Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bezsilna

Mój facet nie chce ze mną sypiac

Polecane posty

Masakra, mam już dość jestem z moim chłopakiem od 3 lat mieszkamy ze sobą od 1.5 roku, od dłuższego czasu muszę prosić się o seks i to nie zawsze wychodzi. Kiedyś mogliśmy to robić caly czas Nie wiem co sie zmieniło żadne rozmowy nie skutkują 😔 za każdym razem gdy tylko zauważy ze szykuje się to zaczyna narzekać jak to to wszystko boli i wgl no ja rozumiem czasami tak sie zdarza ale ku#wa żeby za każdym razem już nawet groziłam ze to zostawię albo zdradzę.. ile ja płakałam to nie zlicze ja naprawdę bardzo to kocham on zapewnia mnie ze też mnie kocha. Ja juz nie wiem co mam zrobić  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.. sama komuś bym tak poradziła po prostu trudno mi z tym ale trzeba w końcu wziąć sie w garść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masakra, mam już dość jestem z moim chłopakiem od 3 lat mieszkamy ze sobą od 1.5 roku, od dłuższego czasu muszę prosić się o seks i to nie zawsze wychodzi. Kiedyś mogliśmy to robić caly czas Nie wiem co sie zmieniło żadne rozmowy nie skutkują 😔 za każdym razem gdy tylko zauważy ze szykuje się to zaczyna narzekać jak to to wszystko boli i wgl no ja rozumiem czasami tak sie zdarza ale ku#wa żeby za każdym razem już nawet groziłam ze to zostawię albo zdradzę.. ile ja płakałam to nie zlicze ja naprawdę bardzo to kocham on zapewnia mnie ze też mnie kocha. Ja juz nie wiem co mam zrobić  

Co się dzieje z tymi chłopami w dzisiejszych czasach he he.... Zazwyczaj to problem był w drugą stronę, bo głowa boli itp. itd. a tu masz dziewczyno dylemat. Ja to bym cię szarpał jak Reksio szynkę o ile jesteś wmiare ładna. Może twój chłop to impotent ale jak czegoś nie zrobicie w tym kierunku razem to słabo widzę ten związek na przyszłość.Seks jest cudowny i ważny w relacji. Jak dla mnie to najlepszy antydepresant bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, znudzilas się chłopu, ewentualnie ma kogoś na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×