Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Loyda

Na PIS nikt nie głosował. Nie ma tak głupich ludzi.

Polecane posty

Nie można się publicznie przyznać do sprzyjania PiSowi bo się zostanie zajechanym obelgami. Proste. Zwolennicy siedzą cicho i głosują po cichu.

nie trzeba głosować po cichu wystarczy zobaczyć kto co robi aby określić jego przynależność polityczną.

Tacy właśnie są zwolennicy "postępu" - zmieszać z błotem "średniowiecze ". Zamiast obrażać ludzi myślących inaczej, zacznijcie z nimi po ludzku rozmawiać zamiast się wywyższać. Trudno popierać ludzi, którzy gardzą słabszymi członkami społeczeństwa. 

rozmawiałem po ludzku, ale ze zwierzętami się nie da. biu/rokrata upasiony na pracy normalnych obywateli, chroniony przez zastępy psów uzbrojonych w pały to jest słabszy? weź bo padnę.

rozmawiałem po ludzku, ale ze zwierzętami się nie da. biu/rokrata upasiony na pracy normalnych obywateli, chroniony przez zastępy psów uzbrojonych w pały to jest słabszy? weź bo padnę.

Matka z gromadką dzieci, młody zwolniony z podatku czy emeryt jest tym zwierzęciem z którym się nie rozmawia?

Powariowali marzy im się władza która wprowadzi totalitaryzm. Z 😮🦆 na czele... Hahaha 🍄

Matka z gromadką dzieci, młody zwolniony z podatku czy emeryt jest tym zwierzęciem z którym się nie rozmawia?

nie, nie rozmawia się ze zwolennikami pisu. wszystkie osoby które wymieniłaś są przez pis okradane.

nie, nie rozmawia się ze zwolennikami pisu. wszystkie osoby które wymieniłaś są przez pis okradane.

To ciekawe, że tego nie czują tylko lepiej im się żyje. Czyli zwolenników pisu trzeba wybić a nie przekonać do innej opcji? Bo innej opcji nie widzę żeby nikt na nich nie głosował. 

To ciekawe, że tego nie czują tylko lepiej im się żyje. Czyli zwolenników pisu trzeba wybić a nie przekonać do innej opcji? Bo innej opcji nie widzę żeby nikt na nich nie głosował. 

tak, biu/rokratów należy wybić albo założyć im obozy pracy przymusowej.

jeśli ktoś miesięcznie zarabia 1500 i niepostrzeżenie ukradniesz mu z tego 500, przekonasz że powinien zarabiać 1000 to on i tak będzie przekonany że żyje mu się lepiej bo nadal zarabia.

stosunek podatków w polsce do pkb to coś koło 40% i rośnie.

wydatki na wojsko to coś koło 2%.

dobranoc.

A najlepsze jest to, że śledząc twittera czy facebooka to baaardzo duża ilość ludzi (znaczna większość) jest PRZECIWKO PiS. A skąd te głosy to ja nie wiem, chyba że to sami emeryci, którzy po prostu nie korzystają z internetu. 

Nie wierz we wszystko co jest na twitterze czy facebooku. Tak samo nie bierz za pewnik komentarzy pod filmikami na youtube czy pod artykułami na stronach informacyjnych. W większości nie piszą tego zwykli ludzie, tylko opłacone agencje PR-owe, które za bardzo duże pieniądze starają się kreować opinie publiczną. Nie wiem czy widziałaś film "Hejter. Sala Samobójców". Film słaby, ale tak właśnie działają te całe farmy trolli np. Ziobry z PiS-u czy Brejzy z PO. 3-4 osoby obsługują kilkadziesiąt fikcyjnych kont i piszą zamówione komentarze. Potem ludzie to czytają i dziwią się dlaczego w internecie prawie wszyscy przeciwko PiS, a oni mimo to wygrywają z wielką przewagą kolejne wybory. A wygrywają dlatego, bo jest tak jak opisała to Mizo. 

tak, biu/rokratów należy wybić albo założyć im obozy pracy 

Biu,rokraci to garstka. Nie odpowiedziałeś co z beneficjentami plusów. Też do obozu?

Uważaj na słowa.

Nie dyskutuj z nim. To jest sfrustrowany człowiek, który tutaj kłóci się z kim tylko się da i wyzywa kogo się da. On nawet jeśli z kimś się w czymś zgadza to i tak go zwyzywa i nabluzga. Najlepiej wrzucić go do ignorowanych i nie odpowiadać na durne zaczepki, bo merytorycznej dyskusji z nim nie uświadczysz. 

Biu,rokraci to garstka. Nie odpowiedziałeś co z beneficjentami plusów. Też do obozu?

garstka? 

Ogólnie państwo polskie zatrudnia 1 896 340 osób. Wynagrodzenia tej grupy pochłaniają 88 257 470 000 złotych rocznie.

odpisywałem już dziesiątki razy, zlikwidować programy społeczne, obniżyć podatki.

garstka? 

Ogólnie państwo polskie zatrudnia 1 896 340 osób. Wynagrodzenia tej grupy pochłaniają 88 257 470 000 złotych rocznie.

Czyli ogólnie budżetówka do obozu?

Głównie starsze pokolenie. I młodzi, którzy zostali wychowani w duchu takich samych poglądów.  Seniorów jestem w stanie zrozumieć - oni mają zupełnie inną mentalność bo dorastali w innych czasach, przeżyli wojnę i po prostu to, co teraz widzą to dla nich jakaś abstrakcja. Ale żeby młodzi ludzie mieli takie klapki na oczach? To już dołujące i nie świadczy najlepiej o ich intelekcie 🙂

Młodzi nie mają klapek na oczach. To że rządzi PiS, to jest wina beznadziejnej opozycji. Ludzie nie są wcale zapatrzeni w PiS jak w święty obrazek, tylko widzą co opozycja robi. Sorry, ale Platforma ma tylko jeden program pt. "Odsunąć PiS od władzy", a Lewica to przecież w większości starzy komuniści z PZPR oraz osoby dla których krowy są gwałcone, żeby dawać mleko(!). Najsensowniejszy jest PSL i Konfederacja, ale Konfederacja ma Korwina, a PSL jest kojarzony z Platformą. 

odpisywałem już dziesiątki razy, zlikwidować programy społeczne, obniżyć podatki.

Nie zlikwidujesz nie wygrywając wyborów. A plusy głosują na plusy.

Czyli ogólnie budżetówka do obozu?

no a co myślałaś? podatki na wojsko, policję, straż pożarną i pogotowie mogą być organizowane i pobierane przez wielokrotnie mniejszą administrację.

Nie zlikwidujesz nie wygrywając wyborów. A plusy głosują na plusy.

czyli głosują na to żeby mogli być okradani. naród ogłupiony.

no a co myślałaś? podatki na wojsko, policję, straż pożarną i pogotowie mogą być organizowane i pobierane przez wielokrotnie mniejszą administrację.

Już widzę jak PO ogranicza administrację 😆

Tacy właśnie są zwolennicy "postępu" - zmieszać z błotem "średniowiecze ". Zamiast obrażać ludzi myślących inaczej, zacznijcie z nimi po ludzku rozmawiać zamiast się wywyższać. Trudno popierać ludzi, którzy gardzą słabszymi członkami społeczeństwa. 

I na tym PiS wygrał w 2015. Dał poczucie wartości zwykłym szarym ludziom, a nie tylko zgnuśniałej elitce z Warszaffki, co robiła wcześniej Platforma. Wiele rzeczy mi się nie podoba w PiS-ie, ale oni nie mają żadnej innej alternatywy. 

czyli głosują na to żeby mogli być okradani. naród ogłupiony.

Jakoś mnie i moim najbliższym żyło się lepiej przy tym okradaniu.

Już widzę jak PO ogranicza administrację 😆

pis jest u władzy, pis jest odpowiedzialny.

już ci chyba wytłumaczyłem dlaczego.

I na tym PiS wygrał w 2015. Dał poczucie wartości zwykłym szarym ludziom, a nie tylko zgnuśniałej elitce z Warszaffki, co robiła wcześniej Platforma. Wiele rzeczy mi się nie podoba w PiS-ie, ale oni nie mają żadnej innej alternatywy. 

za mało multikont lewaczyno zakładasz.

Bo PiS rządził w czasie prosperity, ale pomimo dobrej koniunktury nie przygotował się na kryzys o epidemii nie wspomnę, kasę wydawał na kupowaniu wyborców

przez prawie dwie kadencje milczałem żeby zobaczyć czy pis coś zrobi. nie zrobił nic.

Bo PiS rządził w czasie prosperity, ale pomimo dobrej koniunktury nie przygotował się na kryzys o epidemii nie wspomnę, kasę wydawał na kupowaniu wyborców

Żeby wyborcy odbili się od dna. Gdyby rządziło ostatnio PO to mielibyśmy pewnie mniej szpitali i laboratoriów. Do tego jeden policjant patrolujący cały powiat.

za mało multikont lewaczyno zakładasz.

Lecisz do ignorowanych. Tak, żebym nie widział twoich postów. Z kimś tak wulgarnym nie zamierzam dyskutować. 

Żeby wyborcy odbili się od dna. Gdyby rządziło ostatnio PO to mielibyśmy pewnie mniej szpitali i laboratoriów. Do tego jeden policjant patrolujący cały powiat.

no i kto by cię wtedy leczył i produkował ci wynalazki, przecież sama sobie nie zrobisz. no i kto by cię obronił przed wściekłością okradanych.

Żeby wyborcy odbili od dna powinno się im dbać wędkę nie rybę.

Lecisz do ignorowanych. Tak, żebym nie widział twoich postów. Z kimś tak wulgarnym nie zamierzam dyskutować. 

bardzo dobrze, twórzcie sobie getta, izolujcie się od brudu z ulicy. nikt nie chce czytać waszej lewicowej propagandy i tak, a ignorowanie pozwoli was rozpracowywać krytykom władzy tak że nawet nie będziecie tego widzieć.

Żeby wyborcy odbili od dna powinno się im dbać wędkę nie rybę.

Dostali, bo wreszcie można było znaleźć pracę.

Młodzi nie mają klapek na oczach. To że rządzi PiS, to jest wina beznadziejnej opozycji. Ludzie nie są wcale zapatrzeni w PiS jak w święty obrazek, tylko widzą co opozycja robi. Sorry, ale Platforma ma tylko jeden program pt. "Odsunąć PiS od władzy", a Lewica to przecież w większości starzy komuniści z PZPR oraz osoby dla których krowy są gwałcone, żeby dawać mleko(!). Najsensowniejszy jest PSL i Konfederacja, ale Konfederacja ma Korwina, a PSL jest kojarzony z Platformą. 

Dokładnie tak jest. Mimo wszystko uważam, że jednak lepiej wybrać to "mniejsze zło" w postaci PSL czy Konfederacji (która jest najlepszą opcją, a bez Korwina byłaby jeszcze lepszą) niż PiS. Nie możemy ciągle wymieniać PiS na PO i PO na PiS. Jak ludzie zobaczą, że da się, że jednak reszta partii może zdobyć większe poparcie, to raz na zawsze odsuniemy to dziadostwo od władzy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować