Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Loyda

Na PIS nikt nie głosował. Nie ma tak głupich ludzi.

Polecane posty

Po prostu wybory zostały sfałszowane, jak w każdym autorytarnym kraju. 

Po prostu wybory zostały sfałszowane, jak w każdym autorytarnym kraju. 

Autorytarny kraj, który rozdaje socjal i płaci ogromne sumy kościołowi (tego nie popieram, aczkolwiek w dobie zatwardziałego lewactwa i islamu jest to niestety konieczne), a z każdym dylematem rządzący wysyłają do narodu badaczy z ankietami.😁😉

nie sądzę aby ci idi/oci byli zdolni do zrobienia czegoś takiego, to by wymagało umiejętności.

to po prostu naród dał się ogłupić.

W kraju, w którym od 30 lat rządzą ci sami ludzie, nic mnie nie zdziwi. Kto by nie rządził, ludzie narzekają, ale jak przychodzą wybory, to i tak znowu głosują na tych samych.

Oczywiście że są p0lacy za 500+ i 13 emerytury sprzedali się jak dzivvki...

jeszcze żeby to o czym piszesz to byłą korzyść, a nie strata dla tych ludzi.

No właśnie ci LUDZIE są tak bardzo głupi że myślą że to dla nich tylko korzyści

Dokładnie, chyba nie wiedza ze PIS wprowadziło ponad 30 podatków! A szykują sie 3 nowe podatki...ludzie są ślepi i głupi. Tylko Konfederacja!!! Bosak na prezydenta! 👍🏻

• Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1

Dokładnie, chyba nie wiedza ze PIS wprowadziło ponad 30 podatków! A szykują sie 3 nowe podatki...ludzie są ślepi i głupi. Tylko Konfederacja!!! Bosak na prezydenta! 👍🏻

Zgadzam się.

• Like 1

Mnie nie dziwi wygrana tej partii. PiS reprezentuje najbardziej standardowe poglądy jakie można przyjąć, więc nic dziwnego, że ma największy elektorat. Polskie społeczeństwo jest mało otwarte na nowości i rozwój, więc woli się trzymać tego, co już jest "sprawdzone" 🙂  Inna kwestia jest taka, że mało który obywatel tak naprawdę szczerze pasjonuje się polityką i ma w tym kierunku gruntowną wiedzę. Większość ludzi gdzieś tam coś zasłyszy z telewizora, wyciąga wnioski z kontekstu albo po prostu bezmyślnie przytakuje większości, zamiast troszkę się tematem zainteresować i samemu się zastanowić co byłoby tak naprawdę dobre dla państwa. Takich ludzi najłatwiej zindoktrynować. A że większość osób jest podatna na takie manipulacje, to mamy w kraju to co mamy 🙂 Obawiam się, że będziemy musieli czekać jeszcze wiele, wiele lat, żeby w tym państwie nastąpił jakiś przełom. Zmiana mentalności na postępową ze średniowiecznej to nie taka prosta sprawa, aczkolwiek u młodszego pokolenia widać światełko w tunelu 🙂

• Like 1

Mnie nie dziwi wygrana tej partii. PiS reprezentuje najbardziej standardowe poglądy jakie można przyjąć, więc nic dziwnego, że ma największy elektorat. Polskie społeczeństwo jest mało otwarte na nowości i rozwój, więc woli się trzymać tego, co już jest "sprawdzone" 🙂  Inna kwestia jest taka, że mało który obywatel tak naprawdę szczerze pasjonuje się polityką i ma w tym kierunku gruntowną wiedzę. Większość ludzi gdzieś tam coś zasłyszy z telewizora, wyciąga wnioski z kontekstu albo po prostu bezmyślnie przytakuje większości, zamiast troszkę się tematem zainteresować i samemu się zastanowić co byłoby tak naprawdę dobre dla państwa. Takich ludzi najłatwiej zindoktrynować. A że większość osób jest podatna na takie manipulacje, to mamy w kraju to co mamy 🙂 Obawiam się, że będziemy musieli czekać jeszcze wiele, wiele lat, żeby w tym państwie nastąpił jakiś przełom. Zmiana mentalności na postępową ze średniowiecznej to nie taka prosta sprawa, aczkolwiek u młodszego pokolenia widać światełko w tunelu 🙂

sprawdzone to jest wprowadzenie stanu wojennego.

Pierwszy raz się z tobą zgodzę 🙂

sprawdzone to jest wprowadzenie stanu wojennego.

Cudzysłów nie jest dodany bez powodu, nie odbieraj wszystkiego tak dosłownie 🙂

Pierwszy raz się z tobą zgodzę 🙂

Nie wierzę... 😱

A najlepsze jest to, że śledząc twittera czy facebooka to baaardzo duża ilość ludzi (znaczna większość) jest PRZECIWKO PiS. A skąd te głosy to ja nie wiem, chyba że to sami emeryci, którzy po prostu nie korzystają z internetu. 

A najlepsze jest to, że śledząc twittera czy facebooka to baaardzo duża ilość ludzi (znaczna większość) jest PRZECIWKO PiS. A skąd te głosy to ja nie wiem, chyba że to sami emeryci, którzy po prostu nie korzystają z internetu. 

Głównie starsze pokolenie. I młodzi, którzy zostali wychowani w duchu takich samych poglądów.  Seniorów jestem w stanie zrozumieć - oni mają zupełnie inną mentalność bo dorastali w innych czasach, przeżyli wojnę i po prostu to, co teraz widzą to dla nich jakaś abstrakcja. Ale żeby młodzi ludzie mieli takie klapki na oczach? To już dołujące i nie świadczy najlepiej o ich intelekcie 🙂

• Like 1

Mnie w ogóle nie dziwi wygrana pisu.

Stworzyli nowe elity i te elity na nich głosują. Ludzie, którym się nie chciało uczyć, pracować i robić w życiu cokolwiek, usłyszeli od nich, że są kimś, że to wszystko wina tych, którym w życiu wyszło, bo przecież to na pewno nie ich ciężka praca, tylko nakradli.
Ludzie kiedyś nazywani patologią dziś są patriotami  i obywatelami pierwszego sortu. 

Do tych psychicznych aspektów, dorzucamy paradoksalny socjal i wiarę w kościół opłacany przez polityków. 

Taka mieszanka musiała porwać gawiedź. 

Dziś z pisem jest jak z wiarą w UFO. Jeśli ktoś faktycznie dziś nagrałby kamerą statek kosmiczny i tak wszyscy uznają to za fake i nikt nie uwierzy. Cokolwiek dziś zrobi pis i jak nie skompromituje nowe elity i tak powiedzą, że to fotomontaż i ściema. 

Ostatni aspekt jest dla mnie najsmutniejszy. My Polacy po prostu jesteśmy zachłanni i wszystko sprzedamy za kasę, godność w pierwszej kolejności. Gdy pis zwolnił młodych ludzi z podatku by zdobyć ich głosy, wśród ludzi mi znanych narracja zaczęła się zmieniać. Nagle pis był lepszy w wielu względach, nikt nie przyznał otwarcie, że dostał kasę i się cieszy, każdy nazywał to inaczej ale chodziło o pieniądze i ja dobrze o tym wiem. 

Mnie w ogóle nie dziwi wygrana pisu.

Stworzyli nowe elity i te elity na nich głosują. Ludzie, którym się nie chciało uczyć, pracować i robić w życiu cokolwiek, usłyszeli od nich, że są kimś, że to wszystko wina tych, którym w życiu wyszło, bo przecież to na pewno nie ich ciężka praca, tylko nakradli.
Ludzie kiedyś nazywani patologią dziś są patriotami  i obywatelami pierwszego sortu. 

Do tych psychicznych aspektów, dorzucamy paradoksalny socjal i wiarę w kościół opłacany przez polityków. 

Taka mieszanka musiała porwać gawiedź. 

Dziś z pisem jest jak z wiarą w UFO. Jeśli ktoś faktycznie dziś nagrałby kamerą statek kosmiczny i tak wszyscy uznają to za fake i nikt nie uwierzy. Cokolwiek dziś zrobi pis i jak nie skompromituje nowe elity i tak powiedzą, że to fotomontaż i ściema. 

Ostatni aspekt jest dla mnie najsmutniejszy. My Polacy po prostu jesteśmy zachłanni i wszystko sprzedamy za kasę, godność w pierwszej kolejności. Gdy pis zwolnił młodych ludzi z podatku by zdobyć ich głosy, wśród ludzi mi znanych narracja zaczęła się zmieniać. Nagle pis był lepszy w wielu względach, nikt nie przyznał otwarcie, że dostał kasę i się cieszy, każdy nazywał to inaczej ale chodziło o pieniądze i ja dobrze o tym wiem. 

akurat zwolnienie młodych z podatku było dobrym ruchem, gdyby zaczęli iść w kierunku wolnorynkowym to by było dobrze. ale tak nie będzie, bo centralny planista morawiecki już szczeka o opodatkowaniu dostawców internetu i banków.

Napisano (edytowany)

To na kogo ludzie mają głosować? Na te ośle łąki z PO? -"pieniedzy nie ma i nie będzie".

Konfederatów to możesz wprowadzać w Australii, gdzie wszyscy są bogaci, a nie gdzie ludzie dopiero co wychodzą z biedy po 15 latach nieudolnych rządów SLD, PSL i PO.

Fb i Twitter pełen wrogów PISu? Ja Cie proszę😉 takich po prostu masz znajomych. PiS popiera 60% uprawnionych do głosowania, a po głosowaniu korespondencyjnym zobaczysz, że 80%, bo jeszcze inni zagłosują, ci co nie chodzą zwykle na wybory, ale teraz to zrobią.

A ja się dziwię skąd te durnie postkomunistyczne biorą te głosy??? Tam de facto coś oszukują, bo kto by chciał mieć durni i złodziei jako przedstawicieli i reprezentacje samego siebie w parlamencie???? Chyba, że tacy sami jak oni, a trochę takich znam. Fakt.

Edytowano przez Pampasgräs silvervit
  • Like 1
  • Thanks 1

To na kogo ludzie mają głosować? Na te ośle łąki z PO? -"pieniedzy nie ma i nie będzie".

Konfederatów to możesz wprowadzać w Australii, gdzie wszyscy są bogaci, a nie gdzie ludzie dopiero co wychodzą z biedy po 15 latach nieudolnych rządów SLD, PSL i PO.

Fb i Twitter pełen wrogów PISu? Ja Cie proszę😉 takich po prostu masz znajomych. PiS popiera 60% uprawnionych do głosowania, a po głosowaniu korespondencyjnym zobaczysz, że 80%, bo jeszcze inni zagłosują, ci co nie chodzą zwykle na wybory, ale teraz to zrobią.

A ja się dziwię skąd te durnie postkomunistyczne biorą te głosy??? Tam de facto coś oszukują, bo kto by chciał mieć durni i złodziei jako przedstawicieli i reprezentacje samego siebie w parlamencie???? Chyba, że tacy sami jak oni, a trochę takich znam. Fakt.

niedługo 120% jak to w komunie

niedługo 120% jak to w komunie

Myslisz, że podczas wyborów w 2015 PIS oszukiwał? Myślisz, że pełowcy pozwoliliby na to? Przy urnach stoją "strażnicy" z różnych partii... wszystkich. Nie ma szans na oszustwo ;)

musiał w jakiś sposób oszukać skoro doszedł do władzy i rżnie polaków jak szmatę z ostatnich kropli krwi aby paść takie ścierwo jak ty.

Uważaj na słowa.

akurat zwolnienie młodych z podatku było dobrym ruchem, gdyby zaczęli iść w kierunku wolnorynkowym to by było dobrze. ale tak nie będzie, bo centralny planista morawiecki już szczeka o opodatkowaniu dostawców internetu i banków.

Bardzo dobrze. Dlaczego wszyscy na swiecie i każdy przedsiębiorca ma płacić podatki,a ci co maja pieniędzy najwiecej mają być z tego zwolnieni? 😂 I to jeszcze banki??? Złodzieje jakich mało😉

Napisano (edytowany)

bo co? je/bać was czym się da złodzieje.

Złodzieje to byli ci co brali pieniądze od ludzi pod przymusem i obywatelskim obowiązkiem płacenia podatków, a potem przelewali je sobie na własne, prywatne konta. 😉 Przez 15 lat,a panstwo się sypało. Na dodatek niedawno wyszło na jaw, że tusk i komorowski chcieli nawet sprzedać państwowe lasy. Wyprzedali prawie całą Polskę, Downy. Na szubienicę za złodziejstwo!!!

Edytowano przez Pampasgräs silvervit

jesteś antypolską ku/rwą i niczym więcej jeśli chcesz żeby polacy płacili więcej za internet i osobiste konta bankowe.

Nie będą, ty nie masz pojęcia o rynku. A wiesz co to konkurencja? Nikt nie będzie tracił klienta podwyższając stawki. Po prostu mniej zabiorą do własnego koryta i tyle.

Nie będą, ty nie masz pojęcia o rynku. A wiesz co to konkurencja? Nikt nie będzie tracił klienta podwyższając stawki. Po prostu mniej zabiorą do własnego koryta i tyle.

hahahaha co

wszyscy dostawcy podniosą koszt swoich usług, bo podatek będzie dotyczył wszystkich. dodaj do tego że stanowiska w bankach są obsadzone przez kolegów pisuarów i masz podwójne złodziejstwo. pis wspólnie z unią europejską gotuje trzy podatki które są wymierzone we wszystkich obywateli ue. już raz trump zablokował tą zbrodniczą działalność.

Złodzieje to byli ci co brali pieniądze od ludzi pod przymusem i obywatelskim obowiązkiem płacenia podatków, a potem przelewali je sobie na własne, prywatne konta. 😉 Przez 15 lat,a panstwo się sypało. Na dodatek niedawno wyszło na jaw, że tusk i komorowski chcieli nawet sprzedać państwowe lasy. Wyprzedali prawie całą Polskę, Downy. Na szubienicę za złodziejstwo!!!

Spokojnie właśnie Pisiory przymierzając się do bazy lasów

I masz odpowiedź na swoje pytanie. Starzy ludzie ślepo wierzą w to co mówią w telewizji, nie widzą co się dzieję w medium takim jak Internet, gdzie treści nie są aż tak zmanipulowane jak w telewizji. 

Niestety, chyba masz rację.

Patriarchat, matriarchat i pojawił się nam emerytariat ( jest takie określenie?)

Nie można się publicznie przyznać do sprzyjania PiSowi bo się zostanie zajechanym obelgami. Proste. Zwolennicy siedzą cicho i głosują po cichu.

musiał w jakiś sposób oszukać skoro doszedł do władzy i rżnie polaków jak szmatę z ostatnich kropli krwi aby paść takie ścierwo jak ty.

Tacy właśnie są zwolennicy "postępu" - zmieszać z błotem "średniowiecze ". Zamiast obrażać ludzi myślących inaczej, zacznijcie z nimi po ludzku rozmawiać zamiast się wywyższać. Trudno popierać ludzi, którzy gardzą słabszymi członkami społeczeństwa. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować