Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nba

Czy użytkowniczka BoniBluBombka jest normalna?

Polecane posty

 

Jakbyscie mnie z bombelkiem nie naobrazali to bym nie pisala hahaha.

Ja tutaj nikogo nie wyzwalem, bo to nie mój poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak siw czulas jak pijany ojciec wkladal ci brudne rece do majtek i palce z brudem pod paznokciami w pochwe jak mialas 8 lat? To musialo byc traumatyczne.

Takie teksty mógłby wymyślić tylko karaczan z tłustym łbem i pryszczata .... Tym samym zdradziłeś zebranym tu osobom ze jesteś zwykłym nieudacznikiem który jedyna rzeczą jaka do tej pory penetrował w swoim marnym życiu to jakże zakazane i jakże tajemnicze strony darknetu. Akukaracza. Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takie teksty mógłby wymyślić tylko karaczan z tłustym łbem i pryszczata .... Tym samym zdradziłeś zebranym tu osobom ze jesteś zwykłym nieudacznikiem który jedyna rzeczą jaka do tej pory penetrował w swoim marnym życiu to jakże zakazane i jakże tajemnicze strony darknetu. Akukaracza. Dobranoc. 

Wtf? Nic nie rozumiem ofiaro sexualna wlasnych rodzicow 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tutaj nikogo nie wyzwalem, bo to nie mój poziom

Idziezz na platforme na netflixie na poziom 65 smaczn3go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak ja kogos nie lubie to umiem napisac przykre rzeczy ale to jak ktos 1 zacznie jak ktos jest mily to nie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W skrócie aborcja powinna być szeroko dostępna dla każdej ydiotki czyli takiej osoby jak twoja matka. Mam nadzieje ze rozumiesz morał. 

Ja tal samo mowie przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne rzeczy tu piszecie wszyscy... te teksty nie są na moją głowę. Przegięcie 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Straszne rzeczy tu piszecie wszyscy... te teksty nie są na moją głowę. Przegięcie 😕

Gdy byłam groźnym ped0filem na kowbo to znosiłaś dzielnie a teraz grzyba się boisz? Jesteś słaba. Idź poćwicz bajcepsa bo chyba ci powietrze uciekło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Straszne rzeczy tu piszecie wszyscy... te teksty nie są na moją głowę. Przegięcie 😕

Ja się chyba zapisze do jakiegoś koła gospodyń wiejskich 🙂 zamiast czytać tą kafeterie. Myślę że to bardzo dobry plan 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wjeczorna? socjopatka, powinno się ją w zoo zamknąć i brać 5 ziko od dzieci żeby mogły ją podrażnić przez kraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdy byłam groźnym ped0filem na kowbo to znosiłaś dzielnie a teraz grzyba się boisz? Jesteś słaba. Idź poćwicz bajcepsa bo chyba ci powietrze uciekło. 

Nie znosiłam wcale dzielnie - przeżywam takie rzeczy w środku, nawet jeśli o nich nie piszę. Jestem słaba? Być może. Ale to akurat dobrze o mnie świadczy, że nie mam dużej tolerancji na tego rodzaju odzywki... 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Takie teksty mógłby wymyślić tylko karaczan z tłustym łbem i pryszczata .... Tym samym zdradziłeś zebranym tu osobom ze jesteś zwykłym nieudacznikiem który jedyna rzeczą jaka do tej pory penetrował w swoim marnym życiu to jakże zakazane i jakże tajemnicze strony darknetu. Akukaracza. Dobranoc. 

to przecież przem pisał z konta agatki. a nie agatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

wjeczorna? socjopatka, powinno się ją w zoo zamknąć i brać 5 ziko od dzieci żeby mogły ją podrażnić przez kraty.

Ty byłbyś tym guwniakiem któremu niechcący odgryzlabym łeb ku uciesze twoich starych. Taka pozna aborcja. Prezent od dzikiej pantery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mizo jesteś jedną z niewielu normalnych kobiet tutaj, była jeszcze taka jedna co ze mną rozmawiała, nie pamiętam kto to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty byłbyś tym guwniakiem któremu niechcący odgryzlabym łeb ku uciesze twoich starych. Taka pozna aborcja. Prezent od dzikiej pantery. 

weź bo mi się przykro robi z twojego powodu. na serio jesteś tu najsmutniejszą i najbardziej skrzywdzoną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie znosiłam wcale dzielnie - przeżywam takie rzeczy w środku, nawet jeśli o nich nie piszę. Jestem słaba? Być może. Ale to akurat dobrze o mnie świadczy, że nie mam dużej tolerancji na tego rodzaju odzywki... 🙂

 

Z pewnościo. Jesteś taka wrażliwa i przejęta losem innych ze cały czas obrażasz wszystkich mężczyzn bo masz do nich negatywny stosunek z tobie tylko wiadomych powodów. Nie bądź chociaż obłudna w tym wszystkim... ja jestem zła i każdy to wie i widzi a ty się masz za wrażliwa i przyjazna. Bicz pliz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z pewnościo. Jesteś taka wrażliwa i przejęta losem innych ze cały czas obrażasz wszystkich mężczyzn bo masz do nich negatywny stosunek z tobie tylko wiadomych powodów. Nie bądź chociaż obłudna w tym wszystkim... ja jestem zła i każdy to wie i widzi a ty się masz za wrażliwa i przyjazna. Bicz pliz

bullshit, akurat mizo nigdy nie napada na nikogo. czasami tylko mija się z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bullshit, akurat mizo nigdy nie napada na nikogo. czasami tylko mija się z prawdą.

Mizo to kobieta z klasą, oczytana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

niechcący odgryzlabym łeb

Strach by był się z Tobą żenić bo łeb mógłby być odgryziony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale wam się nudzi na tej narodowej kwarantannie  :classic_sad:

Ja jestem w pracy własnie i trochę mi się nidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Strach by był się z Tobą żenić bo łeb mógłby być odgryziony 🙂

Sugerujesz ze z seksem czekam do ślubu. Mogę odgryźć bez zakładania kajdanka na palec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szkoda ze ci się przykro nie robi gdy czytasz swoje żałosne teksty. Kto jak kto ale taki cwel jak ty może mnie pocałować w dupe a nie oceniać jakkolwiek. Frajerze spluwaczko męska. 

ból du/py miota tobą jak szatanem.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgłaszajcie konto ped)ofilki. Ja na moim koncie Aiden pisałem o niej prawda i te konto została skasowane, zgłosiła je. Widać że wieczorna boniblubombelek się czegoś boi. 

Polecam napisać do ad)mina dla bezpieczeństwa jej ofiar coś w tym stylu:

 

Witam, Proszę o zbanowanie  użytkownika boniblubomka vel boniblubombelek.  Użytkownika posiada dwa multikonta i w jednym oraz drugim łamie regulamin. Ban na każdym koncie powinien być za - uporczywe nękanie, hejting, trollig, mowa nienawiści agresja słowna i wyzwiska. WSZYSTKIE odpowiedzi trolla polegają na obrażaniu ludzi.


Cytuje 

"Kiełbasa szykuje grunt pod swoj tłuszcz pod którym skrywa to słynne piękno sprzed ponad dekady. Jakieś synapsy jednak się łącza pod jej szczątkowym mózgiem. "

"Nikt by z tobą nie został kielbaso nawet za dopłata. Przecież bez urody ty jesteś nikim co sama z uporem maniaka twierdzisz. Brzydkie kobiety nie zasługują na nic wiec ty będąc oszpecona jesteś równa z nimi '


"

Jeśli jest się zyebem twojego pokroju to pozostaje jedynie zabawa z patola kobieca. Życzę szczęścia ✌"

"

Jedyne zakończenie jakie możesz sobie załatwić to to w ryju jakiejś średnio rozgarniętej dupje. Oby alimenty zrobiły ci dziury w kieszeni. Tata kupę mehe"

"Zbyt dużo mocy sobie nadajesz fraglesie męski z obsesja. "

Mocne "Podczas spuszczania się do ryja swoim amebom tez krzyczysz wjeczi? Nudzisz.  Pojmij to i wypjerdlaaj.  Najlepiej w podskokach. Dla kondycji. "

"Wzruszające ale w dupje to mam. Żegnam ozięble. Może jednak zwal sobie gruchę bo widać ze ci bije na dekiel z braku baby. Sajonara oziębła."


"Won atencjuszu. Wystaw się na tinder może jakaś lochę ci Przemysław odstąpi. Albo idź z nim na śmietnik czyli w swoje miejsce docelowe"

"

'Tak czy srak jesteś poyebem w moich oczach. Nara"


'Sam fakt, że negujesz tę oczywistą oczywistość podkreśla to upośledzenie jeszcze bardziej. Nie ma dla takich ludzi nadziei. Chyba, że na większy regres umysłowy. Wiem co piszę czrast mi."

"

"Weź kij i gunwo bij. Kreatywnie i tanio."

"

"No spoko tylko czemu ty jemu dogadujesz jak sam jesteś upośledzony bardziej od niego? Idź fujare wstaw i zapytaj czy jesteś ładny na tindera.

Haha jak się wczuwa zyeb kowbojski. Beks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sugerujesz ze z seksem czekam do ślubu. Mogę odgryźć bez zakładania kajdanka na palec. 

zęby byś sobie połamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja jestem w pracy własnie i trochę mi się nidzi

Ja z pracy nie piszę. Wolę się robotą zająć albo z ludźmi o dvpie Maryni pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Sugerujesz ze z seksem czekam do ślubu. Mogę odgryźć bez zakładania kajdanka na palec. 

Nic nie sugeruję i nie o seksie pisałem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×