczególnie aktywny 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Te co robię ja robię tylko dla siebie i dla wybranka 🙂 Na insta mam profil, ale nieszczególnie aktywny 😕

Chyba że tak ! Inspiracje trzeba mieć.  Czy to do tańca czy do różańca.  Mnie zawsze sztuka i Wszystko co z tym związane interesowała.  Taniec / Muzyka.  Fotografia.  Czy Kulinarne sprawy.  Dużo tego.  Jedno jest pewne - Wszystko jest dla ludzi.  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i super! Sama też chętnie pozuję i to nago! Przede wszystkim dla samej siebie, ale też parę razy w prezencie dla faceta, choć robiłam to i wcześniej, gdy byłam singielką, bo lubię! Super, że lubisz samą siebie! Jak sie dowiedziałam, że też lubisz i się nie wstydzisz siebie, polubiłam Cię jeszcze bardziej 🙂

Pokaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tylko mi możesz pokazać, chętnie ocenie ja znam  się na aktach jak mało kto

Już ma je kto oceniać - czy ja sama , a oprócz tego DOCENIAĆ może je mój facet 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już ma je kto oceniać - czy ja sama , a oprócz tego DOCENIAĆ może je mój facet 🙂

Idealnie ! Dla swojego kochanego można czaskac zdjęć ile się da ! 😄 Czasem sms posłać 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Już ma je kto oceniać - czy ja sama , a oprócz tego DOCENIAĆ może je mój facet 🙂

A nie boisz się tego że Twój facet pokaże Twoje nagie zdjęcia kolegom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A nie boisz się tego że Twój facet pokaże Twoje nagie zdjęcia kolegom?

Pokazywać sobie może byle nie wysyłał plików. Nie mam już 15 lat żebym się bała, że mnie w szkole będą palcami wytykać, ale nie chciałabym, aby to krążyło po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego pytania. Z tych gości, których znam to jedynie jeden wygląda tak, że prostytutka może go nie chcieć obsłużyć. Reszta to normalni goście, bardziej lub mniej przystojni. Jeden chodził często, żona i 2 dzieciaków. Coś się z żoną posypało i chyba przestała mu dawać. Chłop nawet po pijaku jak w bajzlu lądował to potrafił 2 godziny z paniami w pokoju buszować - libido to miał zacne. Z żoną od dawna już nie jest.

Dwóch chodziło bo kobity nie mieli. Znaleźli i przestali łazić.

Jeden o wyglądzie bestii - nie każda go chciała obsłużyć, do dziś jest kawalerem.

Chodzili głównie ci co poznali kogoś kto poszedł i dali się namówić, większość przeważnie raz i sobie darowali. Większość normalnych omijała/omija takie przybytki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wracając do głównego pytania. Z tych gości, których znam to jedynie jeden wygląda tak, że prostytutka może go nie chcieć obsłużyć.

Ale, że taki brzydki czy kłopoty z higieną, zaniedbany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faceci płacą za seks aby się nie píerdolić z humorami baby, bo zaruhają i baba wychodzi, czyli płacą za święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×