Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karolinaaaaa

Wypływ mleka z drugiej piersi przy karmieniu

Polecane posty

Cześć, karmie już dwa miesiące. Od początku miałam bardzo dużo pokarmu. Nie używam laktatora no chyba, że już muszę. Często budzę się z mokrymi bluzkami, zawsze jak karmie z jednej to z drugiej albo bardzo szybko kapie albo tyrska strumieniem, nie da rady karmić bez pieluchy tetrowej. Syn często się krztusi przy jedzeniu, wypluwa mleko. Cała jestem pozalewana. Często mam zastoje. Już nie wiem co mam robić, do doradcy nie można pójść, bo w moim mieście nikt nie przyjmuje w tej empidemii. 

Wiem, że moja laktacja nie jest normlana, ale czy przy standardowej laktacji przy karmieniu jedną piersią z drugiej leci mleko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam dużo mleka a z drugiej piersi sączył mi się pokarm jak karmiłam. Sposobu raczej na to nie ma.

Możesz odciągać nadmiar przed karmieniem i dawać dziecku trochę opróżnioną pierś, może nie będzie się tak krztusić, bo wypływ mleka będzie mniejszy.

Wkładki laktacyjne na noc się u mnie w ogóle nie sprawdziły, ale wkładałam w luźniejszy stanik sportowy pieluchę tetrową i w taki sposób unikałam brudzenia odzieży. W ciągu dnia w kryzysowych sytuacjach też chodziłam z pieluchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to normalne. Kiedy zaczynasz karmić dziecko pokarm uwalnia się z obu piersi. Po prostu podkladaj ręcznik pod drugą piers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to całkiem normalne. Też podkładam sobie pieluche tetrowa pod druga pierś przy karmieniu. Możesz przed karmieniem odciągnąć trochę mleka wtedy dziecko nie powinno się krztusić bo mleko będzie wypływać wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też spróbować karmić pod górkę 😉 Połóż się i dziecko połóż na siebie. Twoja fontanna niech powalczy z grawitacją.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a może by tak wkładki laktacyjne :x  ? Super wynalazek polecam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a może by tak wkładki laktacyjne :x  ? Super wynalazek polecam 😄

No ale gdy się zasypia to mleko i tak cieknie, więc to tak jak z mocnym okresem i podpaskami- i tak przeleci 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć, karmie już dwa miesiące. Od początku miałam bardzo dużo pokarmu. Nie używam laktatora no chyba, że już muszę. Często budzę się z mokrymi bluzkami, zawsze jak karmie z jednej to z drugiej albo bardzo szybko kapie albo tyrska strumieniem, nie da rady karmić bez pieluchy tetrowej. Syn często się krztusi przy jedzeniu, wypluwa mleko. Cała jestem pozalewana. Często mam zastoje. Już nie wiem co mam robić, do doradcy nie można pójść, bo w moim mieście nikt nie przyjmuje w tej empidemii. 

Wiem, że moja laktacja nie jest normlana, ale czy przy standardowej laktacji przy karmieniu jedną piersią z drugiej leci mleko? 

Miałam tak samo. Minie jak dziecko będzie większe i będzie więcej jadło. Piersi się zrobią lżejsze. Dalej będzie wypływać z drugiej ale mniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj mi ja będę ssał i pił mleko do zera nawet co 3h w nocy... Ehhh gdzie ci faceci wasi mają mózgi żeby tak marnować okazję do picia smacznego mleczka... Ja cały czas wyszukuje karmiących lasek żeby z nich pić 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jak najbardziej normalne. W mojej pierwszej i teraz drugiej ciąży tak mam. Ja używam wkładek do biustonoszy takich specjalnych. Nie wyobrażam sobie inaczej funkcjonować. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×