Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sara99

Zbliżający się poród a kaszel w czasie pandemii

Polecane posty

Witam. Czy któraś z pań rodzacych ostatnio miała kaszel? Od dłuższego czasu zmagam się z męczącym suchym kaszel, został mi po ostatnim zapaleniu zatok, które przechodziłam na samym początku marca więc nie jest to koronawirus. Zastanawiam się czy uwierzą mi w szpitalu że ten kaszel mam już długi czas i czy będą mnie traktowali jak zdrowa pacjentke czy z podejrzeniem zakażenia. Boję się że nie pozwolą mi na kontakt z maluszkiem jeśli dalej będę miała ten nieszczęsny kaszel... 😫 Uprzedzam że próbowałam już chyba wszystkiego i dalej nie mogę się doleczyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam. Czy któraś z pań rodzacych ostatnio miała kaszel? Od dłuższego czasu zmagam się z męczącym suchym kaszel, został mi po ostatnim zapaleniu zatok, które przechodziłam na samym początku marca więc nie jest to koronawirus. Zastanawiam się czy uwierzą mi w szpitalu że ten kaszel mam już długi czas i czy będą mnie traktowali jak zdrowa pacjentke czy z podejrzeniem zakażenia. Boję się że nie pozwolą mi na kontakt z maluszkiem jeśli dalej będę miała ten nieszczęsny kaszel... 😫 Uprzedzam że próbowałam już chyba wszystkiego i dalej nie mogę się doleczyc. 

Nie, na słowo Ci nie uwierzą. Będziesz traktowana jak potencjalnie chora. Pewnie zrobią test. A do czasu wyniku odizolują od dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile zostało ci do porodu? Jest jakaś opcja żeby zrobić test i trafić do szpitala z wynikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×