Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Takajedna

Czy któraś z was też tak ma

Polecane posty

Napisano (edytowany)

No i o to właśnie chodzi 😉

No inne tematy nie lepsze, a właśnie tego typu wątki przyciągają najwięcej osób i zajmują najwięcej stron 🙂

No nie wiem czy o to chodzi...jak kilka osób pisze to samo co zzz...coś tam to serio można pomyśleć że wszyscy mniej urodziwi są tacy sami, trochę psychicznie się zachowujący, a chyba nie o to Ci chodzi? ;) Ja rozumiem, jest zraniony, współczułam, podobało mi się że patrzył na cos więcej niz wygląd. Jak się okazuje przez to popada w skrajności...i zaczyna jazdę.

Poza tym wolę czytać o pogodzie, jaka ładna niż czytać jakie to my złe jesteśmy i okrutne, a zaraz komentarze jak to faceci też, gdzie wiadomo są źli faceci jak i ci fajni, tak samo jest z kobietami. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora. 

Edytowano przez Jabłeczna

Napisano (edytowany)

Ru/chać to moga ciebie panienko.. nie popłacz się...serio masz problem już ze sobą...tak masz wyje...że co chwilę plujesz to samo. Nudne to już jest. Znikaj znikaj. Tak znikniesz jak wcześniej...wrócisz po miesiącu... kto tu reaguje agresja o przystojniakach? No Ty...czytaj co pisałeś wcześniej. Ty głównie tu źle o przystojniakach wypisujesz i agresor się włączył i zacząłeś jechać po bandzie...Pisałam że nawet do franklina wyjechałeś grubo i sam jestes skur... prawda boli że musisz mój nick wpisywać? Ogarnij dup/sko zanim Cie zgłoszę..."Wyjeb/ka totalna" mhm...widać.

poplakac to sie moge ze smiechu jak czytam te wasze madrosci, nie macie pojecia o pewnych sprawach. zglos na policje. kazdego straszysz tym zglaszniem jak wspomni cos o przystojniaczkach albo napisze cos z czym sie nie zgadzasz? grozna w chu/j jestes. mialem miec ignora i co? daj ignora i nie czytaj, problem rozwiazany. nadal nie rozumiesz co mnie podkur/wilo? niby napisane bez przeklenstw ale jednak cel byl jeden - zeby mi dopier/dolic i to ciezko no bo wiadomo ze dla mnie najwazniejsze jest co ona mysli a tu nagle sie okazuje ze jednak tak nie myslala wg znawczyn 😄 kto by sie nie wku/rwil po czyms takim... jakbys nie zauwazyla zaczelo sie od moich rad, zeby nie patrzec na tymczasowe kwestie, wg mnie to dobra rada no ale jak sie okazalo kobietki znajda zawsze powod do zaczecia gownoburzy a pozniej pretensje do wkur/wionego 😄

Edytowano przez ZZZqqq

No nie wiem czy o to chodzi...jak kilka osób pisze to samo co zzz...coś tam to serio można pomyśleć że wszyscy mniej urodziwi są tacy sami, trochę psychicznie się zachowujący, a chyba nie o to Ci chodzi? 😉

Masz rację, nie o to 😄

Ja rozumiem, jest zraniony, współczułam, podobało mi się że patrzył na cos więcej niz wygląd.

Miło z twojej strony 🙂

Jak się okazuje przez to popada w skrajności...i zaczyna jazdę.

Popada w skrajności? Przecież to jego atakowano i pisano, że ona na pewno do niego nic nie czuła... Odpłacał się pięknym za nadobne. Obie strony mają swoje za uszami.

wiadomo są źli faceci jak i ci fajni, tak samo jest z kobietami. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora. 

❤️

Dobrze, że chociaż ty to rozumiesz 🙂

Poza tym wolę czytać o pogodzie, jaka ładna niż czytać jakie to my złe jesteśmy i okrutne, a zaraz komentarze jak to faceci też

To jest codzienność na tym forum 🙂 Powinnaś była się już przyzwyczaić 😉

Napisano (edytowany)

poplakac to sie moge ze smiechu jak czytam te wasze madrosci, nie macie pojecia o pewnych sprawach. zglos na policje. kazdego straszysz tym zglaszniem jak wspomni cos o przystojniaczkach albo napisze cos z czym sie nie zgadzasz? grozna w chu/j jestes. mialem miec ignora i co? daj ignora i nie czytaj, problem rozwiazany. nadal nie rozumiesz co mnie podkur/wilo? niby napisane bez przeklenstw ale jednak cel byl jeden - zeby mi dopier/dolic i to ciezko no bo wiadomo ze dla mnie najwazniejsze jest co ona mysli a tu nagle sie okazuje ze jednak tak nie myslala wg znawczyn 😄 kto by sie nie wku/rwil po czyms takim... jakbys nie zauwazyla zaczelo sie od moich rad, zeby nie patrzec na tymczasowe kwestie, wg mnie to dobra rada no ale jak sie okazalo kobietki znajda zawsze powod do zaczecia gownoburzy a pozniej pretensje do wkur/wionego 😄

Wspomni...ty ich wyzywasz, piszesz negatywne cehy...kto cie tego nauczył ty hipokryto? Jesteś mało urodziwy a taki zlośliwy jak nic...przepiłeś życie, a trzeba było myśleć tym lbem...teraz żałujesz? Ale nic dobrego w sobie nie masz..co ty możesz oferować? tak szczerze? Gdybys wyrazil opinie a nie obrazal...nic bym nie komentowała...Pisalam wczoraj, znasz prawde jak bylo? Czemu kobieta cie rzucila? No to ty ja znaj, moze tamte cie prowokowaly, nie wiem, ale caly czas udowadniasz cos na siłę...Rady "nie patrzcie na wyglad" byly ok. Ktos by wszedl poczytal, moze by i wcielil w zycie...Ale jechanie juz po kobietach stad i po przystojniakach nie pokazało wcale że jestes fajniejszy od nich. Czujesz różnicę? Juz wiesz czemu przestałam być za tobą? Bo ludzie mają GORSZE problemy i nie sr/ają non stop o tym samym. Robisz to tak jakby ten temat byl najważniejszy w życiu człowieka...giną rodzice, są wypadki a ty sr/asz jedno i to samo i jeszcze jeździsz...fakt nie jestem swięta ale nigdy nie jechałam po kimś kto nie jechał pierwszy...uwierz, że jest różnica między OPINIĄ a krytykowaniem i jechaniem bo tobie coś nie wyszło. Jestes sfrustrowany, wierzę że kochałeś, ale po co to ciągle powtarzasz? Co ci daje to? Tak szczerze? Opowiadanie swojego zycia to nie rady...Zaraz pewnie przyjdzie BezImienny i napisze że nienawidzę mężczyzn...nie, to nie ma nic wspólnego z nienawiścią...Ale to co wy tu piszecie, owszem. Wrzucacie wszystkie do jednego wora i okładacie esejami jakie to wszystkie są złe bo ta pana odrzuciła/rzuciła. A ile kobiet tego doświadczyło? I żeby nie było, że się tylko facetów czepiam, Agatkę też upomniałam jak przesadziła...ale wy wolicie wybierać zdania jakie wam się podobają i przekręcać rzeczywistość. Typowe. Jak mogę Cię ignorować jak szczekasz o mnie dalej? To też typowe..

Przecież to jego atakowano i pisano, że ona na pewno do niego nic nie czuła... Odpłacał się pięknym za nadobne. Obie strony mają swoje za uszami.

dokladnie.

Ale nic dobrego w sobie nie masz..co ty możesz oferować?

od wczoraj to co myslisz wiesz gdzie mam? moglabys miec do mnie pretensje gdybys sama nigdy nikomu nie pojechala tutaj. a jednak zrobilas to kilka razy z tego co pamietam. moje teksty byly przemile w porownaniu z twoimi. 😄 wiec wg siebie jestes jeszcze gorsza ode mnie. daj mi ignora.

dokladnie.

To jedno, a dwa, że "wiedziały lepiej", że ona na pewno nie była brzydka, bo inaczej byś się nie zakochał 😄😄

Jesteś mało urodziwy

komus sie jednak podobalem wiec moze jednak az taki malo urodziwy nie jestem. nic o mnie nie wiesz. sama doszlas do tego wniosku bo nie podobalem sie komus. nie wiesz co to jest gust? nawet najpiekniejsze pieknisie moga sie komus nie podobac. ale wiadomo, ze takimi tekstami chcesz mnie znowu podkur/wic... daj ignora i nie odpisuj.

To jedno, a dwa, że "wiedziały lepiej", że ona na pewno nie była brzydka, bo inaczej byś się nie zakochał 😄😄

juz nic o niej nie pisze. za duzo napisalem. mogliby skasowac ten temat ale oczywsice tego nie zrobia na zlosc 😄 gdyby znawczynie znaly prawde niezle by sie zdziwily. wyglad nie mial w tej kwestii zadnego znaczenia od samego poczatku.

Napisano (edytowany)

juz nic o niej nie pisze. za duzo napisalem. mogliby skasowac ten temat ale oczywsice tego nie zrobia na zlosc 😄 gdyby znawczynie znaly prawde niezle by sie zdziwily. wyglad nie mial w tej kwestii zadnego znaczenia od samego poczatku.

Jaaaasne gdyby była wg Ciebie brzydka to bys nawet na nią uwagi nie zwrócił. Juz to widzę jak w brzydkiej dziewczynie ujrzysz ,,dobre serce i mądrość, fajny charakter" i zaczniesz o nią zabiegac. Juz to widzę 😂😂

Edytowano przez Malutka92

Juz to widzę jak w brzydkiej dziewczynie ujrzysz ,,dobre serce i mądrość, fajny charakter" i zaczniesz o nią zabiegac.

A niby dlaczego nie? To, że ty byś nie potrafiła dostrzec "fajnego charakteru" u brzydkiego mężczyzny, nie oznacza, że on nie mógł zwrócić na to uwagi u nieatrakcyjnej dziewczyny...

Robisz to tak jakby ten temat byl najważniejszy w życiu człowieka...giną rodzice, są wypadki a ty sr/asz jedno i to samo i jeszcze jeździsz...

napisz to w milionach innych tematow, ale bzdura. po to sa chyba rozne tematy zeby pisac o roznych sprawach.

Jaaaasne gdyby była wg Ciebie brzydka to bys nawet na nią uwagi nie zwrócił. Juz to widzę jak w brzydkiej dziewczynie ujrzysz ,,dobre serce i mądrość, fajny charakter" i zaczniesz o nią zabiegac. Juz to widzę 😂😂

znowu to samo 😄

mozemy juz zakonczyc ten temat? myslcie co chcecie, nie cytujcie mnie i zakonczmy to.

Napisano (edytowany)

napisz to w milionach innych tematow, ale bzdura. po to sa chyba rozne tematy zeby pisac o roznych sprawach.

znowu to samo 😄

Miałeś nie odpisywać? Czemu mnie cytujesz? 

I podobno masz wyje...to po co sie udzielasz jeszcze do koleżanki wyżej? Widzisz jak kręcisz? :) Nie masz wcake wyje/bane jak piszesz.

Miałeś nie odpisywać? Czemu mnie cytujesz? 

I podobno masz wyje...to po co sie udzielasz jeszcze do koleżanki wyżej? Widzisz jak kręcisz? 🙂 Nie masz wcake wyje/bane jak piszesz.

mam wyje/bane na inne kobiety. nie pisalem tego zeby ktoras mnie nie skreslila mimo ze np moze sie jakiejs nie spodobam a wg znawczyn dlatego to pisalem. inne mnie nie interesuja i nie beda. pisalem tylko, wg mnie, dla dobra kobiet bo przez takie chu/jowe wasze podejscie patrzace na wyglad moze ominac was cos bardzo fajnego. podejscie skreslajace kogos kto moze sie okazac najfajniejszym facetem dla was. tak jak okazalo sie w mojej sytuacji, wg niej. gdyby dala nam szanse i przyzwyczaila sie do tego co jej sie nie podoba sprawilbym ze bylaby najszczesliwsza dziewczyna na swiecie 🙂 jestem tego pewny. dlatego o tej sytuacji znowu napisalem. teraz juz jasne? i koniec tematu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się