Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Takajedna

Czy dzieci trzeba płodzić juz na

Polecane posty

E tam...glupota...Do 35lat mozna...:)

Mówiąc szczerze, po 35 też nie jest zabronione. Tylko sił już mniej, no i dziadkowie zdziadziali, a młodsi to by pomogli przy smarkach...

Z tego co czytałam kiedyś na kafe to kobieta która ma 30 lat jest juz za stara  na dzieci według kafeterianek. Ja się pytam co z osobami które studiowały i musiały się same wszystkiego dorobić to co miały robić te dzieci podczas studiów?  Niektórzy nawet pisali o wcześniej menopauzie

Z tego co czytałam kiedyś na kafe to kobieta która ma 30 lat jest juz za stara  na dzieci według kafeterianek. Ja się pytam co z osobami które studiowały i musiały się same wszystkiego dorobić to co miały robić te dzieci podczas studiów?  Niektórzy nawet pisali o wcześniej menopauzie

Jakich kafeterianek? Przecież tu jest cały przekrój społeczny, od ludzi co robią dziecko po 40 do lasek co się rozmnażaja ledwo ukończa jakieś szkoły.

Wiadomo, że biologicznie lepiej urodzić mając 16 lat. Ale sorki, życie tak już nie wygląda, jak ktoś chce normalnie pracować. A wczesna menopauza się zdarza i nie sposób tego przewidzieć.

A ty masz mózg czy tylko cię interesuje co inni powiedzą? Ile można o to samo pytać ?

Można w tym trochę racji jest bo rodząc wcześniej dziecko jest wcześniej odchowane

Nigdy nie ma odpowiednie czasu na posiadanie dzieci.  Dlatego rób je kiedy chcesz.  Młodo czy staro. I tak bobaski wycisną cię jak cytrynę. 

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować