Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Loyda

O co chodzi temu chłopakowi?

Polecane posty

A mianowicie: parę razy przed epidemią spotkałam się z pewnym chłopakiem. I teraz sytuacja wygląda tak, że 3-4 dni potrafi nawet nic nie napisać. Wtedy ja się odzywam. Ale jak rozmawiamy to zachowuje się tak, jakbyśmy byli razem. Czy uważacie, że to normalne? Nie wiem, jak to traktować, ponieważ zależy mi na nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tzn niby jak sie zachowuje? on przez te dni co sie do ciebie nie odzywa pewnie pisze z innymi. On nie szuka kontaktu, wiec mu ciebie nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On pracuje, nie siedzi na kwarantannie. Poza tym nie tylko ja piszę, często to on też się odzywa. Przeważnie jak już piszemy to kilka godzin. Ale mamy też właśnie te 3-4 dniowe przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej traktować tą znajomość z dystansem,wiadomo że niekoniecznie będzie tak że pisze z innymi,ale Ty się nakręcasz a on przez pare dni potrafi się nie odzywać.Sorry,ale wiadomość żeby sie chociaż przywitać nie zajmuje wieczność.Zrobisz co uważasz,ja bym się przestała odzywać pierwsza a jakby zapytał dlaczego nic nie pisze to powiedziałabym co myślę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"tę samą sytuację" trochę poprawnej polszczyzny proszę, bez wiochy.

Sygnet to wiocha wiec co ty wiesz o życiu miastowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Według mnie lepiej traktować tą znajomość z dystansem,wiadomo że niekoniecznie będzie tak że pisze z innymi,ale Ty się nakręcasz a on przez pare dni potrafi się nie odzywać.Sorry,ale wiadomość żeby sie chociaż przywitać nie zajmuje wieczność.Zrobisz co uważasz,ja bym się przestała odzywać pierwsza a jakby zapytał dlaczego nic nie pisze to powiedziałabym co myślę i tyle.

Otóż to, nawet jeśli duże pracuje to jeśli by myślał o Tobie nie byłoby problemu żeby napisać chociaż 2 krótkie SMS-y dziennie z pytaniem bp jak Ci mija dzien. A on 3-4 dni sie nie odzywa wiec niezbyt brakuje mu kontaktu, pewnie wtedy pisze z innymi, baaardzo możliwe ze leci na kilka frontów. Pewnie jednak Ty częściej piszesz pierwsza niż on? To sama sobie strzelasz w kolano bo pokazujesz tym ze Ci zależy (bardziej niż jemu). Nie pisz pierwsza, faceci to zdobywcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×