Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loyda

Muszę jutro pójść do pracy, której nienawidzę.

Polecane posty

Wszystko przez system płac. Mężczyźni mają łatwiej i tak zarabiają więcej. Wiem, firma budowlana. Ale dlaczego my kobiety nie zarabiamy tylko, co ludzie, skoro jesteśmy dokładniejsze i bardziej skrupulatne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystko przez system płac. Mężczyźni mają łatwiej i tak zarabiają więcej. Wiem, firma budowlana. Ale dlaczego my kobiety nie zarabiamy tylko, co ludzie, skoro jesteśmy dokładniejsze i bardziej skrupulatne? 

Pracujesz na budowie?  Nie dziwię się bo ja też jak pracowałem na budowie to szybko zrezygnowałem z tej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sądzę, że "ciężko " mogą mieć zarówno mężczyźni jak i kobiety.  Nie generalizujmy. 

Facet pracuje na budowie ze 12h - żona z dzieckiem cały dzień w domu. Lekarz na dyżurze. Strażak/ policjant na służbie.  Każdy z nich twierdzi, że ma ciężko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

2 minuty temu, Przemysław 29 napisał: Nic nie musi może siedzieć na utrzymaniu mamusi emerytki jak Leżaczek X może zostać bezdomna albo na giełdzie jest do zarobienia tyle pieniędzy że nie trzeba robić nic innego. 

nie każdy chce zostać bezdomnym jak ty w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

tak mężczyźni mają łatwiej no na pewno xD skończ oglądać te propagandowe feministyczne programy na tvnie lepiej... tyle co taki janusz z sebkiem zapuiierdalają na budowie z cegłami w ciagu dnia to sie z nimi zamień jak masz tak ciężko 

no właśnie siedzi taka pizzda pewnie w biurze, kawka, facebook  i ona ma ciężko bo trzeba kilka papierków wypełnić.... 

i jeszcze płacze że mało zarabia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

4 minuty temu, Przemysław 29 napisał: nie każdy chce zostać bezdomnym jak ty w przyszłości X już nie wiem co gorsze praca czy bezdomny. Trzeba pokonać strach bo życie zaprowadzi gdzie i tak ma zaprowadzić. 

o kurrwa takiego lenia jak ty to jeszcze nie widziałem, ale nie martw się leżaczek bycie bezdomnym nie jest takie złe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie chce nikogo oceniac i tego co robi w pracy, ale nawiązując do tego co napisałes o wyglądzie pracownic z działu hr... to raz jak pracowałem na magazynie to własnie taka jedna z hr siedziała u siebie w biurze i w pracy grała w wiedzmina 3 na laptopie xD a cały magazyn zapierdzielał i faceci i dziewczyny xD

no bo tak to wygląda prawdopodobnie u autorki takie najbardziej płaczą że mają ciężko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A mi kiedyś facet powiedział żaden biznes żadna praca, na giełdzie jest wystarczająco dużo pieniędzy do zarobienia. Po latach myślę że miał rację.

to był twój kolega z psychiatryka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kur.w..a  feministki nawet pandemię mają w du;pie

może pandemię też rozsiewają tylko mężczyźni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A mi kiedyś facet powiedział żaden biznes żadna praca, na giełdzie jest wystarczająco dużo pieniędzy do zarobienia. Po latach myślę że miał rację.

Tylko 25% albo aż 25% z grających na giełdzie wychodzi na jakikolwiek +. Można zarobić ale można i szybko stracić jak nie robi się tego z głową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zależy co to za budowa i co robisz  na tej budowie, jeżeli jeździłeś np taczką i tego jeszcze nie umiałeś to wcale się i nie dziwię  szybko zrezygnowałeś. 

no właśnie to + współpracownicy idiooci,  nigdy więcej budowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystko przez system płac. Mężczyźni mają łatwiej i tak zarabiają więcej. Wiem, firma budowlana. Ale dlaczego my kobiety nie zarabiamy tylko, co ludzie, skoro jesteśmy dokładniejsze i bardziej skrupulatne? 

za pierdzenie w stołek chcesz kokosy? Co takiego robisz znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oprócz tupania w miejscu, to założę się że nic nie potrafisz. 

to prawda robiłem za pomocnika tylko....

na budowlance się nie znam w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×