Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Adonis

Ciągła ochota na sex..

Polecane posty

 

Czy jest ktoś z Was, kto mieszka w Holandii?

Jeszcze nie znalazłeś swojej Afrodyty? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam praktycznie ciągłą ochotę na niezobowiązujące randki kończące się seksem, ale w Holandii miałabym za dużą konkurencję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam praktycznie ciągłą ochotę na niezobowiązujące randki kończące się seksem, ale w Holandii miałabym za dużą konkurencję 🙂

A w PL nie masz konkurencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja mam praktycznie ciągłą ochotę na niezobowiązujące randki kończące się seksem, ale w Holandii miałabym za dużą konkurencję 🙂

To pewnie zależy, Wiesz o tym że najpiękniejsze, najsexowniejsze kobiety na ziemi to Polki? Mysle ze dala byś rade 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No w Polsce też jest konkurencja, ale słaba. Jesteśmy przecież ciągle rozwijający się, a nie rozwinięci 🙂

A często Ci się zdarza na taką randkę umówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiesz, to jest raczej kwestia średniej statystycznej. Przeciętna Polka jest niewątpliwie ładniejsza od przeciętnej Holenderki, ale spośród tych, które interesuje takie spędzanie swojego czasu uroda jednych i drugich wiele się od siebie nie różnią. Wolę więc Polskę, gdzie młode kobiety latają często z językiem na wierzchu, żeby zarobić w jakiejś korporacji na marny kawałek chleba. U nas w kraju jest faktycznie cholernie dużo pięknych młodych kobiet, które na moje szczęście i ich nieszczęście mają cholernie mało czasu na randkowanie i tym podobne zajęcia 🙂 Tam jest mniej, ale te które są, to wykorzystują ten swój otencjał w bardzo dużym stopniu. A w Polsce są, ale niegroźne. One są tu tak groźne jak najlepsi piłkarze siedzący na ławce przez cały mecz 🙂 Toteż wolę jednak Polskę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy często mi się zdarza umówić? To zależy od wielu czynników: atmosferycznych, kalendarzowych i różnych innych czasem nawet niespodziewanych. No na przykład teraz jak jest koronawirus to szanse wynoszą równe 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy często mi się zdarza umówić? To zależy od wielu czynników: atmosferycznych, kalendarzowych i różnych innych czasem nawet niespodziewanych. No na przykład teraz jak jest koronawirus to szanse wynoszą równe 0%.

No w obecnej sytuacji do domyślam się ze nie ma opcji na randkę (no i sex), chyba ze taką wirtualną ( i sex on line)😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego siedzę teraz tu i piszę zamiast tego 🙂

A jak się umawiasz na te randki? Tradycyjnie (jak za dawnych lat) czy przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnie to bywa. I tak i tak. A wirtualnie to chyba raczej tylko umówić się (jak już wspomniałam) albo sobie oglądać zdjęcia i filmiki, ale akurat nie o to mi chodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Różnie to bywa. I tak i tak. A wirtualnie to chyba raczej tylko umówić się (jak już wspomniałam) albo sobie oglądać zdjęcia i filmiki, ale akurat nie o to mi chodzi 🙂

A na jakich portalach się umawiasz?

nie tylko zdjęcia i filmiki można oglądać wirtualnie - można tez podumać się dalej 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sex online? Heh, to po prostu różne formy masturbacji, a nie to mi tu akurat chodzi 🙂 W dodatku wyobraź sobie na przykład jak w szczytowym momencie pada połączenie 🙂 Wprawdzie faktem jest że teraz jak nie ma możliwości kontaktu na żywo, to takie formy zastępcze jak masturbacja też oczywiście praktykuję, ale to na szczęście nie jest u mnie norma 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Można i dalej, ale to nie jest nigdy równowartościowy substytut w porównaniu z prawdziwym seksem.

Pewnie że nie jest , nie twierdze tak. 
Ale dopóki życie nas wszystkich nie wróci do normy trzeba sobie jakoś radzić - nawet on line 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to też trochę tam działa i ja też wykorzystuję wszystkie dostępne mi możliwości, ale według mnie te zamienniki nie są warte wielkiej uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to też trochę tam działa i ja też wykorzystuję wszystkie dostępne mi możliwości, ale według mnie te zamienniki nie są warte wielkiej uwagi.

Wielkiej może i nie, ale tak raz na jakiś czas. 
Praktykowałaś już kiedyś takie „metody” na odległość z kimś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to w pewnym stopniu działa, ale jest warte użycia jedynie w ostateczności (tak jak teraz). Bardzo dużo zależy wtedy od jakości połączenia, a nomen omen właśnie teraz jak tak bardzo tego potrzeba to i wielu innych ludzi też z tego korzysta i ta jakość jest przez to niestety stosunkowo kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, to w pewnym stopniu działa, ale jest warte użycia jedynie w ostateczności (tak jak teraz). Bardzo dużo zależy wtedy od jakości połączenia, a nomen omen właśnie teraz jak tak bardzo tego potrzeba to i wielu innych ludzi też z tego korzysta i ta jakość jest przez to niestety stosunkowo kiepska.

Masz na myśli wideorozmowę przez internet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Między innymi, ale nie tylko. Wszystkie dostępne opcje są teraz raczej niezbyt funkcjonalne.

Fakt, jeśli chodzi o wideo rozmowę to może być słabo , ale np rozmowa przez tel działa bez problemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rozmowa przez telefon działa faktycznie lepiej, tylko jakoś nie wyobrażam sobie przyjemności seksualnej z tego tytułu. Jeśli masz na myśli wyobraźnię, to wtedy wracamy do tematu masturbacji, która jest jedynie środkiem zastępczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No rozmowa przez telefon działa faktycznie lepiej, tylko jakoś nie wyobrażam sobie przyjemności seksualnej z tego tytułu. Jeśli masz na myśli wyobraźnię, to wtedy wracamy do tematu masturbacji, która jest jedynie środkiem zastępczym.

W obecnej sytuacji (zostań w domu) i tak nie ma innej opcji. Wiec może na razie wykorzystać ten środek zastępczy  a później się zobaczy - może się okaże że mieszkamy nie daleko😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach Cowid-a19 to trudno pójść na randkę przy zajebbbbistej pogodzie bo można zbiednieć na bidę o 12 000 pln. Zostaje Renata Rączkowska bądź Wacław Zimny. 😁😁😁😁😁😁😜😜😜😜😜👿.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×