Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Faceci są zazdrośni o przystojnych facetow

Polecane posty

 

Ojciec cie dotykal w dziecinstwie???bo sie zachowujesz jak gimbaza 😂 o ta jest brzydka ten jest brzydki to nie bede z nim gadac xd

A jeśli tak to co? twoje wyzwanie matki jest za to objawem dojrzałości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No nie ogarniam o co chodzi ale nie będę wnikał bo jestem zbyt prosty 🙂. Każdy ma jakieś swoje spojrzenie na różne sprawy i takie jego prawo.

No właśnie o tą prostotę między innymi chodzi heh 🙂 Ja zawsze byłam niestandardowa i jakoś muszę z tym żyć. Lekko nie jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie o tą prostotę między innymi chodzi heh 🙂 Ja zawsze byłam niestandardowa i jakoś muszę z tym żyć. Lekko nie jest 🙂

Dobrze cię rozumiem 🙂

Mam tak samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie o tą prostotę między innymi chodzi heh 🙂 Ja zawsze byłam niestandardowa i jakoś muszę z tym żyć. Lekko nie jest 🙂

No ale w sumie chyba chodzi o to aby się kochać i szanować . Czuć się dla siebie wyjątkowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze cię rozumiem 🙂

Mam tak samo. 

Dobrze wiedzieć, że nie jestem z takimi odczuciami sama 🙂

 

No ale w sumie chyba chodzi o to aby się kochać i szanować . Czuć się dla siebie wyjątkowym. 

Masz rację. To jest klucz do prawdziwego szczęścia 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nas więcej 🙂 

Tylko nie każda chce / może się do tego przyznać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W samo sedno 👌🏻

predzej zalosna proba tlumaczenia zmaniaczenia wygladowego kobiet 😄 jeszcze gdybyscie jakos wygladaly bez umalowanego ryja to moze bym zrozumial no ale wiadomo jak wiekszosc wyglada... makijaz to wielkie oszustwo i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mężczyźni nie są zazdrośni o to a raczej trudność w samym znalezieniu partnerki do założenia rodziny czy związku. Bo zwyczajnie też chcieliby kochać i być kochanym. Natomiast kobiety często wolą się dzielić "popularnym"typem mężczyzny z wieloma innymi kobietami (jednocześnie demoralizując mężczyzn) niż związać się z kimś kto nie jest "popularny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mężczyźni nie są zazdrośni o to a raczej trudność w samym znalezieniu partnerki do założenia rodziny czy związku. Bo zwyczajnie też chcieliby kochać i być kochanym. Natomiast kobiety często wolą się dzielić "popularnym"typem mężczyzny z wieloma innymi kobietami (jednocześnie demoralizując mężczyzn) niż związać się z kimś kto nie jest "popularny".

Kobiety wolą się dzielić mężczyzną? Nie bardzo to widzę. Każda raczej chce być wyjątkowa, niż dzielić z innymi wyślizganego dżentelmena. Tak wiem, hiper hiper hiper gamia...🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kobiety wolą się dzielić mężczyzną? Nie bardzo to widzę. Każda raczej chce być wyjątkowa, niż dzielić z innymi wyślizganego dżentelmena. Tak wiem, hiper hiper hiper gamia...🤦‍♀️

Hipergamia kobieca w dużej części odpowiada za taki stan rzeczy. Wielu mężczyzn nie na nawet jednej partnerki a jeden ma ich nawet tysiące jak pewiem znany zawodnik golfa Tiger Woods. Tak to działa i o ile w patriarchalnym systemie to się jakoś sprawdzało o tyle w dzisiejszym coraz bardziej matriarchalnym absolutnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hipergamia kobieca w dużej części odpowiada za taki stan rzeczy. Wielu mężczyzn nie na nawet jednej partnerki a jeden ma ich nawet tysiące jak pewiem znany zawodnik golfa Tiger Woods. Tak to działa i o ile w patriarchalnym systemie to się jakoś sprawdzało o tyle w dzisiejszym coraz bardziej matriarchalnym absolutnie nie.

Takich rzeczy, jak tłumy ustawiające się w kolejce do tego mudźina, to mój umysl nie obejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takich rzeczy, jak tłumy ustawiające się w kolejce do tego mudźina, to mój umysl nie obejmuje.

Ma kasę i jest sławny. To wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ma kasę i jest sławny. To wystarczy.

Ale nie jest przystojny. Twoja teoria obalona🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale nie jest przystojny. Twoja teoria obalona🤔

Czy jest, czy nie jest - kwestia gustu.

Nie od dziś wiadomo, że gruby portfel dodaje atrakcyjności 🙂 Jednak nie chciałbym być "kochany" za stan konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale nie jest przystojny. Twoja teoria obalona🤔

no to nieźle jak tiger woods nie jest dla ciebie przystojny. szukaj w top 0,5% atrakcyjnego partnera.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież tiger woods mógłby na spokojnie robić karierę w hollywood, ale widać jednak golf jest bardziej opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

przecież tiger woods mógłby na spokojnie robić karierę w hollywood, ale widać jednak golf jest bardziej opłacalny.

Woods był przez wiele lat najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie. Po co mu Hollywood, skoro jako golfista też ma kontrakty reklamowe i trzepie taką kasę, że do końca życia jej nie wyda, ba nawet jego dzieci nie będą w stanie. W 2010 zarabiał 90 mln dolców rocznie. Obecnie ponoć ok. 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Woods jest najlepiej zarabiającym sportowcem na świecie. Po co mu Hollywood, skoro jako golfista też ma kontrakty reklamowe i trzepie taką kasę, że do końca życia jej nie wyda, ba nawet jego dzieci nie będą w stanie. W 2010 zarabiał 90 mln dolców rocznie.

Jeśli dla was Woods jest przystojny to strach pomyśleć jak wy wyglądacie wiec tym bardziej dziwi mnie ta roszczeniowa postawa ze trzeba was kochać za sama osobowość. Żenujące. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli dla was Woods jest przystojny to strach pomyśleć jak wy wyglądacie wiec tym bardziej dziwi mnie ta roszczeniowa postawa ze trzeba was kochać za sama osobowość. Żenujące. 

Ja nie pisałem, że Woods jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale nie jest przystojny. Twoja teoria obalona🤔

Nie uważasz ze dyskusja z tutejszymi mężczyznami jest bez sensu? Bo ja widzę ze naprawdę tu sam beton męski. Albo totalne przychlasty jak Przemek i odrealniony leżak lub konto zapasowe albo jakieś autystyczne przypadki tudzież    zdziecinniały target maminsynków i innych prawhiczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no to nieźle jak tiger woods nie jest dla ciebie przystojny. szukaj w top 0,5% atrakcyjnego partnera.

 

 

Doprawdy? Do wszystkiego się doczepisz? To, że Tobie się podobają Murzyni, to nie znaczy, że innym też muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Doprawdy? Do wszystkiego się doczepisz? To, że Tobie się podobają Murzyni, to nie znaczy, że innym też muszą.

To już nawet nie chodzi o to ze on jest czarny ale on nie jest jakoś specjalnie atrakcyjny. Jest po prostu sławny i bogaty. Widać jak spaczeni są faceci stad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli dla was Woods jest przystojny to strach pomyśleć jak wy wyglądacie wiec tym bardziej dziwi mnie ta roszczeniowa postawa ze trzeba was kochać za sama osobowość. Żenujące. 

o ja pie/rdolę to nie są żarty. nawet wjeczorna marzy o greckich bogach którzy nie istnieją.

 

woods ma idealnie symetryczną twarz, dobrze zarysowana szczękę, i zaskakująco proporcjonalne oczy oraz nos jak na negroida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Doprawdy? Do wszystkiego się doczepisz? To, że Tobie się podobają Murzyni, to nie znaczy, że innym też muszą.

no tak, zapomniałem że lewacy to rasiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie uważasz ze dyskusja z tutejszymi mężczyznami jest bez sensu? Bo ja widzę ze naprawdę tu sam beton męski. Albo totalne przychlasty jak Przemek i odrealniony leżak lub konto zapasowe albo jakieś autystyczne przypadki tudzież    zdziecinniały target maminsynków i innych prawhiczkow

Przemka darzę pewną dozą życzliwości. Szkoda że nie da się go wyprowadzić na ludzi. TOW chyba już wyczerpał moje chęci odpowiadania na teksty typu "Bzdury". K0nto ma mojego ignora, ale najwyraźniej coś zaszwankowalo. Taka śmietanka. Póki mam siłę to gadam. Zmęcze się to idę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam twoje pierdy mimo ze cię ignoruje ale widziałam ze się nakręciłeś i coś wysrales śmiesznego. Otóż nie marze o nikim i niczym. Woods nie jest przystojny. Mnie się nie podoba i podobać nie będzie tak jak wielu innym kobietom. Może być symetryczny cały ale mnie to zwisa. Zawsze tak wmawiasz kobietom ze ktoś kto się tobie podoba im tez musi? Ps Woods to mieszaniec co widać z daleka wiec nie jest typowym czarnym i dlatego nie ma nosa walcem rozjechanego. Nie zachowuj się jak histeryk ty purchawo męska. A tymczasem Chój ci w dupe i ignor ponownie. Żal mi cię. Nie zasługujesz nawet na największego paszteta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przeczytałam twoje pierdy mimo ze cię ignoruje ale widziałam ze się nakręciłeś i coś wysrales śmiesznego. Otóż nie marze o nikim i niczym. Woods nie jest przystojny. Mnie się nie podoba i podobać nie będzie tak jak wielu innym kobietom. Może być symetryczny cały ale mnie to zwisa. Zawsze tak wmawiasz kobietom ze ktoś kto się tobie podoba im tez musi? Ps Woods to mieszaniec co widać z daleka wiec nie jest typowym czarnym i dlatego nie ma nosa walcem rozjechanego. Nie zachowuj się jak histeryk ty purchawo męska. A tymczasem Chój ci w dupe i ignor ponownie. Żal mi cię. Nie zasługujesz nawet na największego paszteta. 

więc jesteś nihilistką, dlaczego się nie zabijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

o ja pie/rdolę to nie są żarty. nawet wjeczorna marzy o greckich bogach którzy nie istnieją.

 

woods ma idealnie symetryczną twarz, dobrze zarysowana szczękę, i zaskakująco proporcjonalne oczy oraz nos jak na negroida.

 

 

no tak, zapomniałem że lewacy to rasiści.

Bo się skicham😂 Taki z Ciebie obrońca przypieczonych etnicznie? Nie spodziewalam się, po tych bluzgach na byłą z gowniakiem ciapakiem, no nie spodziewalam się. I jeszcze te zachwyty nad szczeną Woodsa... gay detected

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Bo się skicham😂 Taki z Ciebie obrońca przypieczonych etnicznie? Nie spodziewalam się, po tych bluzgach na byłą z gowniakiem ciapakiem, no nie spodziewalam się. I jeszcze te zachwyty nad szczeną Woodsa... gay detected

tak, racjonalne ocenianie wartości estetycznych człowieka w oczach lewaczki to pedalstwo.

 

nic dziwnego że pośród autorów najbardziej poczytanych dzieł, największych malarzy ani innych artystów nie ma lewaków. wy po prostu już zatraciliście umiejętność oceny.

 

a to że się boisz ludzi o innym kolorze skóry to nie mój problem. turas jest dla mnie tylko dowodem na to że wolna migracja więcej szkodzi niż pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×