Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kardulaki

Straciłam pracę..:(

Polecane posty

No i stało się zostałam bez pracy po świętach już nie będę mieć pracy ani kasy ma czynsz...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i stało się zostałam bez pracy po świętach już nie będę mieć pracy ani kasy ma czynsz...:/

A skąd jesteś i w jakim zawodzie pracowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A skąd jesteś i w jakim zawodzie pracowałeś?

Pod Warszawą, nianią byłam, teraz to jakiś sklep pozostaje czego chciałabym uniknąć..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pod Warszawą, nianią byłam, teraz to jakiś sklep pozostaje czego chciałabym uniknąć..:/

Bedzie dobrze, teraz to chyba wszędzie trudna sytuacja, skonczy sie ten korona...c ludzir pojda do pracy to znow bedziesz miec duzo pracy dzirci zostana w domu 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bedzie dobrze, teraz to chyba wszędzie trudna sytuacja, skonczy sie ten korona...c ludzir pojda do pracy to znow bedziesz miec duzo pracy dzirci zostana w domu 😊

chyba że rodzice też straca prace i nie będą mieli za co niani opłacić...  Duzo ludzi straciło pracę przez epidemie, u mnie w miescie 2 hotele pozwalniały ludzi , razem koło setki. Nie mówiąc o branży turystycznej . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

chyba że rodzice też straca prace i nie będą mieli za co niani opłacić...  Duzo ludzi straciło pracę przez epidemie, u mnie w miescie 2 hotele pozwalniały ludzi , razem koło setki. Nie mówiąc o branży turystycznej . 

Ja też pracuje w niemczech i naprawdę też jest horror, ludzie siedzą w domach brak pracy, ja naszczescie pracuje ale narazie na miejscu bo wszystkie loty odwołane więc nigdzie zagranice nie pojadę, a już mieli mnie z firmy wysłać do Kanady na serwis i nic z tego nie ma szans, reszta lokalnych firm zamknięta, maskra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bedzie dobrze, teraz to chyba wszędzie trudna sytuacja, skonczy sie ten korona...c ludzir pojda do pracy to znow bedziesz miec duzo pracy dzirci zostana w domu 😊

Ale w czegoś trzeba żyć do momentu poprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiele osób będzie w trudnej sytuacji. Miejmy nadzieję, że społeczeństwo jest silne i ma zasoby, które pozwolą odbić się jak tylko epidemia się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie Panią zatrudnię.

Szczegóły w prywatnej wiadomości.

Oczywiście, dobrze zapłacę.

Jestem z Trójmiasta, ale to nie problem - mam auto, mogę przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×