Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nba

Czy użytkowniczka BoniBluBombka jest normalna?

Polecane posty

 

jakieś sojusze się tu tworzą widzę.

A ty po czyjej jestes stronie? Zastanow sie dobrze JA JESTEM ZBAWIENIEM I ŁASKĄ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ty po czyjej jestes stronie? Zastanow sie dobrze JA JESTEM ZBAWIENIEM I ŁASKĄ 

no ciężko żebym nie był po twojej w takim wypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I PAMIETAKCIE ZE W ROKU 33 PRZYJDZIE PAN JEZUS I UKAZE NIEWIERNYCH MNIE I JEMU PIEKLEM Z SZATANEM A PRAWDY KTORE GLOSZE ZOSTANA OBKAWIONE JAKO 20 PRZYKAZAN NOWOZYTNEGO SWIATA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo nba mnie obrazal bardzo brzydko.

Tutaj nazwanie kobiety szpetna to żadna obelga, tylko końskie zaloty... dobra żartuję... Jakie ma znaczenie i co sądzi o Tobie Nba? Tak serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

I PAMIETAKCIE ZE W ROKU 33 PRZYJDZIE PAN JEZUS I UKAZE NIEWIERNYCH MNIE I JEMU PIEKLEM Z SZATANEM A PRAWDY KTORE GLOSZE ZOSTANA OBKAWIONE JAKO 20 PRZYKAZAN NOWOZYTNEGO SWIATA

Czy to Syn Boży przez Ciebie Przemawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NBA SYNU BOZY ! Przez moja laske i serce wypelnione swiatlem wybaczam JA tobie . Lecz grzechy swe musisz odpokutowac. W twojej woli to jak.

Edytowano przez Agatkaczop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie . Jestem osobnym bostwem

Myślałam... ten kapslok...

Dobra pożegnam się. Dobranoc wszystkim i miłej dalszej przepychanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a może to bycie "życzliwym" i "dobrym" jest zaburzeniem? i później taka wjeczorna myśli że jak poudaje groźną to nagle się taką stanie.

Też o tym pomyślałam . Że może to maska - a w rzeczywistości meczy ja w życiu realnym że jest często za dobra. I ma zwyczajnie tego dość.  Jak jest - nie wiadomo 💁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalna? hmm.. a jaka jest definicja normalnosci tak w ogóle?

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z Przemkiem też pisała a teraz go ciśnie jak su.ke 😣

To sie nazywa fałszywość ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo nie opłaca się być dobrym. Jesteś wtedy dymany bez mydła. Nie polecam. Trzeba być dorosłym. A dorosłość to niebycie naiwnym dzieckiem.

Dorosłość to też nie jest fałszywość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafeteria - jedyny szpital, gdzie więcej jest lekarzy niż pacjentów.

Skoro zdania są podzielone, to proponuję głosowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli masz bezpośrednio do niej jakieś pretensje, żale, uwagi, to skieruj jej takie opinie w wiadomości jednej, może prywatnej. Po co zakładać taki temat na forum?! Forum to miejsce dyskusji o zagadnieniach, a nie tablica linczu rodaka. Źle o Tobie świadczy to, co zrobiłeś.

O jakich zagadnieniach? Dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie może ja się wypowiem, bo zbywa mi czasu i jeszcze dlatego, że mało znam bohaterkę i w ogóle mało mnie ten temat zajmuje, a moja opinia nikogo nie obchodzi. Czasy natomiast są takie, że publiczna debata wydaje się jedyną drogą do osiągnięcia dna.

Więc ja (osobiście - co ważne) uważam, że to jest sprytna bestia. Założyła sobie cel i go osiągnęła. To nie czyni z niej wariatki, chociaż przyznam, że i zdrowej też nie. Dyskusja jest więc wciąż otwarta.

Jakoś tak się złożyło, że celebryctwo często idzie w parze z buractwem. Niektórzy, żeby zaistnieć na tym forum, naciągali mosznę na słoik. BBB nie ma nawet słoika, bo co do moszny natomiast mam pewne wątpliwości.

Od razu mi lepiej. Ufff

Edytowano przez B-side

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To w takim razie może ja się wypowiem, bo zbywa mi czasu i jeszcze dlatego, że mało znam bohaterkę i w ogóle mało mnie ten temat zajmuje, a moja opinia nikogo nie obchodzi. Czasy natomiast są takie, że publiczna debata wydaje się jedyną drogą do osiągnięcia dna.

Więc ja (osobiście - co ważne) uważam, że to jest sprytna bestia. Założyła sobie cel i go osiągnęła. To nie czyni z niej wariatki, chociaż przyznam, że i zdrowej też nie. Dyskusja jest więc wciąż otwarta.

Jakoś tak się złożyło, że celebryctwo często idzie w parze z buractwem. Niektórzy, żeby zaistnieć na tym forum, naciągali mosznę na słoik. BBB nie ma nawet słoika, bo co do moszny natomiast mam pewne wątpliwości.

Od razu mi lepiej. Ufff

O. Kto naciągnął mosznę na słoik??🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

O. Kto naciągnął mosznę na słoik??🤨

Niejaki Wawrus/zko, znany też jako Master11. Na podstawie jego filmu z moszną w roli głównej, powstała niejedna miejska legenda, całe fankluby, zwolennicy, przeciwnicy. Ludzie latami rozprawiali na ten temat. Gość był nieziemski, propagował seks analny jako ten najlepszy, bo nieobarczony ryzykiem ciąży. Wymyślał takie argumenty, że nie dało się przejść obok obojętnie. Na bazie tego jednego wydarzenia powstały tu setki tematów. Jak znajdziesz chwilę, poszukaj frazy: "naciąganie moszny na słoik kafeteria", to nieprzebrana skarbnica wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Niejaki Wawrus/zko, znany też jako Master11. Na podstawie jego filmu z moszną w roli głównej, powstała niejedna miejska legenda, całe fankluby, zwolennicy, przeciwnicy. Ludzie latami rozprawiali na ten temat. Gość był nieziemski, propagował seks analny jako ten najlepszy, bo nieobarczony ryzykiem ciąży. Wymyślał takie argumenty, że nie dało się przejść obok obojętnie. Na bazie tego jednego wydarzenia powstały tu setki tematów. Jak znajdziesz chwilę, poszukaj frazy: "naciąganie moszny na słoik kafeteria", to nieprzebrana skarbnica wiedzy.

Z tego, co widzę, niewiele osób chciało brać udział w dyskusjach o mosznie. Myślałam też, że pojawią się jakieś fotosy dokumentujące te performanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę, niewiele osób chciało brać udział w dyskusjach o mos/znie. Myślałam też, że pojawią się jakieś fotosy dokumentujące te performanse...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego, co widzę, niewiele osób chciało brać udział w dyskusjach o mos/znie. Myślałam też, że pojawią się jakieś fotosy dokumentujące te performanse...

Też zerknęłam i z przykrością stwierdzam, że została ledwie część i to ta gorsza, bez filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Boni to syn FUBU?😎🙂 Hehe

Syna Fubu też pamiętam, ale pojęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałam, że to Heu, miłośniczka ZSa, ale ona nie była wulgarna. Mam jeszcze inny typ, ale się nim nie podzielę. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Też zerknęłam i z przykrością stwierdzam, że została ledwie część i to ta gorsza, bez filmu.

To był i film? Wielka szkoda dla kafeteryjnej kinematografii, że został usunięty. Może znajdą się naśladowcy? Czekam wystrzały kreatywności bo sadol już przeczytany od deski do deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nba, to źle, że założyłeś ten temat. Użytkowniczka forum nie zarabia na korzystaniu tutaj, nie jest osobą publiczną. O ile tworzy się tematy o youtuberach, to jest w porządku, bo oni wykorzystują sławę, widzów. A użytkowniczka nie wykorzystuje mnie, wręcz poświęca swój czas, uwagę, pieniądze, by z nami rozmawiać. 

 

Jeśli masz bezpośrednio do niej jakieś pretensje, żale, uwagi, to skieruj jej takie opinie w wiadomości jednej, może prywatnej. Po co zakładać taki temat na forum?! Forum to miejsce dyskusji o zagadnieniach, a nie tablica linczu rodaka. Źle o Tobie świadczy to, co zrobiłeś.

dlaczego źle? lincz na wjeczornej to tradycja tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×