Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_czarna

Odczuwam dziwny dyskomfort w czasie seksu

Polecane posty

Cześć. Sama nie byłam pewna jak zatytułować ten temat, bo nie do końca potrafię wyjaśnić moją "przypadłość". Pół roku temu zaczęłam sypiać z moim facetem. Długo czekałam na utratę dziewictwa, bo mam już 23 lata. Psychicznie byłam gotowa już dawno, ale moim problemem była gruba błona dziewicza, więc mój chłopak musiał namęczyć się kilka ładnych miesięcy, żeby wszystko się udało. teraz jest już ok, kochamy się, jest na razem dobrze i w łóżku i w życiu. Jednak podczas seksu odczuwam dziwny dyskomfort. Na początku, kiedy się kochaliśmy "czuła" kość ogonową... Co znaczy czułam? Ciężko wyjaśnić, po prostu w czasie seksu odczuwałam dziwny nacisk. Nie był to ból ale przyjemne też to nie było. Teraz już tego nie czuję, ale za to czuję coś innego  dziwnego. Wybaczcie mi moją dosłowność, ale chyba będzie najlepiej, jeśli napiszę wprost. Obecnie, kiedy mój chłopak jest na mnie, wszystko jest ok. Jednak kiedy ja jestem na nim dzieje się coś dziwnego. Wiadomo wtedy wchodzi głębiej a ja zaczynam dziwnie czuć mojej jajniki, jakby nagle zaczęły mi przeszkadzać. Nie jest to ból, ale dziwne, średnio przyjemne uczucie... Tak jakby zaczynam czuć jajniki jakby miałam w sobie dziwny, obcy element, który mi przeszkadza. Z drugiej strony nie jest to szczególnie uciążliwe. Nie jestem nigdy spięta czy zestresowana. Dodam jeszcze, że nasz seks nigdy nie skończył się moim orgazmem... Teraz pytanie, czy to co czuję jest normalne? Nie miałam wcześniej innych partnerów w łóżku, więc nie mam porównania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×