Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
aniamaj

Za szybko coś stwierdziłam

Polecane posty

Umówiłam się ze znajomym, że będziemy spotykać się w relacji fwb i pasowała mi ta relacja. Tylko że jakoś po kilku spotkaniach stwierdziłam, że się w nim zakochałam i najgorsze, że  w przypływie emocji mu to powiedziałam. Tylko tyle, że nie czułam tego, a on przez to nie chce już się ze mną spotkać bo nie chce mnie ranić i nie chce dać się przekonać że te słowa były zbyt pochopnie wypowiedziane. Jak mam go przekonać do tego, że to nie było prawdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Ci zależy żeby cię bzykal? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No zależy

To mało jest chętnych facetów? Będziesz się prosić żeby cię bzykal? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To mało jest chętnych facetów? Będziesz się prosić żeby cię bzykal? 

Za dobrze to robił więc duża strata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Za dobrze to robił więc duża strata 

To co tak dobrze robi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klasyk...kiedy wy sie nauczycie ze dla kobiet takie relacje są ryzykowne? Są miliony podobnych tematów na forum, większość kobiet zakochooje sie po seksie bo tak niestety działa nasza biologia, nie wiedziałas tego? Trzeba było najpierw poczytać jak się to kończy zwykle...a kończy sie zlamanym sercem u kobiety. Dla faceta zwykle to tylko seks. Teraz on Cie będzie unikał, znajdzie sobie inna do łóżka a Ty będziesz cierpieć. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To moja słodka tajemnica 👅

No napisz to ci powiem czy to takie niezwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Klasyk...kiedy wy sie nauczycie ze dla kobiet takie relacje są ryzykowne? Są miliony podobnych tematów na forum, większość kobiet zakochooje sie po seksie bo tak niestety działa nasza biologia, nie wiedziałas tego? Trzeba było najpierw poczytać jak się to kończy zwykle...a kończy sie zlamanym sercem u kobiety. Dla faceta zwykle to tylko seks. Teraz on Cie będzie unikał, znajdzie sobie inna do łóżka a Ty będziesz cierpieć. 

Dokładnie.  W ogóle tak się podsunąć jak żarcie na talerzu , dać się perfidnie wykorzystywac to już np nie dla mnie.  

Logiczne że jak układ przyjacielski to w życiu facet nic nie odczuje , prócz własnej przyjemności.  Szacunku z pewnością do takiej kobiety nie ma.  Jest czasoumilaczem a za plecami - nikim ważnym.  Ładniej to określmy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę w gronie znajomych spędziłam w życiu czasu , jaka faceci bekę rżną.  Z pustych dziewczyn . A te sytuacje jak nie raz opowiadali to pałakać się ze śmiechu to mało.  Aż płuca bolały.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie z nim spokój. 

Można się nie angażować po seksie, bo można, ale u osób delikatnych często to nie działa. 

Po drugie to nie jest zakochanie. A on już przykleił ci łatkę tylko na seks. Więc może zamiast wchodzić w ...yczne relacje, na których ty tracisz - kobieta zawsze traci wraz z kolejnym partnerem, a on zyskuje (dla mężczyzny kolejna kobieta to niesamowite podbicie ego i powód do dumy). 

W relacji fwb kobieta jest z góry przegrana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Daj sobie z nim spokój. 

Można się nie angażować po seksie, bo można, ale u osób delikatnych często to nie działa. 

Po drugie to nie jest zakochanie. A on już przykleił ci łatkę tylko na seks. Więc może zamiast wchodzić w ...yczne relacje, na których ty tracisz - kobieta zawsze traci wraz z kolejnym partnerem, a on zyskuje (dla mężczyzny kolejna kobieta to niesamowite podbicie ego i powód do dumy). 

W relacji fwb kobieta jest z góry przegrana. 

No tak ja go nie kocham, ale szkoda mi jest że stacialm go jako przyjaciela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Daj sobie z nim spokój. 

Można się nie angażować po seksie, bo można, ale u osób delikatnych często to nie działa. 

Po drugie to nie jest zakochanie. A on już przykleił ci łatkę tylko na seks. Więc może zamiast wchodzić w ...yczne relacje, na których ty tracisz - kobieta zawsze traci wraz z kolejnym partnerem, a on zyskuje (dla mężczyzny kolejna kobieta to niesamowite podbicie ego i powód do dumy). 

W relacji fwb kobieta jest z góry przegrana. 

No tak ja go nie kocham, ale szkoda mi jest że stacialm go jako przyjaciela 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przyjaciel na doope, to nie przyjaciel tylko partner biznesowy i wspólna wymiana dóbr. 

No to nawet, też mi na tym zależało. A przez swoje jakieś chwilowe emocję straciłam dobrą opcję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tu chodzi o to że ani się uczuciowo nie zaangażowałam, ani w żaden inny sposób tylko coś mi odwaliło na daną chwilę. Poważnie tylko go lubiłam i też czułam tylko do niego pociąg fizyczny no i jakąś tam lekka sympatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i tu chodzi o to że ani się uczuciowo nie zaangażowałam, ani w żaden inny sposób tylko coś mi odwaliło na daną chwilę. Poważnie tylko go lubiłam i też czułam tylko do niego pociąg fizyczny no i jakąś tam lekka sympatię

To jest kompletnie normalne, dobrze, że wiesz to nie miłość, a chwilowy wybuch emocji. 

Jednak mózg faceta tego nie rozumie, on się boi, bo myśli, że będziesz go przed ołtarz ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

już przekonałas się, że na takich układach zyskują tylko mężczyzni. według mnie wyznalas mu te uczucia nieprzypadkowo.. Ty cos do niego czujesz i gdzies w srodku liczyłaś, ze na fali uniesienia on Ci odpowie tym samym. a on tym czasem zerwal kontakt. nie zabiegaj o niego. wiem, latwo napisac. z tej relacji już nic raczej nie będzie. zajmij się sobą i poznawaj innych ludzi. następnym razem nie kieruj się emocjami i uczuciami, tylko swoim interesem i wstrzymaj się z pojsciem do łożka najdłużej jak się da. przy takiej wstrzemiezliwosci można poznac prawdziwe intencje faceta, czy poczeka, czy mu zależy, czy no wlasnie traktuje tylko jako "fwb"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę Ci współczuję szczerze... Jeśli to było zgodne z Twoją moralnością, to nie zrobiłaś nic złego, pozostając z nim szczerą w intencjach, że będzie Was łączył niezobowiązujący seks i oczywiste, że tylko tego chciałaś się trzymać. Myślę jednak, że jeśli już w impulsie wyznałaś mu jakieś uczucia, które do niego tak naprawdę nie żywisz poza tą lekką sympatią, to jest to dla Ciebie pewnego rodzaju przestroga, że prędzej czy później pogubisz się w tym emocjonalnie. Zaczniesz mylić pożądanie z miłością. 

Wiem, że to nie odpowiedź, której być może oczekiwałaś, ale proponuję porozmawiać z nim i przekonać do naprawienia tej znajomości, ale może już bez seksu.. Moim zdaniem nic tu nie można więcej "odzyskać" niż tylko tak, ale życzę powodzenia 

Edytowano przez krnlia232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzi się w płytkie zwiazki czy tzw seks bez zobowiązań bo zazwyczaj kończy się tak że kobieta zaczyna czuć coś więcej i potem cierpi.

Jeśli facet nie ma poważnych zamiarów niech spada,dziwie się Wam kobiety że tracicie czas i życie na jakieś bezsensowne znajomości .

Chyba nie zamierzasz płaszczyć się przed facetem i prosić żeby wrócił,może jeszcze przysięgnij Mu że nigdy więcej nie wyznasz Mu uczuć i nie wskoczysz Mu do łóżka haha

Daj spokój i szukaj mężczyzny do trwałego związku opartego na miłości i fajnym seksie a nie chłoptasia który chce tylko zaliczać a potem trzęsie gaciami i znika bo dziewczyna się zakochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Trochę Ci współczuję szczerze... Jeśli to było zgodne z Twoją moralnością, to nie zrobiłaś nic złego, pozostając z nim szczerą w intencjach, że będzie Was łączył niezobowiązujący seks i oczywiste, że tylko tego chciałaś się trzymać. Myślę jednak, że jeśli już w impulsie wyznałaś mu jakieś uczucia, które do niego tak naprawdę nie żywisz poza tą lekką sympatią, to jest to dla Ciebie pewnego rodzaju przestroga, że prędzej czy później pogubisz się w tym emocjonalnie. Zaczniesz mylić pożądanie z miłością. 

Wiem, że to nie odpowiedź, której być może oczekiwałaś, ale proponuję porozmawiać z nim i przekonać do naprawienia tej znajomości, ale może już bez seksu.. Moim zdaniem nic tu nie można więcej "odzyskać" niż tylko tak, ale życzę powodzenia 

Właśnie tutaj pomyliłam miłość i pożądanie. Kurde będzie ciężko raczej naprawiać tą znajomość, no ale mam jeszcze nadzieję

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie wchodzi się w płytkie zwiazki czy tzw seks bez zobowiązań bo zazwyczaj kończy się tak że kobieta zaczyna czuć coś więcej i potem cierpi.

Jeśli facet nie ma poważnych zamiarów niech spada,dziwie się Wam kobiety że tracicie czas i życie na jakieś bezsensowne znajomości .

Chyba nie zamierzasz płaszczyć się przed facetem i prosić żeby wrócił,może jeszcze przysięgnij Mu że nigdy więcej nie wyznasz Mu uczuć i nie wskoczysz Mu do łóżka haha

Daj spokój i szukaj mężczyzny do trwałego związku opartego na miłości i fajnym seksie a nie chłoptasia który chce tylko zaliczać a potem trzęsie gaciami i znika bo dziewczyna się zakochała

Nie chcę mu nic przysięgać. Rozmawiałam z nim jakiś czas temu i on stwierdził, że spotykać się by mógł dalej ale powiedział, że ma kogoś. Nie wiem czemu ale mu nie uwierzyłam i miałam takie odczucia jakby kłamał. No nie wiem pewnie sobie coś wkręcam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widać, że nie nadajesz się do takich relacji, dlatego znajdź sobie faceta do zobowiązania.  

No chyba jestem zbyt uczuciowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No chyba jestem zbyt uczuciowa 

Większość kobiet jest skazana na porażkę przy takim układzie, bo źle wybierają. Zapomnij o ...yzmach w typie "Sex Story" czy  "To tylko seks".  Żywe prącie ma służyć  do rozładowania napięcia seksualnego. Najlepiej gdyby wizualnie nie był w twoim guście i żebyś go specjalnie nie lubiła.  Tak jest znacznie łatwiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Większość kobiet jest skazana na porażkę przy takim układzie, bo źle wybierają. Zapomnij o ...yzmach w typie "Sex Story" czy  "To tylko seks".  Żywe prącie ma służyć  do rozładowania napięcia seksualnego. Najlepiej gdyby wizualnie nie był w twoim guście i żebyś go specjalnie nie lubiła.  Tak jest znacznie łatwiej. 

No niby łatwiej, ale co to za przyjemność chodzić do łóżka z kimś kto Cię w ogóle nie pociąga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No niby łatwiej, ale co to za przyjemność chodzić do łóżka z kimś kto Cię w ogóle nie pociąga. 

Do prawidłowego funkcjonowania  takich układów wystarczy, że facet dba o higienę, jest w miarę nieobleśny  i ma pojęcie o seksie. Tyle, że taką granicę należy wyznaczyć sobie na samym początku pytaniem "na co  ja tak naprawdę liczę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do prawidłowego funkcjonowania  takich układów wystarczy, że facet dba o higienę, jest w miarę nieobleśny  i ma pojęcie o seksie. Tyle, że taką granicę należy wyznaczyć sobie na samym początku pytaniem "na co  ja tak naprawdę liczę".

A czy w takiej relacji powinien być kontakt przez cały czas czy tylko powinniśmy ze sobą rozmawiać gdy mamy ochotę na seks ? Bo my zaczęliśmy się za dużo kontaktować ze sobą, częściej niż wcześniej przed tym układem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×