Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MACIEJ

Czego się teraz uczycie?

Polecane posty

Dnia 2.08.2020 o 11:28, Dobrosułka napisał:

Swiete slowa.  Szkola uczy cie szablonowego myslenia i wysmiewania ludzi, ktorzy wyskocza z czyms nowym lub innym.  Nauczyciele/badacze nie lubia gdy ich teorie w ktore zainwestowali cale zycie okazuja sie przestarzale.  Najpewniejszym sposobem oblania kursu jest wykazanie, ze nie maja racji.

Dokładnie, ale szkoła jednak czegoś Polaków uczy na pewno kombinowania. Taka umiejętność w życiu się przyda i chyba to jedyna, którą szkoła uczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2020 o 09:53, Wesoly napisał:

Ja ostatnio uczę się projektować wnetrza mojego małego mieszkania. Jest naprawdę małe ma około 30 metrów, ale lepszy taki start niz wcale. 

Poza tym w centrum Warszawy, więc nie jest zle. Uczę się też remontowych rzeczy ostatnio zrobiłem podwieszany sufit. Na naukę języków też mam czas 🙂

pewnie ciasne, ale własne. 

Masz jakieś fajne strony do projektowania z czego korzystałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2020 o 12:56, agawereszczynska napisał:

ja świadomości siebie, myślę nad medytacją ostatnio mam różne myśli negatywne.. 

Nauka języka angielskiego i niemieckiego tego też się uczę, chociaż to pozwala mi na trochę zapomnieć. I wiadomo przydaje się w pracy i funkcjonowaniu nie wyobrażam sobie tych języków nie znać. 

Spróbuj może jakichś afrimacji skoro masz takie myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzymir ciekawe imie 😄 

 

Jak myślicie będzie się do nich kiedyś wracać? Teraz rodzice wymyślają dzieciom różne dziwne imiona nie zdając sobie sprawy z tego, że mogą wyrządzić mu krzywdę w przyszłości. 

Jednak dzieci są okrutne a ''śmieszne'' imie to tylko super powód do śmiania się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nawet nie wiedziałam, że zaczynają wracać. W sumie fakt wracają stare i nadawane są coraz to nowsze typu Charoltte itp, myślę że przyjdzie taki czas nadawania imion z przypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, dagmarAA napisał:

O nawet nie wiedziałam, że zaczynają wracać. W sumie fakt wracają stare i nadawane są coraz to nowsze typu Charoltte itp, myślę że przyjdzie taki czas nadawania imion z przypadku. 

No i dobrze może niech imiona się wymieszają i nie będzie czegoś takiego, że ten ma takie starodawne imie a ten nowoczesne i też źle. Niech się wymieszają, żeby przestało się to dostrzegać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2020 o 11:44, Farelka napisał:

Teraz uczę się cieszyć z życia i rozwijam pasje na przeróżnych szczeblach. Był czas na różne rzeczy teraz chce postawić na mój rozwój. Do tego potrzebne mi dużo motywacji i nie mogę się poddawać przy realizacji celów. 

takie myślenie każdy chciałby mieć.

życie różnie się układa, jak do tego sama doszłaś, że trzeba coś zmienić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na facebook są fajne grupy o świadomości lena2 poszukaj sobie może dostaniesz wsparcie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 praktykuje teraz więcej medytacji oraz ćwiczeń z rozwoju „duchowego”, zaczęłam pisać więcej artykułów i w miarę możliwości robić więcej zdjęć do moich artykułów, postanowiłam rownież, ze codziennie będę czytała książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym przewietrzyła głowę i też zaczęła wszytsko od nowa, poznała kogoś kto by mnie wspierał a nie tylko dołował i denerwował. Jak sądzicie taki związek ma szanse gdzie w większości są kłótnie a do ślubu zostało 3 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2020 o 10:17, kalina.m napisał:

Bardzo chętnie bym przewietrzyła głowę i też zaczęła wszytsko od nowa, poznała kogoś kto by mnie wspierał a nie tylko dołował i denerwował. Jak sądzicie taki związek ma szanse gdzie w większości są kłótnie a do ślubu zostało 3 miesiące?

Aż tak źle? 

Jeżeli teraz mas takie wątpliwości to może wcześniej powiedzieć i nie ranić tego faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeba się nauczyć mówić co się myśli bezpośrednio, życie powinno polegać na szczerej rozmowie bez tego jest trudno funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lena2 napisał:

Dokładnie trzeba się nauczyć mówić co się myśli bezpośrednio, życie powinno polegać na szczerej rozmowie bez tego jest trudno funkcjonować.

To prawda. Zwykła szczera rozmowa daje odpowiedzi na większość pytań, rozwiewa wątpliwości i pomaga podjąć słuszne decyzje. Inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to łatwe, ale możliwe. Sama będąc z facetem prawie 10 lat miałam z tym duże problemy niby tak blisko, ale szczerej takiej szczerej rozmowy co mnie boli co możemy poprawić się balam. Wiedziałam jak on rwaguje na uwagi bardzo negatywnie, ale jak mądrze się to rozegra i powie szczerze to on też się stara pracować nad sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale jak się trafi na bardzo nerwową osobę to te rozmowy (poważne) są bardzo trudne dla obu stron. Miałam kiedyś takiego faceta co tylko mu powiedziałam to zaraz się obrażał i trzaskał drzwiami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja... z innej beczki. Jak sobie radzcie z uszczypliwymi komentarzami z atakiem w swoją stronę? Często od ludzi mało inteligentnych. Ciekawi mnie czy wchodzicie z nimi w dyskusję czy olewacie sprawę? 

Ja tak nie potrafię olać jak usłyszę coś uszczypliwego w swoją stronę to później myślę o tym pół nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 11:09, kalina.m napisał:

Jeszcze ja... z innej beczki. Jak sobie radzcie z uszczypliwymi komentarzami z atakiem w swoją stronę? Często od ludzi mało inteligentnych. Ciekawi mnie czy wchodzicie z nimi w dyskusję czy olewacie sprawę? 

Ja tak nie potrafię olać jak usłyszę coś uszczypliwego w swoją stronę to później myślę o tym pół nocy. 

Jeżeli siebie lubisz i akceptujesz nie zrobi to na tobie żadnego wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 11:09, kalina.m napisał:

Jeszcze ja... z innej beczki. Jak sobie radzcie z uszczypliwymi komentarzami z atakiem w swoją stronę? Często od ludzi mało inteligentnych. Ciekawi mnie czy wchodzicie z nimi w dyskusję czy olewacie sprawę? 

Ja tak nie potrafię olać jak usłyszę coś uszczypliwego w swoją stronę to później myślę o tym pół nocy. 

uśmiecham się i przechodzę dalej, nie ma sensu dyskutować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2020 o 11:09, kalina.m napisał:

Jeszcze ja... z innej beczki. Jak sobie radzcie z uszczypliwymi komentarzami z atakiem w swoją stronę? Często od ludzi mało inteligentnych. Ciekawi mnie czy wchodzicie z nimi w dyskusję czy olewacie sprawę? 

Ja tak nie potrafię olać jak usłyszę coś uszczypliwego w swoją stronę to później myślę o tym pół nocy. 

Uśmiecham się i idę dalej nie zwracam na nie uwagii. Nie warto, ale jak się pojawiają to może też coś musisz poprawić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiacie, że ile dzieci pochodzą normalnie do szkoły? Ciekawa jestem mega jak się wszystko rozwinie w najbliższych miesiącach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2020 o 10:29, lena2 napisał:

Stawiacie, że ile dzieci pochodzą normalnie do szkoły? Ciekawa jestem mega jak się wszystko rozwinie w najbliższych miesiącach. 

Oby jak najdłużej nie chce powrotu tego samego, musiałem pomagać dzieciakom w pracach domowych wracając zmęczony po nocce. Niestety nie mam pomocy w tym mieszkamy u moich rodziców, starsi ludzie tym bardziej nie ogarną tak szybko technologii i nie przypomną sobie o co chodzi w tych zawiłych zadaniach z matematyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×