Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
blada doopa

Są tacy którzy jako odrzuceni lub skrzywdzeni nie dadzą się nikomu zbliżyć ani zaufać

Polecane posty

tylko jakie to życie w ciągłych obawach i strachu przed czymś co może się nie stać

Są tacy ludzie.  Historie piszą swój scenariusz.  Niestety nie tylko zdrada ,kłamstwa ale tutaj często jak wejda w grę majątki czyli kasa , dzieci , sądy .. używki ,bicie , wyżywanie się , depresja z której ktoś się wylizał to nie dziwię się że się boi - powtórki z rozrywki.  

Patrząc na dzisiejsze zzmiany społeczne to lepiej w przypadku mężczyzn nawet nie zbliżać się bo w niektórych krajach za samo patrzenie na kobietę można być oskarżonym za molestowanie. 

Mhm mnie odrzuciła jedna taka ale ja to ja😎 jeszcze jej pokaże co straciła. Wiem, że dla niej najgorszym co się może stać to że sobie znajdę piękniejsza, mądrzejsza i ona będzie musiała na to patrzeć 😎 🙂 Zemsta będzie słodka.😃

tylko jakie to życie w ciągłych obawach i strachu przed czymś co może się nie stać

Co w tym dziwnego? Uczymy się na błędach. Każdy stara się uniknąć cierpienia.

Mhm mnie odrzuciła jedna taka ale ja to ja😎 jeszcze jej pokaże co straciła. Wiem, że dla niej najgorszym co się może stać to że sobie znajdę piękniejsza, mądrzejsza i ona będzie musiała na to patrzeć 😎🙂 Zemsta będzie słodka.😃

Ciekawe jak będzie się czuła ta piękniejsza i mądrzejsza. Będąc tylko narzędziem zemsty. To, że zemsta Cię tak kręci, to znaczy, że i tak jesteś związany duchowo z ex.

Ciekawe jak będzie się czuła ta piękniejsza i mądrzejsza. Będąc tylko narzędziem zemsty. To, że zemsta Cię tak kręci, to znaczy, że i tak jesteś związany duchowo z ex.

Wyśmienicie będzie się czuła. 😎 A ja zwykle unikałem działań dla zemsty, ale tym razem należy się im.. bo robili to w porozumieniu i korzyści swoich. Wszystko to po to aby skorzystać na czymś na czym im zależało.. ok to teraz moja kolej.😎

Napisano (edytowany)

Ciekawe jak będzie się czuła ta piękniejsza i mądrzejsza. Będąc tylko narzędziem zemsty. To, że zemsta Cię tak kręci, to znaczy, że i tak jesteś związany duchowo z ex

⛑️

Edytowano przez AmidaButsu

Rozum swoje a serce swoje. 

To jest odrębna kwestia co zwycięży. Chociaż w sumie wedlug mnie, zawsze zwyciężają emocje. Tylko u niektorych strach przed cierpieniem jest silniejszy niż chęć przyjemności.

Wyśmienicie będzie się czuła. 😎 A ja zwykle unikałem działań dla zemsty, ale tym razem należy się im.. bo robili to w porozumieniu i korzyści swoich. Wszystko to po to aby skorzystać na czymś na czym im zależało.. ok to teraz moja kolej.😎

Nie będzie wyśmienicie, bo zemsta wiąże Cię duchowo silniejszym uczuciem. Korzyści czy "honor" to marginalne kwestie.

To żadna ex tylko zajęta locha, która podrywa innych a później z tego powodu ja mam problemy. Gowna kobiece. Takimi gardzę najmocniej 😎

To jesteś związany z lochą. Gratulacje.

• Haha 1

Napisano (edytowany)

To jest odrębna kwestia co zwycięży. Chociaż w sumie wedlug mnie, zawsze zwyciężają emocje. Tylko u niektorych strach przed cierpieniem jest silniejszy niż chęć przyjemności.

Nie będzie wyśmienicie, bo zemsta wiąże Cię duchowo silniejszym uczuciem. Korzyści czy "honor" to marginalne kwestie.

Zastępuje uczucie innym o to mi przeca chodzi ⛑️

To jesteś związany z lochą. Gratulacje.

A ty sama jeczalas swego czasu jacy faceci są źli. Więc nie madrkuj się (^^) Onkosfera 😗 za bardzo 😁

Wszystko w rękach wytrawnego gracza. Do którego momentu Cię podprowadzi. Zawsze takiego byś mogła dokonać własnego wyboru.

Zastępuje uczucie innym o to mi przeca chodzi ⛑️

To podejście akurat popieram. Wytłumaczyłes się. Ale nadal żal mi "piękniejszej i mądrzejszej".

A ty sama jeczalas swego czasu jacy faceci są źli. Więc nie madrkuj się (^^) Onkosfera 😗 za bardzo 😁

Ja nie jęczę. Pomyliłeś mnie z innymi męczybułami. Co najwyżej mogłam coś wyklinać😏

To podejście akurat popieram. Wytłumaczyłes się. Ale nadal żal mi "piękniejszej i mądrzejszej".

Ja nie jęczę. Pomyliłeś mnie z innymi męczybułami. Co najwyżej mogłam coś wyklinać😏

Musi być atrakcyjna bo aby mój plan się powiódł to ta i jej patologiczne kolwzaneczki muszą dosłownie doświadczyć tego samego. Ciekawe jak to będzie szło w drugą stronę, gdy moja nowa dziewczyna zacznie podrywać tym patolkom ich facetów. 😺(^^)

Musi być atrakcyjna bo aby mój plan się powiódł to ta i jej patologiczne kolwzaneczki muszą dosłownie doświadczyć tego samego. Ciekawe jak to będzie szło w drugą stronę, gdy moja nowa dziewczyna zacznie podrywać tym patolkom ich facetów. 😺(^^)

Eeetam. Myślałam, że akurat Ty masz normalne poczucie wlasnej wartości...😏

Eeetam. Myślałam, że akurat Ty masz normalne poczucie wlasnej wartości...😏

Wszystko do czasu 😎 za bardzo mnie poirytowalyscie drogie kobietki😗 Tym razem nie dam się 😉

Wszystko do czasu 😎 za bardzo mnie poirytowalyscie drogie kobietki😗 Tym razem nie dam się 😉

Ja chyba nie miałam z tym nic wspólnego, więc mnie proszę nie mieszać. Odpowiedzialnosci zbiorowej mówię twarde niet!😏

Mhm mnie odrzuciła jedna taka ale ja to ja😎 jeszcze jej pokaże co straciła. Wiem, że dla niej najgorszym co się może stać to że sobie znajdę piękniejsza, mądrzejsza i ona będzie musiała na to patrzeć 😎🙂 Zemsta będzie słodka.😃

Kiedyś też uznał, że to ja go odrzuciłam, a zdradzał mnie z kilkoma. Jest chyba nie w pełni rozumu.

Autor błędnie odczytuje intencje ludzi. Będąc w klubie myślał, że tańczący facet robi krzywdę kobiecie, bo nią wywija. A oni po prostu dobrze się bawili. To samo z obecnym tematem. Mszczenie się na niewinnych.

Kiedyś też uznał, że to ja go odrzuciłam, a zdradzał mnie z kilkoma. Jest chyba nie w pełni rozumu.

No jak dla mnie to było by za wiele.😅

Są dwie opcje, albo siedzi się w przeszłości, gorzknieje i przegrywa życie, albo uświadamia sobie, że to tylko lekcje i doświadczenia i wszystko zależy od człowieka. Druga opcja jest trudniejsza, bo trzeba mieć " jaja" żeby pokonać własne lenistwo i mazgajstwo, a czasem skorzystać z pomocy innych.

Napisano (edytowany)

Autor błędnie odczytuje intencje ludzi. Będąc w klubie myślał, że tańczący facet robi krzywdę kobiecie, bo nią wywija. A oni po prostu dobrze się bawili. To samo z obecnym tematem. Mszczenie się na niewinnych.

Niewinnych nie ma do dopóki facet ma ogonek a kobieta🍑🦄🐱

Są dwie opcje, albo siedzi się w przeszłości, gorzknieje i przegrywa życie, albo uświadamia sobie, że to tylko lekcje i doświadczenia i wszystko zależy od człowieka. Druga opcja jest trudniejsza, bo trzeba mieć " jaja" żeby pokonać własne lenistwo i mazgajstwo, a czasem skorzystać z pomocy innych.

Ale to zależy od człowieka i dalszych warunków.. jest tak wiele możliwości w których posiadanie jajek się nie sprawdzi a posiadanie dziury jak najbardziej ⛑️

No jak dla mnie to było by za wiele.😅

w sumie to i ja pozbyłam się ciebie jako problemu. Jak się z tym czujesz?

Ale to zależy od człowieka i dalszych warunków.. jest tak wiele możliwości w których posiadanie jajek się nie sprawdzi a posiadanie dziury jak najbardziej ⛑️

ja użyłam przenośni, Ty wolisz dosłowność

A ty nie masz innych tematów?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować