Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
B-side

Czekając na Godota

Polecane posty

Nie do końca tak jest Kusza. Są dziewczyny, które mnie rajcują, są i takie, które zostaną mi obojętne. Biologia.

Dlaczego uznałeś, że może mnie to cokolwiek obchodzić? Możemy pogadać o czymś innym?

Jakieś to dziwne. Po dwóch godzinach snu jestem naładowany energią do życia i mogę normalnie funkcjonować. Każdy dłuższy sen powoduje, że jestem "nie do życia".

Hmm.. może to zaleta Twoich genów.Aby z powodzeniem spać po 2-3 godziny trzeba mieć predyspozycje genetyczne.

Odkryto, że osoby z mutacją genu DEC2 śpią dużo krócej niż przeciętni ludzie i nie odczuwają z tego powodu najmniejszego zmęczenia. Szacuje się, że taką mutację ma 1-5% ludzi.

Zatem jesteś wyjątkowy genetycznie 😉

Dlaczego uznałeś, że może mnie to cokolwiek obchodzić? Możemy pogadać o czymś innym?

Może dlatego, że ta "zabawa" trwa już ponad dwa lata? Możemy, tylko po co? Wszystko i tak utknie w martwym punkcie.

Spokojnych i zdrowych Świąt.

Hmm.. może to zaleta Twoich genów.Aby z powodzeniem spać po 2-3 godziny trzeba mieć predyspozycje genetyczne.

Odkryto, że osoby z mutacją genu DEC2 śpią dużo krócej niż przeciętni ludzie i nie odczuwają z tego powodu najmniejszego zmęczenia. Szacuje się, że taką mutację ma 1-5% ludzi.

Małgosiu, problem w tym, że to chyba nie jest powód do dumy. W ogólnym rozrachunku to bardzo upierdliwa skaza.

To jest super ( że się wtrącę) spisz 4 godziny i budzisz się jak młody bóg albo bogini, kiedy reszta świata gnije,  ty go  podbijasz. Pozdro. # 

Też czasem sypiam po 3 godziny, tylko że bez powodzenia. Nie mam do tego predyspozycji genetycznych.

Może dlatego, że ta "zabawa" trwa już ponad dwa lata? Możemy, tylko po co? Wszystko i tak utknie w martwym punkcie.

Spokojnych i zdrowych Świąt.

Jaka znowu "zabawa"?  "Nie mam już do Ciebie nerw" (jak mawiała moja babcia).

Wzajemnie, spokojnych i zdrowych.

To jest super ( że się wtrącę) spisz 4 godziny i budzisz się jak młody bóg albo bogini, kiedy reszta świata gnije,  ty go  podbijasz. Pozdro. # 

Należy się wtrącać, wtrącanie mile widziane. Może to pchnie topik na właściwe tory.

Lubię Cię czytać Zpaznokcilakier.

Należy się wtrącać, wtrącanie mile widziane. Może to pchnie topik na właściwe tory.

Lubię Cię czytać Zpaznokcilakier.

O, dziękuję, bardzo mi miło. Pozdrawiam. 

Napisano (edytowany)

Małgosiu, problem w tym, że to chyba nie jest powód do dumy. W ogólnym rozrachunku to bardzo upierdliwa skaza.

Kurka.Ta upierdliwa wg Ciebie skaza w Twoim mechanizmie, to może być jednak powód do dumy. Poszukaj innej strony medalu. Tej pozytywnej. Inni śpią, a ty tętnisz już życiem. Dzięki temu więcej odczuwasz, więcej przeżywasz w realu. My możemy tylko o tym pomarzyć w śnie.

Zbadano, że przeciętnie mężczyzna przesypia 24 lat swojego życia, a kobiety  około 27 lat.(śpiąc po 7-8 godzin dziennie).W takim razie ty przesypiasz około 8 lat.Zatem ty Maestro poznajesz życie o 16 lat dłużej. Hmm... nic tylko się cieszyć i dalej odczuwać wszystkimi zmyslami piękno tego zepsutego świata. 

Edytowano przez Greatpetla

Kurka.Ta upierdliwa wg Ciebie skaza w Twoim mechanizmie, to może być jednak powód do dumy. Poszukaj innej strony medalu. Tej pozytywnej. Inni śpią, a ty tętnisz już życiem. Dzięki temu więcej odczuwasz, więcej przeżywasz w realu. My możemy tylko o tym pomarzyć w śnie.

Zbadano, że przeciętnie mężczyzna przesypia 24 lat swojego życia, a kobiety  około 27 lat.(śpiąc po 7-8 godzin dziennie).W takim razie ty przesypiasz około 8 lat.Zatem ty Maestro poznajesz życie o 16 lat dłużej. Hmm... nic tylko się cieszyć i dalej odczuwać wszystkimi zmyslami piękno tego zepsutego świata. 

To obliczenia przy spaniu 2-3 godzin dziennie. No, ale jeśli Ty śpisz tylko 2, to przesypiasz 6 lat.Zatem 18tke masz gratis😉

Podobno wszystko da się opowiedzieć, nawet niewidomemu kolory, ale rozumiem, że i na ten temat, zdania bywają podzielone.

Wzajemnie. 🙂 

Oczywiście że można, ale to Twój punkt widzenia. Teraz zamknij oczy, pomyśl, że nigdy nie widziałaś kolorów i kształtów, zapomnij. Opisz jak w w tej znanej Ci ''czarnej przestrzeni'' wyobrażasz sobie np. pomarańczowy płot.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować