Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ImTheOne

Co was kręci najbardziej w facetach

Polecane posty

Chciałabym zaznaczyć, że nie uważam się za jakąś niewiadomo jaką damę, ale szczerze najbardziej cenię w mężczyznach to, że są oczytani, szarmanccy, elokwentni, lojalni, oddani. Kiedy mają to ciepło w serduchu i są ciekawymi rozmówcami. Nie lubię takiego prostolinijnego stylu bycia, prostactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chciałabym zaznaczyć, że nie uważam się za jakąś niewiadomo jaką damę, ale szczerze najbardziej cenię w mężczyznach to, że są oczytani, szarmanccy, elokwentni, lojalni, oddani. Kiedy mają to ciepło w serduchu i są ciekawymi rozmówcami. Nie lubię takiego prostolinijnego stylu bycia, prostactwa

wiele kobiet tak ma :))

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten temat i czytam... Postanowiłam się wypowiedzieć, jak zawsze. I powiem szczerze, że pierwszy raz nie wiem co napisać. Po prostu nic mi nie przychodzi do głowy, totalna pustka. Nie mówię tego złośliwie, naprawdę ciężko mi wypisać jakieś atuty, którymi dysponują mężczyźni. Nie ma chyba takiej cechy, którą mają faceci, a której nie może posiąść kobieta. Może jedynie nie potrafią być tak egoistyczne i nieczułe... ale czy to zaleta? Dla nich na pewno 🙂

 

Siusiak

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wiele kobiet tak ma :))

 

No właściwie racja, nie jest to jakaś nieszablonowa odpowiedź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak czytam ten temat i czytam... Postanowiłam się wypowiedzieć, jak zawsze. I powiem szczerze, że pierwszy raz nie wiem co napisać. Po prostu nic mi nie przychodzi do głowy, totalna pustka. Nie mówię tego złośliwie, naprawdę ciężko mi wypisać jakieś atuty, którymi dysponują mężczyźni. Nie ma chyba takiej cechy, którą mają faceci, a której nie może posiąść kobieta. Może jedynie nie potrafią być tak egoistyczne i nieczułe... ale czy to zaleta? Dla nich na pewno 🙂

Za to jedynym atutem kobiety, którego nie może posiąść facet jest rodzenie dzieci. I w sumie nie wiem, czy macie jeszcze jakiekolwiek inne zalety. Niektóre kobiety pewnie tak, ale raczej mało która.

A egoistyczne, nieczułe i wyrachowane to wy jesteście 100 razy bardziej od mężczyzn.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

. Może jedynie nie potrafią być tak egoistyczne i nieczułe... ale czy to zaleta? Dla nich na pewno 🙂

😂

niestety ale to jest zagranie propagandowe znam wiele paskudnych kobiet

znacznie wiecej niz facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Za to jedynym atutem kobiety, którego nie może posiąść facet jest rodzenie dzieci. I w sumie nie wiem, czy macie jeszcze jakiekolwiek inne zalety. Niektóre kobiety pewnie tak, ale raczej mało która.

A egoistyczne, nieczułe i wyrachowane to wy jesteście 100 razy bardziej od mężczyzn.

Ooohooo. Kobietki, mamy właśnie ta druga twarz tego oto chłopca. Gorsza od tej kreowanej wcześniej. Wiedziałam że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Za to jedynym atutem kobiety, którego nie może posiąść facet jest rodzenie dzieci. I w sumie nie wiem, czy macie jeszcze jakiekolwiek inne zalety. Niektóre kobiety pewnie tak, ale raczej mało która.

Wynajmij se surogatke, jak Majkel albo Riki. Da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ooohooo. Kobietki, mamy właśnie ta druga twarz tego oto chłopca. Gorsza od tej kreowanej wcześniej. Wiedziałam że tak jest.

Ja tylko odpowiedziałem w jej stylu i na jej poziomie.

Ale oczywiście, będziesz jej bronić, bo to kobieta.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tylko odpowiedziałem w jej stylu i na jej poziomie.

Ale oczywiście, będziesz jej bronić, bo to kobieta.

Nie, nie bo to kobieta. To był wirtualny liść. Nie ważne czy to napisalaby kobieta czy mężczyzna. Jakbyś był mądrzejszy nie odpowiedziałbyś jej w ogóle. Bo WIEDZIAŁBYŚ ŻE TAKI NIE JESTEŚ więc to co ona napisała zwisałoby ci to jak psu jaja..Ale widzialam wiele razy jak wychodzi z ciebie ten paskudny charakterek. Nie tylko do Mizo to strzeliłeś. Jak dobrze napisała: jesteś zły, złośliwy. Ile razy Ci pisaliśmy że tu nie o wyglad chodzi? Ale nie, sr/asz tymi zdaniami złośliwie non stop,pomimo próśb. Nie chciałabym Cię znac już teraz, a co dopiero w realu. Bez odbioru.

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, nie bo to kobieta.

To jest dokładnie to, o czym pisał bezimienny - jak kobieta obraża mężczyzn, to wszystko ok, ale jak mężczyzna się odgryza, to już jest najgorszy.

 

Ale widzialam wiele razy jak wychodzi z ciebie ten paskudny charakterek.

Odwdzięczam się pięknym za nadobne.

 

Nie tylko do Mizo to strzeliłeś.

Do wszystkich hipokrytek, obrażających mężczyzn i opisujących kobiety w samych superlatywach.

 

Jak dobrze napisała: jesteś zły, złośliwy. Nie chciałabym Cię znac już teraz, a co dopiero w realu. Bez odbioru.

Czyli jednak nie jesteś taka, na jaką się kreujesz. Żałuję, że do ciebie napisałem. Ale dobrze się maskujesz, to ci muszę przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest dokładnie to, o czym pisał bezimienny - jak kobieta obraża mężczyzn, to wszystko ok, ale jak mężczyzna się odgryza, to już jest najgorszy.

Odwdzięczam się pięknym za nadobne.

Do wszystkich hipokrytek, obrażających mężczyzn i opisujących kobiety w samych superlatywach.

Czyli jednak nie jesteś taka, na jaką się kreujesz. Żałuję, że do ciebie napisałem. Ale dobrze się maskujesz, to ci muszę przyznać.

A czy ten jakże walczacy BezImienny bronił kobiet? Nie? Bo ja nie widziałam ANI RAZU by sie wstawil za kobietami, nawet go oznaczałam wiele razy,ale nigdy sie nie pojawił więc tą jego teorię niech se w de wsadzi, tyle jest warta,ale tylko niech kobieta tu napisze cos do Ciebie mameję i ofiare WŁASNEGO CHARAKTERU I ZŁOŚLIWOŚCI to nagle my nienawidzimy mężczyzn..😂 Co ja poradzę jak to wy nnajczęściej robicie nam krzywdę? Zmieńcie się to bedzie git. Nikt nie bedzie miał źle.

,,odwdzieczam sie..." jak gówn/iarz normalnie...

Bo co? Bo nie popieram Cie w swojej złośliwości i frustracji tak?? Mam Ci klaskać że jesteś złośliwy i zły i to wychodzi z ciebie coraz częściej? A spier...

Nara.

Edytowano przez Jabłeczna
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A piosenka "gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy orły, sokoły  itd" debiutowała w  1974 roku czyli 46 lat temu.

Nie wiem skąd  twoja  i de facto czyjakolwiek prababcia mogła ją znać. Chyba, że z powstania warszawskiego  ale wtedy  połaczenie mężczyzny i ptaka źle sie kojarzyło

przecież żartowałam, poczucie humoru i luz to podstawa....ale chyba orły i sokoły dobrze się kojarzą....zresztą był też kiedyś taki świetny film " Tylko dla orłów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Za to jedynym atutem kobiety, którego nie może posiąść facet jest rodzenie dzieci. I w sumie nie wiem, czy macie jeszcze jakiekolwiek inne zalety. Niektóre kobiety pewnie tak, ale raczej mało która.

A egoistyczne, nieczułe i wyrachowane to wy jesteście 100 razy bardziej od mężczyzn.

Facet też może... w "Rozmowach w toku" był kiedyś mężczyzna z brzuchem 🙂

 

Ooohooo. Kobietki, mamy właśnie ta druga twarz tego oto chłopca. Gorsza od tej kreowanej wcześniej. Wiedziałam że tak jest.

Ja już dawno się zorientowałam, już kilka razy wcześniej pokazał na co go stać. Wystarczy tylko odpowiednio sprowokować i nacisnąć odpowiednie guziki... i tak jest z większością tych miłych, grzecznych facetów bo żaden mężczyzna nie jest takim łagodnym barankiem z natury (którą bardzo lubią się usprawiedliwiać- oczywiście tylko w wygodnych dla nich przypadkach). Za miły facet zazwyczaj ma drugie, mroczne oblicze 🙂

 

Nie, nie bo to kobieta. To był wirtualny liść. Nie ważne czy to napisalaby kobieta czy mężczyzna. Jakbyś był mądrzejszy nie odpowiedziałbyś jej w ogóle. Bo WIEDZIAŁBYŚ ŻE TAKI NIE JESTEŚ więc to co ona napisała zwisałoby ci to jak psu jaja..Ale widzialam wiele razy jak wychodzi z ciebie ten paskudny charakterek. Nie tylko do Mizo to strzeliłeś. Jak dobrze napisała: jesteś zły, złośliwy. Ile razy Ci pisaliśmy że tu nie o wyglad chodzi? Ale nie, sr/asz tymi zdaniami złośliwie non stop,pomimo próśb. Nie chciałabym Cię znac już teraz, a co dopiero w realu. Bez odbioru.

Masz racje. Po mnie jakoś spływają jego opinie. Nawet jeśli wdaję się z nim w dyskusję to po prostu robię to dlatego, że lubię wymieniać poglądy a nie dlatego, żeby udowodnić jaka to ja jestem super... a on ma nieodpartą potrzebę bycia podziwianym. Ktoś go skrytykuje i napisze mu coś niemiłego to on zawsze zaprzecza i się dowartościowuje komplementując samego siebie. To dziwne i niepokojące zarazem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czy ten jakże walczacy BezImienny bronił kobiet? Nie?

Nie bronił, to prawda.

 

tylko niech kobieta tu napisze cos do Ciebie mameję i ofiare WŁASNEGO CHARAKTERU I ZŁOŚLIWOŚCI to nagle my nienawidzimy mężczyzn..😂

Nie, to nie o to chodzi. Mizo ewidentnie obraża KAŻDEGO mężczyznę bez wyjątku. Ja nie twierdzę, że każda kobieta jest taka sama.

 

,,odwdzieczam sie..." jak gówn/iarz normalnie...

Ale oczywiście teksty mizo są całkowicie normalne i dojrzałe, nie?

 

Bo co? Bo nie popieram Cie w swojej złośliwości i frustracji tak?? Mam Ci klaskać że jesteś złośliwy i zły i to wychodzi z ciebie coraz częściej? A spier...

Nie. Bo krytykujesz mnie, a nie widzisz, co jest przyczyną tego, że piszę tak, a nie inaczej. Na teksty kobiet obrażających mężczyzn nie reagujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a on ma nieodpartą potrzebę bycia podziwianym.

Bzdura.

 

Po mnie jakoś spływają jego opinie.

Po mnie twoje też, dopóki dotyczą mnie, a nie KAŻDEGO mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Nie, to nie o to chodzi. Mizo ewidentnie obraża KAŻDEGO mężczyznę bez wyjątku. Ja nie twierdzę, że każda kobieta jest taka sama.

Ale oczywiście teksty mizo są całkowicie normalne i dojrzałe, nie?

 

Ona nie obraża, to po pierwsze. Nie widzę by pisała przekleństwa, obrażające słowa jak skur...nu, uju i tym podobne, a to że napisze że wedlug niej każdy mężczyzna jest taki sam, który okłamuje,oszukuje i ma zła naturę to nie jest obraza. Zmień słownik, bo ten wadliwy. 

Jakbyś pisał coś innego i mądrzejszego niż jak stara zacięta plyta ,,bo przystojni" i nie dowalal kobietom w złej sytuacji,,masz co wybrałaś" z satysfakcja i złośliwością nieumiejętnie podkreślając iz ci nieatrakcyjni tylko są najlepsi i z góry powinno im sie mieć dziewczyny/kobiety jest śmieszne...dlaczego? napisałam wcześniej, wróc do powiadomień. Masz OBSESJĘ na punkcie przystojnych facetów, myślę że jakbyś mógł to byś ich na stosie spalił, bo dla ciebie to jest nie "fair" że mają powodzenie. KAŻDY, dosłownie każdy Ci pisze że masz coś z glową i najwyraźniej czas Ciebie ignorować bo to sie sprawdzilo. Także gratuluję. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bzdura.

Twój argument na wszystko. Szkoda gadać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie widzę by pisała przekleństwa, obrażające słowa jak skur...nu, uju i tym podobne

Ja też takich nie piszę.

 

Ona nie obraża, to po pierwsze. Nie widzę by pisała przekleństwa, obrażające słowa jak skur...nu, uju i tym podobne, a to że napisze że wedlug niej każdy mężczyzna jest taki sam, który okłamuje,oszukuje i ma zła naturę to nie jest obraza.

Aha, czyli pisanie kłamstw (bo nie każdy facet jest taki sam) nie jest obrazą?

 

Jakbyś pisał coś innego i mądrzejszego niż jak stara zacięta plyta ,,bo przystojni" i nie dowalal kobietom w złej sytuacji,,masz co wybrałaś" z satysfakcja i złośliwością

Większą satysfakcję mają kobiety, które na każdym kroku dowalają nieatrakcyjnym mężczyznom.

 

podkreślając iz ci nieatrakcyjni tylko są najlepsi i z góry powinno im sie mieć dziewczyny/kobiety jest śmieszne...

Niczego takiego nie napisałem.

 

Masz OBSESJĘ na punkcie przystojnych facetów, myślę że jakbyś mógł to byś ich na stosie spalił, bo dla ciebie to jest nie "fair" że mają powodzenie.

Nie mam nic do przystojnych facetów, ale liczy się całokształt, a nie tylko wygląd.

Nieatrakcyjna kobieta ma większe szanse na znalezienie partnera niż przeciętnie wyglądający mężczyzna.

 

KAŻDY, dosłownie każdy Ci pisze że masz coś z glową i najwyraźniej czas Ciebie ignorować bo to sie sprawdzilo. Także gratuluję. Miłego.

Nie każdy.

Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Twój argument na wszystko. Szkoda gadać 🙂

Taki sam argument jak twój.

Nie ma sensu wysilać się na nic więcej, bo do ciebie i tak nic nie dotrze. Z niektórymi da się tu podyskutować, z tobą nie, bo ty wiesz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dziwię że Obrazkowi jeszcze odpisujecie. Te krótkie "Bzdura"... Przecież to jakiś projekt, nie czlowiek😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taki sam argument jak twój.

Nie ma sensu wysilać się na nic więcej, bo do ciebie i tak nic nie dotrze. Z niektórymi da się tu podyskutować, z tobą nie, bo ty wiesz lepiej. 

Akurat do wszystkich tak odpowiadasz, nie tylko do mnie... To o Tobie źle świadczy, że traktujesz osoby z którymi dyskutujesz lekceważąco. Udowodniłeś w ten sposób jedynie, że jesteś ignorantem 🙂

 

Ja sie dziwię że Obrazkowi jeszcze odpisujecie. Te krótkie "Bzdura"... Przecież to jakiś projekt, nie czlowiek😉

Nie wiem sama co o tym sądzić. Z całą pewnością jest osobą bardzo... specyficzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Akurat do wszystkich tak odpowiadasz, nie tylko do mnie...

Nie. Do osób, które potrafią dyskutować i nie są do mnie uprzedzone, odnoszę się normalnie i podaję argumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
 

A oszukuj sie do 100tki jak chcesz. To wasze zmaniaczenie wygladowe trzeba tepic od najmlodszych lat, dla waszego dobra ale watpie czy to cos da. Na szczescie ja juz mam na was totalna wyje/bke. Ulga nie z tej ziemi. Niech inne przegrywy uzeraja sie z wami 😄

No widzisz? Ciebie nie tępili dlatego taki rozdarty jesteś 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak czytam ten temat i czytam... Postanowiłam się wypowiedzieć, jak zawsze. I powiem szczerze, że pierwszy raz nie wiem co napisać. Po prostu nic mi nie przychodzi do głowy, totalna pustka. Nie mówię tego złośliwie, naprawdę ciężko mi wypisać jakieś atuty, którymi dysponują mężczyźni. Nie ma chyba takiej cechy, którą mają faceci, a której nie może posiąść kobieta. Może jedynie nie potrafią być tak egoistyczne i nieczułe... ale czy to zaleta? Dla nich na pewno 🙂

😂

Bez przesady. Przeginasz jak dla mnie. Tacy faceci to po prostu margines 1 na 10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Więc odpowiadam.

Nie zetknąłem się z takimi facetami.

A co do pytania, co jeszcze się dla nas liczy oprócz wyglądu - to zależy od faceta.

OK. Ja sie zetknelam. Ale jesli nie zetknales sie z takimi facetami to moze zetknales sie z takimi kobietami ? Takimi , na ktore leci kazdy facet ? Mialy tylko urode czy moze cos jeszcze ? A moze trafiles na takie , ktore nie mialy wspanialej urody a jednak faceci sie kolo nich krecili ?

h ttps://www.youtube.com/watch?v=GmdkLTfLf8k

Edytowano przez ZUZANNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takimi , na ktore leci kazdy facet ?

Nie.

 

Mialy tylko urode czy moze cos jeszcze ?

Zależy. Zetknąłem się z takimi, na które leciało wielu, a miały tylko urodę, jak i z takimi, które miały coś więcej do zaoferowania. Te pierwsze mnie nie interesowały.

 

A moze trafiles na takie , ktore nie mialy wspanialej urody a jednak faceci sie kolo nich krecili ?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dokladnie tak samo jest w druga strone. Uwierz mi na slowo , ze naprawde az tak bardzo sie od siebie nie roznimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A czy ten jakże walczacy BezImienny bronił kobiet? Nie? Bo ja nie widziałam ANI RAZU by sie wstawil za kobietami, nawet go oznaczałam wiele razy,ale nigdy sie nie pojawił więc tą jego teorię niech se w de wsadzi, tyle jest warta,ale tylko niech kobieta tu napisze cos do Ciebie mameję i ofiare WŁASNEGO CHARAKTERU I ZŁOŚLIWOŚCI to nagle my nienawidzimy mężczyzn..😂 Co ja poradzę jak to wy nnajczęściej robicie nam krzywdę? Zmieńcie się to bedzie git. Nikt nie bedzie miał źle.

,,odwdzieczam sie..." jak gówn/iarz normalnie...

Bo co? Bo nie popieram Cie w swojej złośliwości i frustracji tak?? Mam Ci klaskać że jesteś złośliwy i zły i to wychodzi z ciebie coraz częściej? A spier...

Nara.

Co do bronienia kobiet to więcej robię w życiu realnym niż w internecie ale nie będę więcej o tym pisał. Uważam, że dobrych uczynków nie robi się po to by się nimi chwalić. Nie siedzę tyle na kafe by widzieć każdy temat i nie na każdym się znam dlatego na dziale erotycznym mnie raczej nie zobaczysz. Co do oznaczania to czętnie poczytam o tej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×