Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paczek61

Motywacja, wsparcie - dieta i ćwiczenia 😊

Polecane posty

Hejka, utworzyłam ten temat by mieć stałą motywację. Sport i zdrowy tryb życia nie jest mi obcy ale ostatnio po prostu odpuściłam czego dowodem może być moje ciało. Jest parę kilo, kilkanaście do zagubienia i popracowania nad kondycją. 6 kietnia bedzie datą mego oficjalnego nie poddania się. Zważe się kolejnego dnia. Zapraazam wszystkich na Challenge ze mną 🤗☺️Będę podsyłać filmiki z yt do wykonania czy bd podpowidać sb tajniki zdrowego odżywiania. Wszysyko na luzie ale trzeba spiąć tyłek 😏😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie 🙂  Ja potrzebuję motywacji do planu „Zdrowy tryb życia” 😄 u mnie z nim tak mocno średnio. Dieta w miarę, choć i tak do poprawki. Ćwiczenia bardzo kiepsko, bo nie lubię ćwiczyć w mieszkaniu. Przez ostatnie dwa tygodnie ćwiczyłam tylko raz 😞 Dzisiaj mam zamiar poćwiczyć 😄 Zobaczymy 😉 Powodzenia Wszystkim, które walczą. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny, cieszę się że jesteście. Dziś na czczo się ważyłam, a potem 30 min na rowerku. Tak wgl to przyszedł mi pomysł do głowy aby do treningów dołączyć Challenge Kołakowskiej( akurat dziś jest 1 dzień), Tu macie link 

Tak po za tym jakie macie plany?🙂 Utrata tkanki tłuszczowej, zbudowanie masy czy mięśni? Chciałyście podawać tutaj wagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka dziewczyny, cieszę się że jesteście. Dziś na czczo się ważyłam, a potem 30 min na rowerku. Tak wgl to przyszedł mi pomysł do głowy aby do treningów dołączyć Challenge Kołakowskiej( akurat dziś jest 1 dzień)

Tak po za tym jakie macie plany? 🙂🙂Utrata tkanki tłuszczowej, zbudowanie masy czy mięśni? Chciałyście podawać tutaj wagę ?😃😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utrata tkanki tluszczowej. Do tego poprawa ogolnej formy , kondycji , wytrzymalosci. Na razie idzie zgodnie z planem , nawet troche za szybko wiec teraz jest mala przerwa. Do tego ostatni tydzien dal mi popalic tak , ze zaczynalam widziec podwojnie ze zmeczenia. Ale to wszystko minie , minie , minie. Juz jest lepiej niz bylo , a jutro powinno byc juz zupelnie dobrze.

Podoba mi sie ten temat. Moze i mnie bardziej zdopinguje.

61 w Twoim nicku to wiek czy ilosc kilogramow , ktore potrzebujesz zrzucic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani to ani to, w planach mam zrzucić niecałe 17kg, a wy? 😄

Co myślicie o pomyśle by wypisać ile mamy do zrzucenia, jaki cel (co tygoniowe cele i te większe) i jaka wagę mamy co tydzień. Dzień możemy dopasować np. poniedziałek 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ani to ani to, w planach mam zrzucić niecałe 17kg, a wy? 😄

Co myślicie o pomyśle by wypisać ile mamy do zrzucenia, jaki cel (co tygoniowe cele i te większe) i jaka wagę mamy co tydzień. Dzień możemy dopasować np. poniedziałek 🙂🙂

Chcesz zeby kobiety pisaly tutaj ile naprawde waza ? Zarty sobie robisz ?

Moge Ci napisac ile ja chce zrzucic. Biorac za punkt wyjscia aktualna/dzisiejsza wage chce zrzucic jakies 8-10 kilo. Ale w rozlozeniu na dwa lata. Czyli na ten rok jest jakies 4-5 kilo. Na razie /odpukac/ idzie dobrze. I to moj ostatni post w Twoim topiku. Wiecej nie chce tu z Toba pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZUZANNA przykro że tak do tego podchodzisz, ale ja się pytałam tylko o wasze zdanie na ten temat bo dla niektórych to może być ogromną dawka motywacji. Jestem zdania że waga to tylko liczby a powinniśmy kierować się tym jak się czujemy w swoim ciele czy komfortowo i pewnie. Ale nikogo nie trzymam na siłę. Powodzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz. Twoj temat jest bardzo ciekawy. Nareszcie ktos wystapil z konkretniejsza inicjatywa i probuje pisac cos bardziej konstruktywnego. Zrazilo mnie to , ze zwracasz sie do innych z malej litery. Wiem , ze na tym forum ktos wprowadzil taki prostacki zwyczaj ale mnie to zwyczajnie razi. Pomyslalam sobie , ze jestes kolejnym stosujacym te niechlubna maniere i zareagowalam odruchowo. Zazwyczaj olewam i w ogole przestaje odpisywac ale Twoj topik przyciagnal na tyle , ze mialam ogromna ochote sie tu poudzielac. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. A od czego zaczynacie tworząc swoją dietę? O ile nie mam problemów ze śniadaniami i obiadem to kolacja nic mi nie wychodzi. I mimo, że na diecie już byłam kilka razy to nie radzę sobie z kolacjami i ciągle się poddaję mimo że efekty były. Z chęcią powymieniałabym się informacjami z innymi osobami chcącymi schudnąć. Schudnąć potrzebuje 7 kilo, które przybyło mi po porodzie i trwa to już 3 lata 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×