Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NieLubieTatuazy

Ostatnio doczepila sie do mnie kobieta z tautazami na plecach

Polecane posty

 

ja tylko uprzejmie cytuje twoje posty w których tatuaże sprowadzasz do rozwiązłości, pokazując tym samym, że twój główny problem to strach przed seksem 🙂

O matko 😕

Nie masz juz czego wymyslec?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O matko 😕

Nie masz juz czego wymyslec?

 

ok, już to przerabialiśmy - w 30 sekund znajdę linka do twojego postu, moderacja zaakceptuje. Ty poczujesz się osmieszony, temat umrze...miną dwa tygodnie, i znowu założysz wymyśloną historię o kobiecie z tauażem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ok, już to przerabialiśmy - w 30 sekund znajdę linka do twojego postu, moderacja zaakceptuje. Ty poczujesz się osmieszony, temat umrze...miną dwa tygodnie, i znowu założysz wymyśloną historię o kobiecie z tauażem. 

😕

Strasznie sie mnie uczepilas masz bardzo dziwna osobowosc, juz nawet keidys Ci ktos na tym forum pisal ze masz obsesje na moim punkcie, jestes przewrazliwiona gdy ktos skrytykuje tatuaze i chcesz ta osobe zniszczyc.

Cytuj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

😕

Strasznie sie mnie uczepilas masz bardzo dziwna osobowosc, juz nawet keidys Ci ktos na tym forum pisal ze masz obsesje na moim punkcie, jestes przewrazliwiona gdy ktos skrytykuje tatuaze i chcesz ta osobe zniszczyc.

Cytuj sobie.

a potem ta osoba przyznała, ze mam rację co do tego, że jesteś trolem który zakłada prowokacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a potem ta osoba przyznała, ze mam rację co do tego, że jesteś trolem który zakłada prowokacje

 

 

a potem ta osoba przyznała, ze mam rację co do tego, że jesteś trolem który zakłada prowokacje

klamiesz

nie zakladm prowoacji pisze prawde i pokazuje neiwygodna rzeczywistosc

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

klamiesz

nie zakladm prowoacji pisze prawde i pokazuje neiwygodna rzeczywistosc

 

rzeczywistość jest taka że nie jesteś w pełni heteroseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

klamiesz

nie zakladm prowoacji pisze prawde i pokazuje neiwygodna rzeczywistosc

 

bez leków każda psychoza wydaje się rzeczywistością 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bez leków każda psychoza wydaje się rzeczywistością 😄

nie rozmawiam z Toba bo jesstes zupelnie do mnei uprzedzona i ogolnie nie jestes dobrym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie rozmawiam z Toba bo jesstes zupelnie do mnei uprzedzona i ogolnie nie jestes dobrym czlowiekiem

normalnie inkwizycja na twoją osobę 😄

Ja całkowicie obiektywnie oceniam, że jesteś płytkim facetem który widzi kobiety jak kawał mięsa które może być "używane" lub nie, a oceniasz to na podstawie stereotypów na temat wyglądu. Coś pominęłam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

normalnie inkwizycja na twoją osobę 😄

Ja całkowicie obiektywnie oceniam, że jesteś płytkim facetem który widzi kobiety jak kawał mięsa które może być "używane" lub nie, a oceniasz to na podstawie stereotypów na temat wyglądu. Coś pominęłam? 

oczywiscie, pominelas to ze przesladuejsz czlowieka ktory wyraza tu swoje zdanie i opinie oraz opisuje sytuacje ktore go niestety spotkaly.

Przykro mi ze nie potrafisz zdjac okularow swoich uprzedzen i mscisz sie na mnie i wyzywasz za to ze mam nick nie aprobujacy tatuazy.

Widac ze stosujesz agresje pasywna i naciskasz na mnie abym zmienil zdanie.

Gdzie napisalem ze traktuje kobiety jak mieso?

Edytowano przez NieLubieTatuazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

oczywiscie, pominelas to ze przesladuejsz czlowieka ktory wyraza tu swoje zdanie i opinie oraz opisuje sytuacje ktore go niestety spotkaly.

Przykro mi ze nie potrafisz zdjac okularow swoich uprzedzen i mscisz sie na mnie i wyzywasz za to ze mam nick nie aprobujacy tatuazy.

Widac ze stosujesz aresje pasywna i naciskasz na mnei abym zmienil zdanie.

Gdzie napisalem ze traktuje kboiety jak mieso?

moim hobby jest wyśmiewanie prowokacji i zmyślonych historii. Twoje są nisko na liście wiarygodności

 

I owszem, traktujesz kobiety jak mięso biorąc pod uwagę twoje podejście do naszej seksualności 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

 

I owszem, traktujesz kobiety jak mięso biorąc pod uwagę twoje podejście do naszej seksualności 🙂

Rozwin to bo piszesz bardzo duzo bzdur.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dla ciebie kobieta z tatuażami = uprawia seks = zła kobieta 🙂

hahaha 😄😄😄

do takich wnioskow mogla dojsc tylko kobieta z tatazami 😄

Czyli w takim razie dobra kobieta musiala by bys dziewica do smierci 😄😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hahaha 😄😄😄

do takich wnioskow mogla dojsc tylko kobieta z tatazami 😄

Czyli w takim razie dobra kobieta musiala by bys dziewica do smierci 😄😄

no cóż, to ty sugerowałeś, że niespecjalnie sprecyzowana rozwiązłość to problem, chociaż sam pewnie nie zakopujesz gruszek w popiele...a jeżeli tak, to wiele wyjaśnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no cóż, to ty sugerowałeś, że niespecjalnie sprecyzowana rozwiązłość to problem, chociaż sam pewnie nie zakopujesz gruszek w popiele...a jeżeli tak, to wiele wyjaśnia

Rozwin o co Ci chodzi?

nie musisz mnie atakowac, to ze ja nie lubie tatuazy nie jest wymierzone w Ciebie, zrozum to !!!

Jestem raczej ciekaw ludzich opinii i ogolnie wole pogadac, mozesz mi powiedziec co masz na mysli?

"sam pewnie nie zakopujesz gruszek w popiele"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozwin o co Ci chodzi?

nie musisz mnie atakowac, to ze ja nie lubie tatuazy nie jest wymierzone w Ciebie, zrozum to !!!

Jestem raczej ciekaw ludzich opinii i ogolnie wole pogadac, mozesz mi powiedziec co masz na mysli?

"sam pewnie nie zakopujesz gruszek w popiele"

ale ja cię nie atakuje za to, że nie lubisz tatuaży 🙂 Też wielu rzeczy u facetów nie lubię, nie to jest problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

ale ja cię nie atakuje za to, że nie lubisz tatuaży 🙂 Też wielu rzeczy u facetów nie lubię, nie to jest problemem. 

hmmm to dlaczego czuje sie zaatakowany, zaszczuty i ponizany ?

Nie ukrywaj swoich intencji, mozesz mnie nie lubic i sie przyznac do tego.

a teraz odpowiedz na ww. pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hmmm to dlaczego czuje sie zaatakowany, zaszczuty i ponizany ?

Nie ukrywaj swoich intencji, mozesz mnie nie lubic i sie przyznac do tego.

a teraz odpowiedz na ww. pytanie

nie wiem, to twój problem i sam sobie odpowiedz. Może dlatego, że wymyślasz prowokacje? Te sytuacje które opisujesz nie miały pewnie nigdy miejsca, dziwne, żeby tylko tobie się przytrafiały. 

 

W poście który cytowałam (i moge znowu zacytować) krytykujesz wytatuowane kobiety nie za wygląd, a za domniemaną rozwiązłość...jednoczesnie opisując z iloma kobietami dość regularnie się spotykasz. Hipokryzja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie wiem, to twój problem i sam sobie odpowiedz. Może dlatego, że wymyślasz prowokacje? Te sytuacje które opisujesz nie miały pewnie nigdy miejsca, dziwne, żeby tylko tobie się przytrafiały. 

 

W poście który cytowałam (i moge znowu zacytować) krytykujesz wytatuowane kobiety nie za wygląd, a za domniemaną rozwiązłość...jednoczesnie opisując z iloma kobietami dość regularnie się spotykasz. Hipokryzja? 

dlatego ze robisz to celowo aby mnie ponizyc i zemscic sie na mnie

Edukuje i nauczam kobiety aby nie robily rzeczy niemadrych -jak tatuaze

Czemu uczepilas sie tej rozwiazlosci? Po co Ci takie slabe argumenty, przeciez i tak tego sprawdzic sie nie da. A to co ktos mowi a szczegolnei kobiety i tak trzeba mnozyc przez 7.

Nie sa to prowokacje a sytuacje ktore mi sie przydarzyly, mam nawet bardziej szalone akcje ale nie dotycz one kobiet z tatuazem wiec o nich nie pisze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dlatego ze robisz to celowo aby mnie ponizyc i zemscic sie na mnie

Edukuje i nauczam kobiety aby nie robily rzeczy niemadrych -jak tatuaze

Czemu uczepilas sie tej rozwiazlosci? Po co Ci takie slabe argumenty, przeciez i tak tego sprawdzic sie nie da. A to co ktos mowi a szczegolnei kobiety i tak trzeba mnozyc przez 7.

Nie sa to prowokacje a sytuacje ktore mi sie przydarzyly, mam nawet bardziej szalone akcje ale nie dotycz one kobiet z tatuazem wiec o nich nie pisze.

 

wyśmiać, nie poniżyć, a tym bardziej zemścić się (przecież nic mi osobiście nie zrobiłeś, za co mam się mścić?)

Uczepiłam się twojego argumentu 🙂 Nie chcesz żeby o tym mówiono to nie wysuwaj takich argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno zrobiłam sobie swój pierwszy i jedyny tatuaż... całe szczęście, że jestem u Ciebie skreślona. Nie zniosłabym faktu, że potencjalnie mogłabym się znajdować w kręgu Twojego zainteresowania gdybym go nie miała. Bo z tego co widzę, to brak takiej ozdoby na ciele to dla Ciebie główne kryterium przy doborze odpowiedniej partnerki. Szczerze mówiąc nawet nie chce mi się tej postawy komentować bo tak się zachowują dzieci, nie dojrzali ludzie 🙂

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli raczej ogólnie nie za specjalnie było to dobrym doświadczeniem dla Ciebie.

Wiesz co - jedno jest pewne że jest różnica w szczególności w zimę mroźna że mi całą jadaczke mrozilo i nie umiałam gadać do póki się nie rozgrzalam.  Druga sprawa - mam bardzo dobra dykcję.  Jednak z kolczykiem zdarzało się że nie wyraźnie słowo powiedziałam.   To były 2 minusy. Teraz nie mam.  Miałam 10 lat.  Wystarczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ogolnie ona wlasciwie nie daje mi spokoju i nie wiem co zrobic, wczesniej nie mialem takich mysli ale teraz mysle tak ze jak ta sytuacja sie uspokoi i bedziemy mogi sie ponowinie spotykac to zeby WEJŚĆ Z NIĄ W UDAWANY ZWIAZEK I JĄ CHOCIAŻ ZALICZYĆ, TAK DLA UKARANIA ZA TE TATUAŻE." (to jest człowiek podły, lub połowiczny amisz-sędzia, nie jest sędzia aby "karać" i to w taki sposób, wstyd mi go jako mężczyzna, niestety egzystować trzeba wśród takich ludzi dalej xD) więc tekst :"I owszem, traktujesz kobiety jak mięso biorąc pod uwagę twoje podejście do naszej seksualności" ma jak najbardziej sens 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a później płacz kobiet że mężczyźni źli, a same latają za takimi frajerami którym obrazeczek na ciele przeszkadza.

obrazeczek na ciele to kolejny lewacki i szatański pomysł na zniszczenie i zepsucie boskiego bożego ciała człowieka - jego boskości....dziwne, że cię tego nie nauczyli na katechezie.. chodziłaś na katechezę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

obrazeczek na ciele to kolejny lewacki i szatański pomysł na zniszczenie i zepsucie boskiego bożego ciała człowieka - jego boskości....dziwne, że cię tego nie nauczyli na katechezie.. chodziłaś na katechezę ?

ave satan? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karac za tatuaż udawanym związkiem? I ty sobie jeszcze ulzysz..??!! No poprostu ręce opadają na takich... Już nawet nie wiem jak Cię nazwać. Skąd się w ogole biorą takie pomysły w twojej głowie?? Gimbaza, głupota, brak słów. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

serio widzę tu poważny problem mizoginizmu. ty chcesz ewidentnie ustawić dziewczynę w szeregu i pokazać kto tu rządzi, bo "panu się nie podoba tatuaz". czy jak kobieta bez twojej zgody obetnie włosy to też ją ukarzesz? albo jak pomaluje paznokcie na inny kolor niż blady róż?  czy po prostu chcesz ją upokorzyć, bo ośmieliła się wyjść przed szereg i jako pierwsza wyszła z inicjatywą? tatuaż to tylko pretekst, ta kobieta ośmieliła się nie być zahukaną sierotą, która czeka az "pan" jej na cos pozwoli. i tu cie zabolało.

ale niech ten topik będzie przestrogą dla innych kobiet jak niektórzy mezczyzni postrzegają kobiety, które się do nich zalecają (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego typu mężczyźni po prostu nie lubią kobiet i zawze znajdą jakiś powód żeby usprawiedliwić swoje obrzydliwe zachowanie względem tych które w jakiś sposób im podpadły (a o to widać łatwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×