Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Takajedna

Czy któraś z was też tak ma

Polecane posty

A skąd wiesz ze to przez ryj? To ze ktoś sam jest brzydki to nie znaczy ze twój brzydki ryj będzie jej pasował. Muszę szuka innego brzydkiego ryja ale w jej typie. Rozumiesz czy zbyt trudne? Przypisywanie negatywnych cech urodziwym ludziom świadczy o bólu dupy i niedojrzałości. 37 lat masz? No to masakra powiem ci 

dobrze ze nie taka masakra jak u ciebie. 😄

jak tam odrealnienie wjeczi, postępuje?

uroda jest uniwersalna.

Obiektywnie tak, ale subiektywnie mamy chyba inne upodobania...

Obiektywnie tak, ale subiektywnie mamy chyba inne upodobania...

w małym stopniu.

budowa czaszki to czynnik decydujący przy doborze partnera seksualnego.

Napisano (edytowany)

że żaden facet jej sie nie podoba?

Większość kobiet tak ma. Wynika to z waszego zaburzonego poczucia atrakcyjności.

Edytowano przez taki obraz wasz

"urodziwi ludzie" 😄

Wątpisz w ich istnienie ze tak ci utkwił ten cytat w głowie? Bo ja mimo iż przystojna nie jestem wiem ze istnieją wśród nas. Mieć tyle lat co ty i takie rozkminy to po prostu przykre. 

coś w tym jest że zazwyczaj ci ponadprzeciętni z urody modele mają zepsute charaktery i myślą że mogą robić co chcą z kobietami bo każda na nich leci i sobie używają

• Like 1

Ja tam super charakteru u Ciebie nie widzę... 

bardzo mnie to obchodzi co ty widzisz 😄 dajesz deb/ilkom dobre rady a te maja pretensje. zapomnialem o kobiecej logice czyli braku logiki. widocznie same musze przezyc np zdrade zeby cos zrozumiec i zalic sie pozniej w necie bo miliony podobnych postow to za malo.

w małym stopniu.

budowa czaszki to czynnik decydujący przy doborze partnera seksualnego.

Kształt twarzy... na to zwraca się uwagę ale nie jest powiedziane, że tylko powiedzmy owal musi się podobać : ) wyraz twarzy, mimika, spojrzenie też mają tu duże znaczenie... Jeśli chodzi o odbiór

Wątpisz w ich istnienie ze tak ci utkwił ten cytat w głowie? Bo ja mimo iż przystojna nie jestem wiem ze istnieją wśród nas. Mieć tyle lat co ty i takie rozkminy to po prostu przykre.  

smieszy mnie to slowko 😄

Napisano (edytowany)

Mi sie wydaje że większość ludzi nie chciałaby wiedzieć że nie podoba sie ich partnerowi z wyglądu a jedynie dlatego że jest ''dobry'' albo ma dobry charakter

Edytowano przez Takajedna

bardzo mnie to obchodzi co ty widzisz 😄 dajesz deb/ilkom dobre rady a te maja pretensje. zapomnialem o kobiecej logice czyli braku logiki. widocznie same musze przezyc np zdrade zeby cos zrozumiec i zalic sie pozniej w necie bo miliony podobnych postow to za malo.

Życzę powodzenia w znalezieniu kobiety haha. Twoje rady to utopia i myślenie życzeniowe czyli dobry to brzydki a przystojny zły. Świat tak nie działa. Myślałam ze w pewnym wieku zna się już zasady ale jak zawsze się rozczarowałam. Najbardziej złośliwi i wredni są męscy brzydale którzy myślą ze z racji ich boleści życiowych należy się lepsza kobieta. 

Stosuj się do swoich rad i to wystarczy : )

Stosuj się do swoich rad i to wystarczy : )

No to przecież on się stosuje. Pisał, że ta dziewczyna mu się nie podobała, ale była idealna pod względem charakteru. To ona go odrzuciła. Czytajcie ze zrozumieniem, serio 😉

No to przecież on się stosuje. Pisał, że ta dziewczyna mu się nie podobała, ale była idealna pod względem charakteru. To ona go odrzuciła. Czytajcie ze zrozumieniem, serio 😉

Wiem, i nic więcej mnie nie interesuje : )

Napisano (edytowany)

Życzę powodzenia w znalezieniu kobiety haha. Twoje rady to utopia i myślenie życzeniowe czyli dobry to brzydki a przystojny zły. Świat tak nie działa. Myślałam ze w pewnym wieku zna się już zasady ale jak zawsze się rozczarowałam. Najbardziej złośliwi i wredni są męscy brzydale którzy myślą ze z racji ich boleści życiowych należy się lepsza kobieta.  

naucz sie czytac tepaku. ja juz nie szukam kobiety i nigdy nie bede. a rady byly glownie do autorki. chcialem tylko powiedziec zeby nie odrzucac kogos o kim mysli sie w samych kosmicznych pozytywach, nie odrzucac kogos takiego przez wyglad. i ty mi zadawalas pytanie czy cos rozumiem? 😄 tak rozumiem co tam napisalas ale prawda jest taka ze zadna kobieta nie szuka brzydala tylko przystojniaczka bo to jest dla was najwazniejsze. gdybyscie szukaly wg swojej naturalnej "urody" to wystarczajacy bylby najbrzydszy brzydal 😄

Edytowano przez ZZZqqq

naucz sie czytac tepaku. ja juz nie szukam kobiety i nigdy nie bede. a rady byly glownie do autorki. chcialem tylko powiedziec zeby nie odrzucac kogos o kim mysli w samych kosmicznych pozytywach przez wyglad. i ty mi zadawalas pytanie czy cos rozumiem? 😄 tak rozumiem co tam napisalas ale prawda jest taka ze zadna kobieta nie szuka brzydala tylko przystojniaczka bo to jest dla was najwazniejsze.

Chodzi o pociąg deklu. Ktoś może być szpetny ogólnie ale cię pociąga a ktoś może być cudownym człowiekiem ale cię nie podnieca choćby był najpięknieszy. Widać ze jesteś betonem ludzkim ze nie pojmujesz. Wmawiacie tutaj kobietom ze nie powinny patrzeć na wygląd faceta a potem macie schizy i pretensje ze zdradzają albo na boki się rozglądają i nie chcą uprawiać seksu. No nie chcą bo ich nie pociągacie seksualnie ale was szanują jako człowieka. To ci wystarcza? Spoko. 

• Like 2

Ja uważam że każda urodziwa osoba też chce mieć ładnego partnera, ja wiem że nie to w życiu ważne ale jak ktoś jest brzydki... chociaż zresztą zdarza sie że przystojny facet ma brzydką kobiete albo na odwrót. Nie ma reguły.

Napisano (edytowany)

a ta super teoria o dobieraniu sie wg wygladu jest stad oczywiscie. bzdura jak ch/uj. ja sie sobie podobam wiec powinienem szukac jakiejs idealnej modelki 😄 musialem sie tez podobac moim bylym i kilku innym ktore okazywaly wielkie zainteresowanie. szkoda ze nie podobalem sie tej na ktorej mi najbardziej zalezy... no ale zycie.

Edytowano przez ZZZqqq

a ta super teoria o dobieraniu sie wg wygladu jest stad oczywiscie. bzdura jak ch/uj. ja sie sobie podobam wiec powinienem szukac jakiejs idealnej modelki 😄 musialem sie tez podobac moim bylym i kilku innym ktore okazywaly wielkie zainteresowanie. szkoda ze nie podobalem sie tej na ktorej mi najbardziej zalezalo... no ale zycie.

Bo życie to nie koncert życzeń. Nie kumasz kompletnie i odpowiadasz od czapy wiec dyskusja bez sensu. 

Ja patrzę i na wygląd i na charakter. Jedno i drugie musi mi sie podobać ale przeciętnemu dla mnie facetowi też dałabym szansę jeśli miałby ciekawą osobowość bo chciałabym mieć partnera którego mogłabym cenić za coś więcej niż wygląd który przeminie. Tylko że to tak nie działa że ktoś bedzie brać osobe która w ogóle sie nie podoba i nie pociąga, chyba że jakiś masochista co chce mieć kogokolwiek.

Nawet najpiękniejsza kobieta nie będzie w typie każdego faceta i tak samo najprzystojniejszy facet, fakt że takie osoby tylko mają większe pole do szukania partnera będą w typie wiekszej ilości osób. Sama uroda i tak nie gwarantuje miłości ani wierności u partnera.

Chodzi o pociąg deklu. Ktoś może być szpetny ogólnie ale cię pociąga a ktoś może być cudownym człowiekiem ale cię nie podnieca choćby był najpięknieszy. Widać ze jesteś betonem ludzkim ze nie pojmujesz. Wmawiacie tutaj kobietom ze nie powinny patrzeć na wygląd faceta a potem macie schizy i pretensje ze zdradzają albo na boki się rozglądają i nie chcą uprawiać seksu. No nie chcą bo ich nie pociągacie seksualnie ale was szanują jako człowieka. To ci wystarcza? Spoko. 

Bo życie to nie koncert życzeń. Nie kumasz kompletnie i odpowiadasz od czapy wiec dyskusja bez sensu. 

pisalem o chemii czyli tym pociagu. cos tak tymczasowe ze az smiech bierze ze dla dekli jest to tak wazne. moze warto wziac pod uwage cos bardziej trwalego. charakter tez moze bardzo pociagac. ku/rwa tak trudno zrozumiec o co mi chodzi? 😄 no ta trudno zeby kobiety to zrozumialy, tylko wyglad!!!! wiec ok koncze probe przekonania do nieprzekonywalnego. naaaraa

Charakter może być pociągający owszem, są przecież zwiazki ludzi którzy nie są seksualni a są ze sobą ze wzgląd na szacunek ale tam raczej dużo seksu nie ma. Zależy czego kto szuka. Jak chcesz partnerkę po to żeby była, ze względu na przyjazn i szacunek to możesz brać i szpetną jak noc byleby żeby była dobra, seksu uprawiać nie musisz z taką jak nie bedziecie mieć takiej potrzeby.

pisalem o chemii czyli tym pociagu. cos tak tymczasowe ze az smiech bierze ze dla dekli jest to tak wazne. moze warto wziac pod uwage cos bardziej trwalego. charakter tez moze bardzo pociagac. ku/rwa tak trudno zrozumiec o co mi chodzi? 😄 no ta trudno zeby kobiety to zrozumialy, tylko wyglad!!!! wiec ok koncze probe przekonania do nieprzekonywalnego. naaaraa

Z charakterem do łóżka nie idziesz. Przestań się oszukiwać. Ja wiem ze są ludzie zdesperowani którzy z pocałowaniem ręki wezmą każdego który im zainteresowanie okaże ale nie każdy się cieszy na perspektywę życia z kiepskim seksem przez kolejne 20 lat. Ogarnij się chłopie i zmień pieluchę. 40 lat na karku to już raczej czas. Choć obawiam się ze za późno...

Nie rozumie : )

Przystojny nigdy nie zrozumie brzydkiego to jak z mądrym i głupim. Jeden wie że jest głupi a głupi nic nie wie 🤕

Z charakterem do łóżka nie idziesz. Przestań się oszukiwać. Ja wiem ze są ludzie zdesperowani którzy z pocałowaniem ręki wezmą każdego który im zainteresowanie okaże ale nie każdy się cieszy na perspektywę życia z kiepskim seksem przez kolejne 20 lat. Ogarnij się chłopie i zmień pieluchę. 40 lat na karku to już raczej czas. Choć obawiam się ze za późno... 

kolo 40 seks traci znaczenie tak samo jak i wyglad, po prostu z wiekiem ochota na seks zanika, zapytaj babci np. pisalem o tym w tym temacie. ty jednak masz serio problemy z czytaniem 😄 jeszcze dodam ze ta ktora mi sie nie podobala z twarzy potrafila mnie bardzo podniecic i seks byl fajny z nia. jak to mozliwe? z czasem zapomnialem zupelnie ze mi sie nie podoba, bo sie przyzwyczailem. a wy odrzucajcie dalej kogos przez wyglad nawet jesli charakter jest dla was idealny i traccie szanse na cos bardzo fajnego albo niesamowitego. aaaaa tzn w sumie cos takiego to wielka rzadkosc bo tak jak ktos tu pisal, wy przeciez bardzo rzadko chcecie poznac kogos kto wam sie nie podoba 😄 wiec w sumie to co pisalem to wielka strata czasu. nigdy sie przeciez nie dowiecie ze ktos kto wam sie nie podoba moglby byc najfajniejszym facetem ktorego spotkalyscie, tak jak mysli o mnie ta dziewczyna ktora mnie odrzucila.... czekala na mnie cale zycie niby ale jednak finalnie mnie odrzucila... koniec marnowania czasu. papa

• Like 1

kolo 40 seks traci znaczenie tak samo jak i wyglad, po prostu z wiekiem ochota na seks zanika, zapytaj babci np. pisalem o tym w tym temacie. ty jednak masz serio problemy z czytaniem 😄 jeszcze dodam ze ta ktora mi sie nie podobala z twarzy potrafila mnie bardzo podniecic i seks byl fajny z nia. jak to mozliwe? z czasem zapomnialem zupelnie ze mi sie nie podoba, bo sie przyzwyczailem. a wy odrzucajcie dalej kogos przez wyglad nawet jesli charakter jest dla was idealny i traccie szanse na cos bardzo fajnego albo niesamowitego. aaaaa tzn w sumie cos takiego to wielka rzadkosc bo tak jak ktos tu pisal, wy przeciez bardzo rzadko chcecie poznac kogos kto wam sie nie podoba 😄 wiec w sumie to co pisalem to wielka strata czasu. nigdy sie przeciez nie dowiecie ze ktos kto wam sie nie podoba moglby byc najfajniejszym facetem ktorego spotkalyscie, tak jak mysli o mnie ta dziewczyna ktora mnie odrzucila.... czekala na mnie cale zycie niby ale jednak finalnie mnie odrzucila... koniec marnowania czasu. papa

Super przepis na życie. Przyzwyczajenie haha. Poza tym nie podniecaj się tak bo w głowie tamtej kobiety nie siedzisz. To ze ci kilka komplementów na pocieszenie rzuciła nie znaczy ze tak naprawdę myśli. Chyba to oczywiste ze ci nie powie nikt wprost tylko stara się jakoś to ubrać w słowa żeby nikomu przykro nie było. To ze dla ciebie znaczenie traci i seks i wszystko inne nie znaczy ze każdy chce takiego życia. Już lepiej nie mieć nikogo i się zabawiać wedle życzenia i ochoty niż żyć z kimś z braku laku bądź przyzwyczajenia. Współczuje. 

Super przepis na życie. Przyzwyczajenie haha. Poza tym nie podniecaj się tak bo w głowie tamtej kobiety nie siedzisz. To ze ci kilka komplementów na pocieszenie rzuciła nie znaczy ze tak naprawdę myśli. Chyba to oczywiste ze ci nie powie nikt wprost tylko stara się jakoś to ubrać w słowa żeby nikomu przykro nie było. To ze dla ciebie znaczenie traci i seks i wszystko inne nie znaczy ze każdy chce takiego życia. Już lepiej nie mieć nikogo i się zabawiać wedle życzenia i ochoty niż żyć z kimś z braku laku bądź przyzwyczajenia. Współczuje.  

skoncz juz to pier/dolenie. to ze sama nigdy nie uslyszalas szczerego komplementu nie znaczy ze nikt nie uslyszal. nie byly to zadne teksty na pocieszenie. byly na pewno szczere. nie zakonczyla wszystkiego do razu po nich tylko przez wiele miesiecy co chwile cos niesamowitego mi mowila. nie wiem po co sie w ogole tlumacze 😄 mysl tam sobie co chcesz. moze ktos cos zrozumie jak sobie poczyta to co pisalem a jak nie to trudno. zegnam i tez wspolczuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się