Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aleks123456

Odpowiedni facet

Polecane posty

 

Byłam w 4 letnim związku. Nie poleciałam na r y J tylko charakter. W łóżku beznadzieja. Meczylam się A na koniec mnie zdradził. Nie dość że nie w moim typie jeśli chodzi o urodę to kawał szmaciarza. Więc sory chce mieć ładny r y J.

A oni tu chrza/nią o tym że niatrakcyjni są tacy super. Masz rację po takich "super,"doswiadczeniach nie ma co się oszukiwac. Dlaczego mamy się umawiać z kimś kto wogole mi się nie podoba?bo mam liczyć że ma dobry charakter? Never. Twój przykład to tylko pokazuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie tak, ale niejedna kobieta naprawdę ma takie poglądy 🙂

Ze skrajnymi takimi poglądami? Są takie, ale taki jest mały %. Ta pani przegina ze swoimi poglądami, albo jest trollem prowokujacym mężczyzn do rozpalania ekhem burzy. To nawet ja widzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pewnie tak, ale niejedna kobieta naprawdę ma takie poglądy 🙂

Można miec opinię,że mężczyźni to ... dopisz co chcesz. Można wypomnieć, powiedzieć o hipokryzji. Na przykład, że mężczyźni głównie patrzą na wygląd. Na atuty, jakie ma kobieta. No tak jest no, nic nie zrobisz. Nie każdy, żeby nie było, ale spora większość tak. I ci sami zakazują tego kobietom. O to chodzi. Ale to jeden z przykładów.

Ale to że KAŻDY mężczyzna chce gwałcić, każdy pije do zgonu i teksty że dziecku ojciec nie jest potrzebny i że powinno się całkowicie zakazać praw rodzicielskich wszystkim mężczyznom, nie tylko pijakom czy katom, to już jest przeginka w drugą stronę moim zdaniem. Dlatego sądzę że to troll bo ma takie jakby specjalnie prowokujace teksty, to nie są nawet opinie, to rzucanie celowo prowokacją, chyba że naprawdę ma tak skrajne poglądy.

Edytowano przez Jabłeczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Byłam w 4 letnim związku. Nie poleciałam na r y J tylko charakter. W łóżku beznadzieja. Meczylam się A na koniec mnie zdradził. Nie dość że nie w moim typie jeśli chodzi o urodę to kawał szmaciarza. Więc sory chce mieć ładny r y J.

faktycznie. ladny ryj cie na pewno nie zdradzi 😄 a brzydal na pewno zdradzi 😄 mialas po prostu pecha z tamtym i tyle.

 

 

A oni tu chrza/nią o tym że niatrakcyjni są tacy super. Masz rację po takich "super,"doswiadczeniach nie ma co się oszukiwac. Dlaczego mamy się umawiać z kimś kto wogole mi się nie podoba?bo mam liczyć że ma dobry charakter? Never. Twój przykład to tylko pokazuje. 

nie przypominam sobie zeby ktos tu to pisal, ze niby kazdy brzydal to cudo z charakteru. i nie bede sie powtarzal 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale to że KAŻDY mężczyzna chce gwałcić, każdy pije do zgonu i teksty że dziecku ojciec niepotrzebny i że powinno się całkowicie zakazać praw rodzicielskich wszystkim mężczyznom, nie tylko pijakom czy katom to już jest przeginka w drugą stronę. Dlatego sądzę że to troll bo ma takie jakby specjalnie prowokujace teksty, chyba że ma skrajne poglądy.

Na stronach feministycznych takie opinie są powszechne 🙂 ale oczywiście masz rację.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks123456
 

jak bedziesz sie wloczyla po seks ukladach to nigdy nikogo nie znajdziesz

gardze takimi kobietami

A ja gardze mezczyznami ktorzy nie wiedza czego chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks123456
 

A oni tu chrza/nią o tym że niatrakcyjni są tacy super. Masz rację po takich "super,"doswiadczeniach nie ma co się oszukiwac. Dlaczego mamy się umawiać z kimś kto wogole mi się nie podoba?bo mam liczyć że ma dobry charakter? Never. Twój przykład to tylko pokazuje. 

DOKLADNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

faktycznie. ladny ryj cie na pewno nie zdradzi 😄 a brzydal na pewno zdradzi 😄 mialas po prostu pecha z tamtym i tyle.

 

nie przypominam sobie zeby ktos tu to pisal, ze niby kazdy brzydal to cudo z charakteru. i nie bede sie powtarzal 😄

 

 

 

 

nie przypominam sobie zeby ktos tu to pisal, ze niby kazdy brzydal to cudo z charakteru. i nie bede sie powtarzal 😄

Tak? To czytaj że zrozumieniem. A w każdym podobnym temacie lecą te wasze teksty niatrakcyjny=idealny partner. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na stronach feministycznych takie opinie są powszechne 🙂 ale oczywiście masz rację.

Zacznijmy od tego, że feminizm to nie szowinizm. Jeśli kobieta, która nie do końca rozróżnia te 2 definicje zakłada taką stronkę to szydzi równiez z feministek. Bo nie taki był cel. Ale wolę nie pisać o feministkach i nie tłumaczyć szczegółowo bo mało kto zrozumie. Miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks123456
 

faktycznie. ladny ryj cie na pewno nie zdradzi 😄 a brzydal na pewno zdradzi 😄 mialas po prostu pecha z tamtym i tyle.

 

nie przypominam sobie zeby ktos tu to pisal, ze niby kazdy brzydal to cudo z charakteru. i nie bede sie powtarzal 😄

Mam to w dupie czy mnie zdradzi czy nie przynajmniej mi sie bedzie podobal wizualnie a nie zwiaze sie z kolejnym lamusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Tak? To czytaj że zrozumieniem. A w każdym podobnym temacie lecą te wasze teksty niatrakcyjny=idealny partner. 

Ja nie wiem czy oni udają, że nie widzą, czy tylko zgrywają, by sie pobawić. Przecież widzą, a jak nie, to chyba muszą się do okulisty wybrać. Albo czytają to co chcą i te tematy i wpisy omijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A w każdym podobnym temacie lecą te wasze teksty niatrakcyjny=idealny partner. 

Nie. To ty czytaj ze zrozumieniem. Nikt nie pisze, że nieatrakcyjny = idealny.

 

Zacznijmy od tego, że feminizm to nie szowinizm. Jeśli kobieta, która nie do końca rozróżnia te 2 definicje zakłada taką stronkę to szydzi równiez z feministek. Bo nie taki był cel. Ale wolę nie pisać o feministkach i nie tłumaczyć szczegółowo bo mało kto zrozumie. Miłego.

Niestety dzisiejszy feminizm mocno rozmija się z pierwotnymi założeniami. Ale masz rację, to nie temat na dyskusję o feminizmie. Miłego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks123456
 

 

Tak? To czytaj że zrozumieniem. A w każdym podobnym temacie lecą te wasze teksty niatrakcyjny=idealny partner. 

Hahaha dokladnie!!!!!!!!! Ja w ogole to mam beke z typa bo kontakt sie urwal ale dalej sukcesywnie mnie obczaja buahahha dzieeeciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam to w dupie czy mnie zdradzi czy nie przynajmniej mi sie bedzie podobal wizualnie a nie zwiaze sie z kolejnym lamusem.

takiemu z ladnym ryjem szybko sie znudzisz i cie rzuci dla innej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Patrząc na sam wygląd tylko zołza się trafi czy inna z poważną usterką. Najpierw charakter i dogadanie a potem wygląd.

A to ciekawostka. Ładna kobieta to głupia i wredna? 

Kolejne teksty odrzuconego nieatrakcyjnego który teraz będzie wciskał kity o charakterze i bo poprostu ładna go nie chce. No ból dupy jak nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks123456
 

takiemu z ladnym ryjem szybko sie znudzisz i cie rzuci dla innej 😄

Mam wysokie poczucie wlasnnej wartosci i jestem bardzo atrakcyjna wiec sory nie uwierze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bo mam liczyć że ma dobry charakter?

charakter to sie chyba najpierw poznaje, no chyba ze sie skresla te brzydkie ryje od razu 😄 ja pisalem tylko o sobie i pewnej sytuacji. ja nigdy nie odrzucilbym dziewczyny o ktorej myslalbym ze ma idealny dla mnie charakter bo po pierwsze raczej bym drugiej takiej nie spotkal a po drugie wyglad jest gowno warty, z wiekiem kazdy piekny ryj zbrzydnie a dobry charakter zostanie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A to ciekawostka. Ładna kobieta to głupia i wredna? 

Kolejne teksty odrzuconego nieatrakcyjnego który teraz będzie wciskał kity o charakterze i bo poprostu ładna go nie chce. No ból dupy jak nic. 

I znowu wychodzi nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.

On nigdzie nie napisał, że ładna = głupia i wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie. To ty czytaj ze zrozumieniem. Nikt nie pisze, że nieatrakcyjny = idealny.

 

A ty się za kogoś nie wypowiadaj. I nie pisz do mnie bo już Ci kiedyś napisałam co o Tobie sądzę. Ignoruje już Twoje wypociny więc się nie wysilaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam wysokie poczucie wlasnnej wartosci i jestem bardzo atrakcyjna wiec sory nie uwierze 🙂

nie bede pisal o sobie zeby nie bylo ze znowu klame. znam kilku ktorzy maja bardzo atrakcyjne dziewczyny no i po pierwsze gadaja ze te ich pieknotki im sie znudzily, ze zmuszaja sie do seksu z nimi raz w tygodniu, ze zdradziliby je bez chwili namyslu gdyby mieli okazje no i ze sa z nimi tylko dlatego ze dobrze gotuja i sprzataja 😄 no ale tobie zycze powodzenia, moze twoj pieknis bedzie mial tez fajny charakter 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks123456
 

nie bede pisal o sobie zeby nie bylo ze znowu klame. znam kilku ktorzy maja bardzo atrakcyjne dziewczyny no i po pierwsze gadaja ze te ich pieknotki im sie znudzily, ze zmuszaja sie do seksu z nimi raz w tygodniu, ze zdradziliby je bez chwili namyslu gdyby mieli okazje no i ze sa z nimi tylko dlatego ze dobrze gotuja i sprzataja 😄 no ale tobie zycze powodzenia, moze twoj pieknis bedzie mial tez fajny charakter 😄

Po co te zgryzliwosci 🙂 Juz jeden po 1 randce chcial ze mna zamieszkac wiec taka zla chyba nie jestem a desperata nie szukam. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja nie wiem czy oni udają, że nie widzą, czy tylko zgrywają, by sie pobawić. Przecież widzą, a jak nie, to chyba muszą się do okulisty wybrać. Albo czytają to co chcą i te tematy i wpisy omijają.

Może udają może ten typ tak ma. Oni poprostu lubią pisać ciągle te swoje żale. Nie umieją przyjąć porażki na klatę. Kobiety ich odrzucają więc jakoś trzeba to wytłumaczyć i pogłaskać się po główce. Atrakcyjnym zazdroszczą przypisując zle cechy a na każda kobietę wybierającą przystojniaka najeżdżają itp. No ból dupy ze ich nikt nie chce i zazdrość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No jak się nie ma argumentów, to najlepiej ignorować 😉

Jak się ma zakuty łeb to nic nie dociera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się ma zakuty łeb to nic nie dociera. 

Dobrze, że się przyznajesz, że nic do ciebie nie dociera 😉

Użyj rzeczowych argumentów, to chętnie z tobą podyskutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Po co te zgryzliwosci 🙂 Juz jeden po 1 randce chcial ze mna zamieszkac wiec taka zla chyba nie jestem a desperata nie szukam. Pozdro

a gdzie napisalem ze zla jestes? o pewnych kwestiach musisz sie sama na wlasnej skorze przekonac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze, że się przyznajesz, że nic do ciebie nie dociera 😉

Użyj rzeczowych argumentów, to chętnie z tobą podyskutuję.

To ty czytaj autystyku ze zrozumieniem już Ci kiedyś pisałam co o Tobie sadzę.  Zresztą żebym tylko Ja.. Zakuty łeb więc nie dotarło. Dlatego koło d mi lata twoja opinia. Zegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To ty czytaj autystyku ze zrozumieniem już Ci kiedyś pisałam co o Tobie sadzę.  Zresztą żebym tylko Ja..

No, pisałaś. Wy tylko obrażać potraficie bez żadnych rzeczowych argumentów.

Na szczęście są na tym forum normalne kobiety, z którymi można porozmawiać i wymieniać się opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może udają może ten typ tak ma. Oni poprostu lubią pisać ciągle te swoje żale. Nie umieją przyjąć porażki na klatę. Kobiety ich odrzucają więc jakoś trzeba to wytłumaczyć i pogłaskać się po główce. Atrakcyjnym zazdroszczą przypisując zle cechy a na każda kobietę wybierającą przystojniaka najeżdżają itp. No ból dupy ze ich nikt nie chce i zazdrość. 

Dokładnie tak. Brzydale oczekują jakiejś rekompensaty z racji swojej nieatrakcyjnej aparycji i uważają, że im się "należy" kobieta bo też mają swoje potrzeby haha. Oczywiście najlepiej taka piękna, która będzie bagatelizować ich wygląd i zwróci uwagę na dobry charakter, który w większości przypadków nie istnieje 🙂 Jeśli kobieta woli przystojnych, to oczywiście jest pustakiem i według nich powinna się zmuszać do obcowania z tymi, którzy nie są w jej typie, żeby w przyrodzie zaistniała równowaga. Bo niby z jakiej racji takie ciacho może przebierać w kobietach a ich żadna nie chce? To sytuacja nie do zaakceptowania. No i ten atrakcyjny jest oczywiście zły, bo to niemożliwe, żeby facet, który dobrze wygląda miał też ciekawą osobowość - trzeba takim umniejszyć, żeby poczuć się lepiej i zniwelować przepaść, która dzieli ich z mężczyznami z "wysokiej ligi" ... Szkoda gadać 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×