Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

Co was kręci najbardziej w facetach

Polecane posty

 

Uważam, że dobrych uczynków nie robi się po to by się nimi chwalić.

Dokladnie tak samo uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to dokladnie tak samo jest w druga strone. Uwierz mi na slowo , ze naprawde az tak bardzo sie od siebie nie roznimy.

Jakoś tego nie widzę.

Ale dobrze, niech będzie, że ci wierzę. Uznajmy, że po prostu ja źle trafiam. Najwyraźniej mam pecha do kobiet 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To jest dokładnie to, o czym pisał bezimienny - jak kobieta obraża mężczyzn, to wszystko ok, ale jak mężczyzna się odgryza, to już jest najgorszy.

Odwdzięczam się pięknym za nadobne.

Do wszystkich hipokrytek, obrażających mężczyzn i opisujących kobiety w samych superlatywach.

Czyli jednak nie jesteś taka, na jaką się kreujesz. Żałuję, że do ciebie napisałem. Ale dobrze się maskujesz, to ci muszę przyznać.

Z całym szacunkiem to, że wytykam hipokryzję u niektórych osób to nie znaczy, że jestem zwolennikiem odwetu. Jestem przeciwny obrażaniu kogokolwiek. Można ostro dyskutować ale bycie obrażonym nie powinno być wymówką do obrażania innych. Jeśli wcześniejszymi wypowiedzialmi wprowadziłem cię w błąd to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z całym szacunkiem to, że wytykam hipokryzję u niektórych osób to nie znaczy, że jestem zwolennikiem odwetu. Jestem przeciwny obrażaniu kogokolwiek. Można ostro dyskutować ale bycie obrażonym nie powinno być wymówką do obrażania innych. 

Jasne. Gdyby chodziło o obrażanie mnie, to miałbym to w nosie. Ale ona obrażała wszystkich mężczyzn - to typowa feministka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bez przesady. Przeginasz jak dla mnie. Tacy faceci to po prostu margines 1 na 10. 

Może i tak. Ale aż tak optymistycznie jak Ty napisałaś też nie jest. Niestety... może to też kwestia miejsca, w którym się mieszka. W większych miastach pewnie jest lepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej kręci w mężczyźnie

pod względem fizycznym : włosy - miękkie, gładkie, przyjemne w dotyku 

pod względem charakteru/ osobowości- jak jest dobrym człowiekiem takim co wykazuje się dużą empatią, troską, opieką, kiedy liczy się z moim zdaniem a właściwie bardziej z moimi uczuciami/ odczuciami, wtedy mnie to rozczula i rozbudza moje uczucia - podziwu i pożądania, i odwzajemniam się tym samym 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może i tak. Ale aż tak optymistycznie jak Ty napisałaś też nie jest. Niestety... może to też kwestia miejsca, w którym się mieszka. W większych miastach pewnie jest lepiej 🙂

1 na 10 to optymistycznie? Ty po prostu masz całkowicie skrzywiony obraz i tyle. To już jakieś zboczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

1 na 10 to optymistycznie? Ty po prostu masz całkowicie skrzywiony obraz i tyle. To już jakieś zboczenie. 

No niech tak będzie... Każdy ma jakieś wady. Moją jest nadmierny krytycyzm 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×