Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Czy wasi rodzice dbali o wasza edukację?

Polecane posty

Ja musze powiedzieć szczerze, że nie. Moze do trzeciej klasy podstawowej a potem byłem puszczony samopas, mogłem robić co chciałem. Częste wagary, mało nauki i muszę powiedzieć że nad tym ubolewam. Mam wykształcenie średnie, a wielki niedobor wiedzy i czuje się przede wszystkim źle że ominął mnie etap studiów który bardzo kształtuje charakter, poznaje się ludzi, czasem na całe życie a mnie ominęło to. Czuję się gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nikt ze mną nie siedział (pomijając etap nauki czytania) ani też nie naciskał na to żebym była piątkowa... na studiach trochę lepiej sobie radziłam bo bardziej mi zależało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa do dziś nawet przy niedzielnym obiedzie mi to wytykają- czemu na studia nie poszłam.  

Nie ! Bo mi są zbędne.  I tyle.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja musze powiedzieć szczerze, że nie. Moze do trzeciej klasy podstawowej a potem byłem puszczony samopas, mogłem robić co chciałem. Częste wagary, mało nauki i muszę powiedzieć że nad tym ubolewam. Mam wykształcenie średnie, a wielki niedobor wiedzy i czuje się przede wszystkim źle że ominął mnie etap studiów który bardzo kształtuje charakter, poznaje się ludzi, czasem na całe życie a mnie ominęło to. Czuję się gorszy

To się nie czuj gorszy.  Jak się dużo czyta, pogłębia wiedzę w różnych dziedzinach nie tylko obrany kierunek.  To człowiek kształtuje swoj charakter , wyrabia swoje zdanie.  A jeszcze jak życie masz dość intensywne to doświadczenie robi więcej niż 5 lat spędzonych na uczelni.  Ja dziś dużo mam znajomych po studiach i mnóstwo tematów do przegadania - chodź i bywa i tak że niby wysoko wykształcony a nie obyty totalnie z niczym.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×