Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MACIEJ

Czego się teraz uczycie?

Polecane posty

Jestem po studiach związanych z socjologią, niestety to nie dla mnie. Zaczynam teraz pierwszy rok pielęgniarstwo i moje pytanie może jest tu ktoś z was z fachu, lepiej się szkolić na położną czy pielęgniarkę środowiskową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Adrianolesniuk napisał:

Nigdy nie mogę przepłynąć całego basenu

Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to samo bardzo szybko się męczę, ale potrafię pływać, pewnie to kwestia ćwiczeń, 

- ja chodzę na basen raz na rok to nie mogę się spodziewać cudów 🙂 

 

Ciekawe jak teraz będzie wyglądać nauka w najbliższych miesiącach w szkołach ; ] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.09.2020 o 10:05, paulinaasd napisał:

ja to samo bardzo szybko się męczę, ale potrafię pływać, pewnie to kwestia ćwiczeń, 

- ja chodzę na basen raz na rok to nie mogę się spodziewać cudów 🙂 

 

Ciekawe jak teraz będzie wyglądać nauka w najbliższych miesiącach w szkołach ; ] 

Praktyka we wszystkim idealny przykład na to, że do wszystkiego trzeba dojść przez ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2020 o 11:26, marcel.biernacki napisał:

Moja dziewczyna szyje maseczki przydatna umiejętność, bo może sobie pare groszy zarobić. 

Wydaje mi się, że warto ten czas wykorzystać tak w 100% na naukę czy to angielskiego lub innego języka na który nie mieliśmy czasu. 🙂

i dalej szyje te maseczki...

Czy oni nam pozwolą je w końcu zdjąć. 

 

Jak się odnosicie do tego wszystkiego czy naprawdę jest się o co bać? Ja już nie wiem co myśleć, mamy wesele w październiku mojej siostry i naprawdę każdy jest w strachu planowała to 3 lata temu. 

Edytowano przez sebastian.rogalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie w ile czasu da się nauczyć języka chińskiego? 

Czy jest w ogóle taka szansa, żeby nauczyć się go samemu w domu? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Oliewka napisał:

Jak sądzicie w ile czasu da się nauczyć języka chińskiego? 

Czy jest w ogóle taka szansa, żeby nauczyć się go samemu w domu? 🙂

Mój brat uczy się już 2 lata chińskiego, ale uczy się  w szkole językowej. Najtrudniejsze było dla niego opanowanie alfabetu, ale z językiem mówionym całkiem fajnie sobie radzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2020 o 16:50, olga.sobas@onet.pl napisał:

Dużo czytam, ale myślę że znajdę czas na naukę. Długo odkładałam naukę angielskiego, ale myślę że warto do niej wrócić.

Zawsze warto się czegoś uczyć. Teraz miałam dłuższą przerwę i nie uczyłam się nic i nie czytałam po prostu czuje się na maxa źle. Zaczynam od ćwiczeń na siłowni poprawy sylwetki a w wolnym czasie zaczynam naukę języków i chce się rozwijać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2020 o 22:48, igus napisał:

ja zaczynam uczyć się księgowości o której nie mam pojęcia, ale może będzie ze mnie samouk kto wie. Tak na poważnie to przymierzam się do zdania jakiegoś kursu, który umożliwi mi potwierdzenie kwalifikacji. Uczę się też języków, dużo czytam. Nie mam dzieci, mam bardzo dużo wolnego czasu. Warto teraz robić coś dla siebie. 

igus a znasz jakieś kursy z księgowości warte uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2020 o 10:17, kalina.m napisał:

Bardzo chętnie bym przewietrzyła głowę i też zaczęła wszytsko od nowa, poznała kogoś kto by mnie wspierał a nie tylko dołował i denerwował. Jak sądzicie taki związek ma szanse gdzie w większości są kłótnie a do ślubu zostało 3 miesiące?

Trzeba się ,,dotrzeć'' zadaje sobie cały czas to samo pytanie, ale nie zostało mi aż tak mało do ślubu. Czas leci bardzo szybko, myślę że warto przede wszystkim dużo rozmaiwać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2020 o 09:53, Wesoly napisał:

Ja ostatnio uczę się projektować wnetrza mojego małego mieszkania. Jest naprawdę małe ma około 30 metrów, ale lepszy taki start niz wcale. 

Poza tym w centrum Warszawy, więc nie jest zle. Uczę się też remontowych rzeczy ostatnio zrobiłem podwieszany sufit. Na naukę języków też mam czas 🙂

I jak Ci poszło? W sumie to masz kawalerke , ale można fajnie udekorować , polecam dodatki z ikea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2020 o 11:40, monkapoziomka napisał:

Mój brat uczy się już 2 lata chińskiego, ale uczy się  w szkole językowej. Najtrudniejsze było dla niego opanowanie alfabetu, ale z językiem mówionym całkiem fajnie sobie radzi. 

Podziwiam, trochę mnie to zmotywowało teraz do nauki gry na gitarze. Jak ktoś się uczy tak trudnego języka to myślę, że dam radę się nauczyć tego języka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałam wstawić kilka zwrotów z chińskiego, ale nie mogę neistety to nie dla mnie taka nauka wyamgałaby naprawdę dużo poświęcenia

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2020 o 10:56, paulinaasd napisał:

chciałam wstawić kilka zwrotów z chińskiego, ale nie mogę neistety to nie dla mnie taka nauka wyamgałaby naprawdę dużo poświęcenia

 

 

Moja ciocia zna całkiem dobrze chiński, ale nauczyła się go w Chinach uczęszczała tam do szkoły. Jej rodzice robili tam inwestycje zajęło jej to około 2 lat to moim zdaniem całkiem dobry wynik. To faktycznie innych języków da się nauczyć (pod warunkiem praktyki) w kilka miesięcy tylko trzeba chcieć i wiadomo będzie to znajomość języka na poziomie do dogdania się wystarczająca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czego jeszcze można zacząć rozwój osobisty? 

Szukam wszystkiego na ten temat bardzo chciałabym w rok przejść zmianę myślenia i zupełnie inaczej spoglądać na świat. Mam  już dosyć melancholii i codzienności chce teraz zmienić wszystko a zacznę od zmiany myślenia, nastawienia, podejścia.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przygotowywuję się do matury z historii rozszerzonej i angielskiego. Nie wiem tylko czy zdążę do kwietnia, bo zaczynam studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2020 o 00:17, denzz napisał:

Brat też wstaje z samwgo rana i ledwo nadrabia materiał z nauczania zdalnego. Myślę, ze nauczyciele przesadzają z materiałem..

Jak czegoś w czasie nie wyśle to 1 lecą..

Wiecie teraz będzie podobnie. My będziemy mieć na uczelni wykłady zdalne. Co jest fajne, bo możns nagrywać oficjalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2020 o 22:04, goworek napisał:

zależy co Cię interesuje, nauka języka zawsze będzie mile widziana, oprócz tego można zacząć się doskonalić w wielu innych dziedzinach. Zależy od zainteresowań tak jak wspomniałem, ja np uczę programować itp zawsze mnie to interesowało. Dużo ludzi zaczyna teraz też nagrywać filmy 🙂

Z filmami to fajne przełamanie. 

Myślę, że to przydatna umiejętność 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi dobre strategie na naukę kilku języków na raz i ogólnie na skuteczną naukę szybkie zapamiętywanie. Zna ktoś coś pomocnego co usprawni przyswajanie nowych treści? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Oliewka napisał:

Podajcie mi dobre strategie na naukę kilku języków na raz i ogólnie na skuteczną naukę szybkie zapamiętywanie. Zna ktoś coś pomocnego co usprawni przyswajanie nowych treści? 

Systematyczność i praktyka, ambitnie żeby zaczynać naukę kilku na raz. Powiem tak bez rozmowy z obcokrajowcami cięzko scementować to wszystko czego się wcześniej nauczyliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poleca ktoś jakieś podcasty psychologiczne? takie motywujące do działania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczę się teraz godzić z tym, że jako naród nie jesteśmy w stanie się zbuntować przyjmiemy na klatę każdą decyzję. Mamy ślub 10 pażdziernika i nie wiem czy mam odwoływac 50 osób czy 100..płakać się tylko chce i tyle tak z nienacka narzucone tyle osób i koniec nikt się nie sprzecwi. Dowalą nam zaraz czerwoną strefę a przygotowywałam się do tego 3 lata. 

Wszystko robiłam własnoręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.10.2020 o 15:16, dagmarAA napisał:

Uczę się teraz godzić z tym, że jako naród nie jesteśmy w stanie się zbuntować przyjmiemy na klatę każdą decyzję. Mamy ślub 10 pażdziernika i nie wiem czy mam odwoływac 50 osób czy 100..płakać się tylko chce i tyle tak z nienacka narzucone tyle osób i koniec nikt się nie sprzecwi. Dowalą nam zaraz czerwoną strefę a przygotowywałam się do tego 3 lata. 

Wszystko robiłam własnoręcznie.

AAAa daj spokój to nie temat tutaj. Fajnie by było zoorganizować jakiś protest, ale to nie wyjdzie nie ma szans, dlatego odpuśćmy i być może przez taką postawę jaką ja mam nie jest godna naśladowania, ale tacy jesteśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZNACIE JAKIŚ FAJNY TEMAT NA PRACĘ MAGISTERSKĄ?

Moja siostra zupełnie nie ma pomysłu dział pegagogika to bardzo ogólny dział i tak naprawdę może pisać o czym chce. Co wam się wyjdaje teraz dobre do pisania i fajne? 

--- Wiem, że są takie tematy o których się pisze z przyjemnośćią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę jak przez tą pandemie naród się podzielił jak wychodzi kto jaki jest naprawdę. Teraz to warto też się uczyć tolerować ludzi, którzy się mądrzą jakby zjedli wszystkie rozumy a w głowie pusto. 

Nie wiem do czego to doprawadzi...Myślę, że warto starać się ograniczać wiadomości z TV i robić swoje realizować przede wszystkim pasje. 

,,Zanim kogoś ocenisz spójrz na siebie'' pamiętaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym się nauczyć niemieckiego.

Od czego najpierw zacząć? Może zna ktoś dobrą szkołą językową lub kurs online? 

Miałem lata temu w szkole, ale nic z niego nie pamiętam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×