Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pacek77

płyn antywirusowy do dezynfekcji

Polecane posty

Nie ma obecnie innej opcji, tylko trzeba do firmy przygotować środki do dezynfekcji. Ale jak się zainteresowałem tematem to okazuje się, że ceny sa na niebotycznym poziomie. Więc jak macie coś sensownego do zaproponowania to liczę na podpowiedzi, może jakiś sklep, gdzie będzie można obecnie w jakieś sensownej cenie kupić takie większe ilości płynu, bo niestety Orlen to na tą chwilę jednak płyn widmo.

U mnie  na Orlenie o dziwo dorwałam, dlatego warto polować! Zawsze można też zrobić taki w domu ze spirytusu, wody utlenionej, giliceryny i wody 🙂

A jakies specjalne środki ochrony stosujecie  jeszcze nadal u siebie ? Bo widze i obserwuje ze ludzie nawet w sklepach mimo dostępnosci rak już nie odkazają i nawet wymaganych masek nie noszą... porażka dla mnie bo to powinno być nadal uwazam.. Ja nadal maseczka i z racji stałych kontaktów z róznymi osobami w racy dobry płyn do dezynfekcji  - konkretnie Trisept MAX , działający potrójnie m zabija i wirusy i bakterie i grzyby, bezpieczny i nie niszczy rąk tak jak inne środki których wcześniej próbowałam jak nic nie było do kupienia. Więc bezpieczny też dla skóry dłoni  dla mnie.

Odpowiedni płyn ważna rzecz. Ale skup się też na jego odpowiedniej dystrybucji. Nawet w warunkach korzystanie z jednej butelki przekazywanej z rąk do rąk nie jest bezpieczne. Warto pomyśleć o automatycznym dystrybutorze - to bardziej higieniczne. Jak dla mnie w restauracjach czy sklepach to podstawa. Rzuć okiem tu https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfekcji?utm_source=szeptanka&utm_medium=forum&utm_campaign=Szeptanka13082020 i zobacz o czym mówię.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować