Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
B-side

Czekając na Godota

Polecane posty

 

Nie podano ale z pewnością. 

Dlaczego nikt nie robi testów na choroby współistniejące? Karygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wolno. RODO.

No nie wiem, czy tu o to chodzi. Prawdopodobnie brakuje nam programu telewizyjnego, w którym można by to skrupulatnie i na bieżąco analizować.

Gdzie upłynniasz nadmiar czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Popraw se kaszkiet bo ci łeb uciska. Najwidoczniej. Idę bo śmierdzisz zyebaniem. 

Poziom odpowiedzi sięgający poniżej dna.Dno ponizej dna. Tego nie da się nawet wyrazić słowami. 

Gdzie takue społeczeństwo się rodzi? W Ciemnogrodzie?Przyznaj,że miałeś ciężkie dzieciństwo, stąd tyle jadu i dziwnych,spaczonych wartości w życiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Frustracja. I tyle.

Nie tylko. 

To brak kultury również.Brak wychowania. 

Najwyżej podnoszą się niskie czoła,niestety.Takie niskie czoła zryte poziomymi bruzdami na podobieństwo kory drzewa.. 

W sumie to smutne jest. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poziom odpowiedzi sięgający poniżej dna.Dno ponizej dna. Tego nie da się nawet wyrazić słowami. 

Gdzie takue społeczeństwo się rodzi? W Ciemnogrodzie?Przyznaj,że miałeś ciężkie dzieciństwo, stąd tyle jadu i dziwnych,spaczonych wartości w życiu. 

To tylko taka poza na internetowego trolla. Nie ma co się wczuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To tylko taka poza na internetowego trolla. Nie ma co się wczuwać.

Dobrze wiedzieć,że trolle jednak istnieją. Tylko po co to?.. by zaistnieć jakoś w sieci. Głupotą? 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie tylko. 

To brak kultury również.Brak wychowania. 

Najwyżej podnoszą się niskie czoła,niestety.Takie niskie czoła zryte poziomymi bruzdami na podobieństwo kory drzewa.. 

W sumie to smutne jest. 

 

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No nie wiem, czy tu o to chodzi. Prawdopodobnie brakuje nam programu telewizyjnego, w którym można by to skrupulatnie i na bieżąco analizować.

Gdzie upłynniasz nadmiar czasu?

Nadmiar? Wreszcie mam go tyle, żeby nigdzie się nie śpieszyć i jest cudownie. Czasami śpię do 10, czasami w ogólę nie kładę się spać w nocy. Czytam, oglądam, słucham, gotuję, chodzę na długie spacery, coś tam po naprawiam w domu albo pomacham łopatą w ogrodzie. W porównaniu do stanu obecnego świat bez wirusa wydaje się chory. 

Edytowano przez sen kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Podobno zwierzęta nigdy się nie nudzą. Inaczej odbierają upływ czasu, bo nie potrzebują tylu bodźców, by czerpać przyjemność z bycia. 

To wcale nie jest takie pewne. Sa teorie , ze zwierzeta , czuja , odbieraja i buduja emocje tak samo jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To wcale nie jest takie pewne. Sa teorie , ze zwierzeta , czuja , odbieraja i buduja emocje tak samo jak ludzie.

Rośliny tez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nadmiar? Wreszcie mam go tyle, żeby nigdzie się nie śpieszyć i jest cudownie. Czasami śpię do 10, czasami w ogólę nie kładę się spać w nocy. Czytam, oglądam, słucham, gotuję, chodzę na długie spacery, coś tam po naprawiam w domu albo pomacham łopatą w ogrodzie. W porównaniu do stanu obecnego świat bez wirusa wydaje się chory. 

No tak, oby tylko ta sielanka nie trwała zbyt długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To wcale nie jest takie pewne. Sa teorie , ze zwierzeta , czuja , odbieraja i buduja emocje tak samo jak ludzie.

Napisałam tylko o innym odbiorze czasu. To dość trudne zagadnienie, ponieważ czas jest jedynie sekwencją zdarzeń. Nie chce mi się zagłębiać w to zbyt intensywnie, bo przypalę kotlety.

Edytowano przez B-side

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotlety wazna rzecz. A przypalone moga nie tylko odbijac sie potem z powodu niestrawnosci ale tez zepsuc nastoj.

W temacie - nigdy nie slyszalam o innym odbiorze czasu u zwierzat. Dasz jakiegos linka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W temacie - nigdy nie slyszalam o innym odbiorze czasu u zwierzat.

To by wyjaśniało, dlaczego koty śpią w dzień a szwendają się po nocach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba nie do końca. Czas jest pojęciem względnym. Nie ma najmniejszego wpływu na nasze emocje. Ma na przeżywanie, ale nie emocje. To nie czas decyduje, a tylko to czy zrobimy porządek w szufladkach mózgowych.

Nic z tego nie rozumiem. Czy da się to wyjaśnić używając wyłącznie cyrkla i linijki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie tylko kot ma zaburzony cykl dobowy. Ja też. Wystarczy mi dwie godziny snu na dobę. Tak mam od lat.

Mi też wystarczają dwie, ale śpię po dwanaście a mimo to nie wysypiam się. 

Znikam, bo zaraz wpadnie sąsiad pożyczyć sukę na spacer. Tylko nie pamiętam właściwie , czy spacer z suką jest dozwolony? Ktoś wie? Bo jeśli nie, to i su/ka dostanie mandat 🙄

Edytowano przez sen kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakieś to dziwne. Po dwóch godzinach snu jestem naładowany energią do życia i mogę normalnie funkcjonować. Każdy dłuższy sen powoduje, że jestem "nie do życia".

Wcale nie dziwne, mam dokładnie tak samo! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To by wyjaśniało, dlaczego koty śpią w dzień a szwendają się po nocach. 

Niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też nie. Nic a nic. Lubię tylko "mądrze" pisać, a same głupoty wychodzą. Wybacz prostakowi.

Nie tylko kot ma zaburzony cykl dobowy. Ja też. Wystarczy mi dwie godziny snu na dobę. Tak mam od lat.

A jeśli te dwie godziny to prawdziwe życie a reszta tylko Ci się śni, hmm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W temacie - nigdy nie slyszalam o innym odbiorze czasu u zwierzat. Dasz jakiegos linka ?

Linka do czasu, czy do zwierząt? Nie posiadam, może Iluminaci mają, Ci od lotniska w Denver i koronawirusa. 

Ale mogę walnąć Ci nudny wykład o tym, że czas nie jest linearny, a wszystkie zdarzenia odbywają się w teraźniejszość. Do zwierząt ma to się tak, że one nie dysponują zegarkiem, co zupełnie zmienia ich postrzeganie tej iluzji, jaką jest czas. Mierzymy niemierzalne, zwierzęta nie są aż tak głupie, żeby mierzyć coś, co nie istnieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozesz walnac. Jak najbardziej. To jeden z tematow jakie mnie bardzo interesuja. Sen , cykl dobowy , postrzeganie czasu , rytmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

B-side! Czas to pętla. Zawsze wracasz w myślach do osób, które wywarły na człowieku wrażenie. Wypaliły w sercu piętno. Oznakowały jako swoja własność. Smażenie kotletów to inny czas.

Nie jestem specjalnie sentymentalna. Ja się szybko spalam. Kocham mocno, namiętnie, szaleńczo, ale krótko. Rzadko wracam myślami do przeszłości, a nawet do ludzi z przeszłości. Tak już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×