Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ImTheOne

Co was kręci najbardziej w facetach

Polecane posty

Uczciwość wobec kobiety której niestety u mężczyzn jest na wagę złota. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

Chętnie poczytam 

Szczerość autentyczność  żadnej  ściemy  głupie  gierki  NAWET małolaty  z czasem znudzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co was kręci najbardziej w facetach - A jak myslisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe co piszecie.

h t t p s :// y o u t u . b e/ O M g c g H i G c Z w 

Wpiszcie bez spacji a zobaczycie coś ciekawego. Wystąpienie pewnej kobiety. Myślę a nawet jestem pewien, że wrto jej wysłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpisalam. Nie ma takiej strony.

Zrob tak jak ja. wstaw h , zrob spacje i dodaj reszte linka /bez h/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uczciwość wobec kobiety której niestety u mężczyzn jest na wagę złota. 

Uczciwość wobec kobiety jest powszechna u facetów. Niestety wielu z nich jest sama, bo kobiety nie są nimi zainteresowane i wolą okłamujących je przystojniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uczciwość wobec kobiety jest powszechna u facetów. Niestety wielu z nich jest sama, bo kobiety nie są nimi zainteresowane i wolą okłamujących je przystojniaków

To mnie już chyba nic u facetów nie kręci, pokazali się z każdej strony i z dobrej i że złej.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczciwość opiekuńczość szacunek do kobiet -opiekunczosci zaznałam ,uczciwości niestety nie...poza tym lubię  mężczyzn czułych wrażliwych ale nie rozmemłanych Werterów wiecznie niezdecydowanych...nie znoszę manipulantów kłamców chamów pijaków przemocowcow nerwusów flejtuchów,nieczułych wyrachowanych zimnych prostackich drani ..z wyglądu lubię wysokich,nie chudzielców,nie zniewieściałych lalusi tylko wyglądających jak normalni mezczyzni .

Gdybym miała wymienić dwie cechy to byłyby to tak jak napisałam szczerość i opiekuńczość ,to mnie rozczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uczciwość wobec kobiety jest powszechna u facetów. Niestety wielu z nich jest sama, bo kobiety nie są nimi zainteresowane i wolą okłamujących je przystojniaków

W temacie jest "Co Was kreci". Ja to rozumiem jako "co Was pociaga seksualnie". Popraw mnie jesli sie myle.

Uczciwosc na pewno jest mile widziana we wszystkich relacjach , nie tylko w relacjach MD. Ale w zyciu swoim nie slyszalam zeby byla pociagajaca seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uczciwość opiekuńczość szacunek do kobiet -opiekunczosci zaznałam ,uczciwości niestety nie...poza tym lubię  mężczyzn czułych wrażliwych ale nie rozmemłanych Werterów wiecznie niezdecydowanych...nie znoszę manipulantów kłamców chamów pijaków przemocowcow nerwusów flejtuchów,nieczułych wyrachowanych zimnych prostackich drani ..z wyglądu lubię wysokich,nie chudzielców,nie zniewieściałych lalusi tylko wyglądających jak normalni mezczyzni .

Gdybym miała wymienić dwie cechy to byłyby to tak jak napisałam szczerość i opiekuńczość ,to mnie rozczula

Tylko ze tacy czuli, opiekuńczy, kulturalni w pakiecie sa zwykle rozmemlanymi ciap.kami bez własnego zdania 😑. Spotkać u faceta taki ,,złoty środek"to prawdziwy cud 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jaaasne 😂

Oczywiście. Najczęściej są to normalni faceci, tylko że za mało przystojni, by wzbudzić wasze zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty jesteś bzdura. Nie masz jaj i jesteś aseksualny całkiem jak ministrant

Ten post ma tyle wspólnego z prawdą, co Multipla z pięknym samochodem. Albo hamburger ze zdrową żywnością.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście. Najczęściej są to normalni faceci, tylko że za mało przystojni, by wzbudzić wasze zainteresowanie.

Sugerujesz , ze dla kobiet pociagajacy jest tylko i wylacznie wyglad faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos jeszcze oprocz wygladu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekladajac w odwrotna strone - Czy u kobiet pociagajaca jest tylko i wylacznie uroda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeszcze ?

Zetknales sie kiedys z facetami , do ktorych kobiety same lgna  ? Potrafisz dokladniej opisac takiego faceta ?

Edytowano przez ZUZANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kobiety wybierały mężczyzn, o których mówią to to forum w zasadzie by nie istniało a przynajmniej dział uczuciowy bo nie było by narzekać na swoich partnerów

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdyby kobiety wybierały mężczyzn, o których mówią to to forum w zasadzie by nie istniało a przynajmniej dział uczuciowy bo nie było by narzekać na swoich partnerów

Niestety nie. Ludzie się zmieniają, zmieniają się priorytety, plany życiowe. Zarówno pod wplywem zdarzeń życiowych, jak i naturalnych przemian, zachodzących w ludziach z biegiem lat, rozwoju i starzenia. Nie zawsze wszystko, co pasuje na początku, jest cacy na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niestety nie. Ludzie się zmieniają, zmieniają się priorytety, plany życiowe. Zarówno pod wplywem zdarzeń życiowych, jak i naturalnych przemian, zachodzących w ludziach z biegiem lat, rozwoju i starzenia. Nie zawsze wszystko, co pasuje na początku, jest cacy na końcu.

Jak najbardziej racja. No i tu rodzi się problem, że Ci tzw. porządni mężczyźni nie chcą być traktowani jak ostatni bezdomny dostający ochłapy ze stołu a tak się często działo, ale dziś odmawiają i z tego powodu kobiety są tak rozgoryczone bo brak koła ratunkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×