Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nba

Czy użytkowniczka BoniBluBombka jest normalna?

Polecane posty

Głosujemy. Według mnie ma coś nie tak z garem, na wszystkich najeżdża. 😮

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jedno wyklucza drugie? Absolutnie nie. Zreszta chooj cię to obchodzi? Ja nie zakładam płaczliwych tematów bo nie mam pełnych jaj ani dylematów jak nie zostać zaplodniona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Głosujemy. Według mnie ma coś nie tak z garem, na wszystkich najeżdża. 😮

Nie ma takiej jak Bombka. Jest Bombelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy jedno wyklucza drugie? Absolutnie nie. Zreszta chooj cię to obchodzi? Ja nie zakładam płaczliwych tematów bo nie mam pełnych jaj ani dylematów jak nie zostać zaplodniona. 

Dlaczego mnie obrażasz? Kiedyś pisaliśmy normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba się w Tobie zakochał, jeśli zalozyl taki  ckliwy  i nieco sentymentalny temat.. Ach.. 

Nie, cenie w kobietach cechy takie jak delikatność, uczuciowosc, wrażliwość. Musiałbym być sadomasochistą 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Przemkiem też pisała a teraz go ciśnie jak su.ke 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie, cenie w kobietach cechy takie jak delikatność, uczuciowosc, wrażliwość. Musiałbym być sadomasochistą 😃

Każda to ma. Tylko czasem lepsze maskowanie😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w zakładaniu takich tematów...Co chcesz w ten sposób osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba się w Tobie zakochał, jeśli zalozyl taki  ckliwy  i nieco sentymentalny temat.. Ach.. 

Może niektórym kobietom takim jak ty imponują żałosne zaloty. Nie wiem. Widocznie ci imponują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle myślę że to facet. Nie wierzę że kobieta może być tak wulgarne i nabuzowana testosteronem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każda to ma. Tylko czasem lepsze maskowanie😏

Ta na pewno nie 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie widzę sensu w zakładaniu takich tematów...Co chcesz w ten sposób osiągnąć?

Sprowokować ją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie widzę sensu w zakładaniu takich tematów...Co chcesz w ten sposób osiągnąć?

Jak to co? Miłą sercu kupoburzę. Chłopaki powyrzekają na brutalność drugiej płci, Bombelek w swoim żywiole rozwinie możliwości, reszta uczestników poczyta. Cymes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja w ogóle myślę że to facet. Nie wierzę że kobieta może być tak wulgarne i nabuzowana testosteronem

To musi zweryfikować swoje wąskie spojrzenie na kobiety gdzie każda jest jak twoja mamusia co przytuli do cycusia. Idąc takim tokiem rozumowania przyznałeś tym samym ze panowie na Kafe to kobiety i w dodatku histeryczne oraz rozmemlane jak kupa Przemka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To finlandia w szkkance jest ten sam wulgarny ograniczony jezyk wyzwiska do wsyzstkich i nienawic do swiata z3 ja ojciec molestowal w dzircinswie ( potqoerdzone info) bombelek ma grzyba ma nogach co zreszta sama pokazywala na zdjeciach z maturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bombelek to jest gangster. Boją się jej podskoczyć, nikt nie powie prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poważnie pokazywała grzyba?🤢  🤮

Tak w tamcie od noxeli dala zdjecie matury w tle byly stopy z grzybem bo niezauwazyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uwagę która właśnie mu dałaś. 

Chyba będziesz miała topkę... Widzę, że dyskusja nabiera rumieńców 😊

 

Jak to co? Miłą sercu kupoburzę. Chłopaki powyrzekają na brutalność drugiej płci, Bombelek w swoim żywiole rozwinie możliwości, reszta uczestników poczyta. Cymes.

No w sumie tak. Dzień jak co dzień na Kafe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Poważnie pokazywała grzyba?🤢  🤮

Ty masz grzyba na ścianach i się chwalisz a ja nie mogę? Przemek pewnie myśli ze jest seksowny z tym ozorem i naga klata. Mmmm nagraj filmik dla sowich fanek jak się glaszczesz po łysym torsie. Wirujący Sex przez x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Tam gdzies  tam  u Ciebie,  musiało stać coś  nieprzyjemnego. Szczęśliwi ludzie są zwyczajnie szczęśliwi i fajnie reagują. A tu co post to krew upuszczona, a dziurki nie ma. Ale pociesze Cie, nie Ty pierwsza i nie ostatnia tak się miotasz. Przypuszczam, że nastąpi zmasowany atak Bombelka na Lakiera. Bo tak. 

Mam dość wyświechtanego jak gacie leżaczek tekstu o szczęśliwych ludziach którzy z racji tego szczęścia liżą innym dupe żeby to szczęście pokazać. Bicz pliz. Rozkręciła się biba to zostawiam was samych.  Elo 3 2 zero. I zluzuj gumę. Wy się sracie i macie pełne gacie a ja mam bekę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Tam gdzies  tam  u Ciebie,  musiało stać coś  nieprzyjemnego. Szczęśliwi ludzie są zwyczajnie szczęśliwi i fajnie reagują. A tu co post to krew upuszczona, a dziurki nie ma. Ale pociesze Cie, nie Ty pierwsza i nie ostatnia tak się miotasz. Przypuszczam, że nastąpi zmasowany atak Bombelka na Lakiera. Bo tak. 

Nie przejmuj sie ja ojciec molestowal ( pptwierdzone info)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Tam gdzies  tam  u Ciebie,  musiało stać coś  nieprzyjemnego. Szczęśliwi ludzie są zwyczajnie szczęśliwi i fajnie reagują. A tu co post to krew upuszczona, a dziurki nie ma. Ale pociesze Cie, nie Ty pierwsza i nie ostatnia tak się miotasz. Przypuszczam, że nastąpi zmasowany atak Bombelka na Lakiera. Bo tak. 

Zaburzenia się leczy, nie w necie na forum ale u terapeuty. Ktoś musi nią wstrząsnąć i pokazać ze takie zachowanie nie jest społecznie akceptowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie przejmuj sie ja ojciec molestowal ( pptwierdzone info)

To akurat nie jest powód do śmiechu i żartów i nie musisz o tym pisać publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To akurat nie jest powód do śmiechu i żartów i nie musisz o tym pisać publicznie

Jakbyscie mnie z bombelkiem nie naobrazali to bym nie pisala hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zaburzenia się leczy, nie w necie na forum ale u terapeuty. Ktoś musi nią wstrząsnąć i pokazać ze takie zachowanie nie jest społecznie akceptowane 

I pisze to ktoś kto się sra ze ma wymyślonego wirusa zamiast iść do lekarza. Wczonsneles mnom dogłembnie. Nie zasnę dziś i jutro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I pisze to ktoś kto się sra ze ma wymyślonego wirusa zamiast iść do lekarza. Wczonsneles mnom dogłembnie. Nie zasnę dziś i jutro. 

Jak siw czulas jak pijany ojciec wkladal ci brudne rece do majtek i palce z brudem pod paznokciami w pochwe jak mialas 8 lat? To musialo byc traumatyczne.

Edytowano przez Agatkaczop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×