Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sandriitka

Druga ciąża, drugi synek

Polecane posty

Hej!

Mam już 4 letniego synka. Niedawno zadzwonił do mnie mój lekarz z informacją, że spodziewam się kolejnego chłopca :classic_ohmy: Czy są tu mamusie dwóch chłopaczków? Ja bardzo chciałam córeczkę ale synek też ok :classic_biggrin: Przynajmniej synek będzie zadowolony, bo on chciał braciszka :classic_happy: Ja oczywiście też jestem zadowolona, bo lepszy synek (drugi) niż nic. Więc czy są tu mamusie dwóch chłopczyków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jestem mamą dwóch chłopców, w kolejnej ciąży. Draka będzie jak znowu chłopiec 😅 ale w obliczu epidemii w sumie to nie płeć jest dla mnie priorytetem także.... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 chłopaków :). Na początku byłam przerażona, teraz nie wyobrażam sobie domu bez zgrai moich chłopów! Na szczescie, moja siostra ma dwie córki, wiec jak potrzebuje babińca jadę do siostrzenic w odwiedziny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trzech synów. O ile przy drugim miałam przez chwilę nadzieję na dziewczynkę,  to przy trzecim chciałam chłopca.  Pewnie tak jest łatwiej.  Podobne traktowanie, te same zabawki, zainteresowania.  Maja 3 pokoje ( każdy swoj),  większość czasu spędzają razem w którymś  z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet mamy 3 chłopców są 😀 Ja też jak mój nienarodzony syn będzie miał z jakieś 2 lub 3 latka to może zastanowię się o trzeciego bobaska, ale lepiej jak by była dziewczynka 😉 Moja szwagierka ma dziewczynki bliźniaczki więc teściowa ma jakieś wnuczki do rozpieszczania, żeby kupować im ...enki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przepraszam mam problemy z laptopem, miało być inne słowo a nie enki 😉

Cenzura. W slowie s.u.k.i.e.n.k.a program dopatruje sie brzydkiego slowa w pierwszych 4 literach wyrazu. 😄

Ja mam parke, ale to synek jest tym grzeczniejszym i latwiejszym dzieckiem.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×