Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ellamarc

Czy znacie kogoś chorego na koronawirusa ?

Polecane posty

Nie a Ty mężczyzno? nie mam nikogo takiego w rodzinie ani nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maz zna..10 obecnie jego klientow w malym miasteczku. Jeden w stanie ciezkimw szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znałam bo już zmarła, właśnie na koronawirusa. Babcia mojej znajomej ze szkoły. 

Oprócz tego jedna Panią co mieszka niedaleko. Policja jeździła odwiedzać ja-no , w sensie sprawdzać czy przebywa w domu. Bo ona z kolei ma lekkie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 klientow mojego meza w tym 1 w stanie ciezkim w szpitalu.. Nie tyle ich znam , co wiem o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na kafeterii sami znajomi zarażonych. No jak na ponad 30milionowe państwo to niezłe statystyki jak na 5500 zarażonych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzę, że na kafeterii sami znajomi zarażonych. No jak na ponad 30milionowe państwo to niezłe statystyki jak na 5500 zarażonych. 

Jak sie pracuje w takiej branzy, ze sie ma z nimi stycznosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzę, że na kafeterii sami znajomi zarażonych. No jak na ponad 30milionowe państwo to niezłe statystyki jak na 5500 zarażonych. 

Mieszkam w Niemczech tutaj te statystyki są zupełnie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajoma pielęgniarka, zaraziła się od mieszkańca Dps, u, a ten z kolei od córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Widzę, że na kafeterii sami znajomi zarażonych. No jak na ponad 30milionowe państwo to niezłe statystyki jak na 5500 zarażonych. 

Cóż, spodziewałaś się innych odpowiedzi? No przykro mi. Idz na fb na grupy „prozdrowotne” - tam sobie wspólnie będziecie przyklaskiwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chorego na Covid-19. To choroba spowodowana koronawirusem (Sars-CoV-2). Poza tym skrót od "jak wyżej" to jw. (z jedną kropką, tak samo jak w np., itp., pt., tj.) a nie dwiema kropkami. I nie stawiaj spacji przed pytajnikiem, lecz po nim.

No to wypowiedzialas sie bardzo merytorycznie w temacie, sadze jednak, ze Twoje poczucie wyzszosci jest usatysfakcjonoeane wiec to najwazniejsze. 

Nie znam nikogo kto by zachorowal. Moja kuzynka natomiast jest pracownica szpitala i owszem zna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×