Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adusia198

Rozstanie po 3.5 roku razem. Czy powrót jest możliwy? Co zrobić...

Polecane posty

 

I też nie możesz pozwolić by jakaś cicia - mu prała mózg.  Gdyby w przyszłosci była taka sytuacja.  Jak się układa to z pewnością bym nie pozwoliła żadnej cizi zajść moje miejsce 😮 o to , to nie 

Czyli co robić? 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli co robić? 😅

Trzeba mu uzmysłowić w glowie ile razem przeszliście.  Jak długie jest życie. Że Go bardzo kochasz.  Czy warto to wszystko skreślić.  Nie łamać się przy rozmowie.  Pokazać że jesteś twarda i też masz coś do powiedzenia.  Wyjaśnienia Ci się należą przede wszystkim.  I albo w prawo albo w lewo.  On musi zdać sobie sprawę co robi.  Otworzyć gały.  Jeśli wybierze inna drogę.  Otwórz mu ją.  I cofnij do wiadomości ; znajdź sobie zajęcie wybitne . Jak kocha to zatęskni i wróci.  Nie będzie Ci robił oleju z głowy.  Jak przemyśli sytuację i stwierdzi - co ja odwalam! Spokój.  Wracamy do normalności ! To próbujcie dalej.  Nic tylko metody.  One jeszcze są w stanie uratować , nie jeden związek na włosku ocalić.  Zapytaj się Go co by zmienił. Wprowadźcie w życie coś nowego.    Ożywcie relacje.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trzeba mu uzmysłowić w glowie ile razem przeszliście.  Jak długie jest życie. Że Go bardzo kochasz.  Czy warto to wszystko skreślić.  Nie łamać się przy rozmowie.  Pokazać że jesteś twarda i też masz coś do powiedzenia.  Wyjaśnienia Ci się należą przede wszystkim.  I albo w prawo albo w lewo.  On musi zdać sobie sprawę co robi.  Otworzyć gały.  Jeśli wybierze inna drogę.  Otwórz mu ją.  I cofnij do wiadomości ; znajdź sobie zajęcie wybitne . Jak kocha to zatęskni i wróci.  Nie będzie Ci robił oleju z głowy.  Jak przemyśli sytuację i stwierdzi - co ja odwalam! Spokój.  Wracamy do normalności ! To próbujcie dalej.  Nic tylko metody.  One jeszcze są w stanie uratować , nie jeden związek na włosku ocalić.  Zapytaj się Go co by zmienił. Wprowadźcie w życie coś nowego.    Ożywcie relacje.  

Mamy się zobaczyć po świętach. Nie wiem, co nam da to spotkanie. Nie sądzę, że miło się zaskoczę i usłyszę "nie chcę bez Ciebie żyć" 😑 mam nadzieję, że się nie rozkleję i, że jakoś te uczucia w nas się odnowią 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

zrozum, jesteś koło zapasowe, tyle, dlatego on nie pali mostów

Dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×