Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jestem ciekawa ile chce zarobic opiekunka za miesiac opiekujac sie   osoba  kompletnieniepelnosprawna.  Praca 24 h, wyzywienie na  nasz koszt  plus pensja.  Dni wolne do dogadania sie. duze miasto. Dom z ogrodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

70zl za 8h??? To niewolnica????? A co do autorki to nie jest praca tylko poświęcenie, minimum 200zl za dobę opieki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

70zl za 8h??? To niewolnica????? A co do autorki to nie jest praca tylko poświęcenie, minimum 200zl za dobę opieki. 

200 pln za 24 godziny jest ok a 70 za 8 godzin to niewolnictwo. I gdzie tu logika?

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

200 pln za 24 godziny jest ok a 70 za 8 godzin to niewolnictwo. I gdzie tu logika?

 

Jak napisałam to minimum. A logika jest tu że Pani opiekując się 24 h nie płaci za wyżywienie, czynsz i media. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra płaci młodej dziewczynie po pedagogice 2600 za miesiąc, pon-pt 10-18, ma 4 letnią dziewczynkę, odgrzewa obiad dla siebie i dla małej, w tym mają codziennie 2 h drzemki

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak naprawdę zależy od konkretnego miasta albo miasteczka. Na pewno w Warszawie cena za godzinę jakiejś tam opiekunki będzie większa niż gdzie indziej. No i inaczej cenią się opiekunki z doświadczeniem, a inaczej takie, które żadnego stażu w tym zawodzie nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osoba niepełnosprawna wymaga większej opieki niż zdrowa, to musi byc osoba z doświadczeniem, więc wydaje mi się ze 2400 zł za miesiac to takie minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×