Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaarooolaa

Czy ciaza w tym przypadku jest możliwa?

Polecane posty

 

A chciałabym się dowiedzieć jeszcze - czym karmisz męża? Bo z tego co wiem, to u mężczyzny po wytrysku następuje refrakcja, czyli kurczenie się i wiotczenie pe. nisa. Wiele bym dała, by mój po org.azmie mógł jechać dalej... 🤣

Dziwi mnie, że nikt tu nie zwrócił uwagi na ten jakże bajkowy fragment.

No widzisz, mój mąż daje radę ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie pomyliłaś jej czasem z Naughty? Bo to Naughty ci napyskowała w twoim wątku.

Do autorki. Twojemu mężowi zapewne zostało trochę nasienia po wytrysku wewnątrz penisa. Preejakulat ma też za zadanie nawilżenie penisa, więc pewnie po wytrysku podczas stosunku wydzielał się dalej popychając resztki spe/rmy na zewnątrz. Tak, mogłaś zajść w ciążę. Czy ta odpowiedź jest wystarczająca?

Nie, Optymistka też dorzuciła swoje dwa grosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja współżyłam 3 dninprzed owu i za tydzień rodzę, także tak... 

robiłam testy owulacyjne więc niema mowy o pomyłce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja współżyłam 3 dninprzed owu i za tydzień rodzę, także tak... 

robiłam testy owulacyjne więc niema mowy o pomyłce 

I tez po wcześniejszym wytrysku mam rozumieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze mogło dojść do zapłodnienia jak się nie chce mieć bąbelka radzę zaopatrzyć się w antykoncepcję 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka
 

Nie, Optymistka też dorzuciła swoje dwa grosze 

My z Naughty mamy uczulenie na pier.dolenie i jak widzimy takie tematy to od razu dostajemy wstrząsu anafilaktycznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

My z Naughty mamy uczulenie na pier.dolenie i jak widzimy takie tematy to od razu dostajemy wstrząsu anafilaktycznego. 

To trochę panujcie nad emocjami. Złość piękności szkodzi.

Wystarczy ominąć i po problemie, bo tylko na waszą niekorzyść wychodzi takie prostackie zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To trochę panujcie nad emocjami. Złość piękności szkodzi.

Wystarczy ominąć i po problemie, bo tylko na waszą niekorzyść wychodzi takie prostackie zachowanie

Ok. Już wiem po co jest ten temat. Profil założony 2 kwietnia, a temat 13? Jak ktoś ma faktycznie taki problem, to konto jest chyba założone w chwili założenia tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ok. Już wiem po co jest ten temat. Profil założony 2 kwietnia, a temat 13? Jak ktoś ma faktycznie taki problem, to konto jest chyba założone w chwili założenia tematu.

Serio nie wierze, że na podstawie tego kiedy założyłam temat i kiedy się zarejestrowałam Ty oceniasz to, czy ktoś faktycznie ma problem czy nie.

Zalozylam konto, bo miałam pytanie co do testu ciążowego, na które zresztą dostałam jedną, jedyną odpowiedź i ani pani Naughty ani Optymistka nie zleciały się i nie zaczęły swojej gadki, szkoda, że wtedy nie wykazały się swoją rozległą wiedzą w każdym temacie. Skoro potrafią nazwać siebie alfą i omegą, to szkoda, że jedyna ich umiejętność, to głupie komentowanie i szydzenie z innych, a jak ktoś zada „normalne” ,ich zdaniem, pytanie, to nagle ich nie ma. Ciekawe :classic_wink:

To wg Ciebie po co założyłam temat? Ja Ci tylko powiem od siebie, że nie jest to żadne prowo, ani kwarantannowa nuda, tylko coś co mnie męczyło i chciałam pogadać o tym na forum, usłyszeć opinie i przeprowadzić kulturalną rozmowę. Jednak widzę, że się nie da, a szkoda.

Plus faktem jest, że na biologii nie uczą o innych, prawdopodobnych sytuacjach „ryzykownych” jeśli chodzi o zapłodnienie, więc nie wiem po co komentarze czy do szkoły miałam pod górkę. Przez trzy lata gimnazjum i trzy lata liceum nikt nigdy mi o tym nie mówił. Oczywiste jest to, że musi się połączyć plemnik z komórką jajową, a może się to stać, kiedy nasienie znajdzie się w pochwie, najlepiej podczas dni płodnych, owulacji, czyż nie? Więc chyba mogę zadawać sobie takie pytanie, tym bardziej, że dopiero zaczynam swoje życie seksualnie i nie biorę się od razu za seks, a jedynie za petting, który myślałam, że jest bezpieczny, ale chyba logiczne, że mogę mieć wątpliwości i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapytać. Kto pyta nie błądzi, ale szkoda, że niektórzy mają taki problem z odpowiedzeniem.

Tak jak mówiłam wcześniej bodajże pani Naughty - nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi. A całe to forum roi się od złośliwych, wścibskich i wrednych kobiet. Szkoda, szkoda.

Miłego dnia :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus, przez to, że widzę jakie osoby tu się wypowiadają i w jaki sposób, to sama mam ochotę się porządnie doedukować i udzielać pomocy osobom, które mają podobną sytuację do mojej, bo już przekonałam się na własnej skórze jak to jest, kiedy szydzi z Ciebie jakaś przypadkowa osoba, bo miałaś wątpliwości i chciałaś się zapytać. Serio, aż szkoda patrzeć na to co Wy odpier.dalacie na tym forum :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej kobieta potrzebuje atencji, wszędzie jej pełno, robi z siebie Nostradamusa, a nawet nie wypowiada się adekwatnie do zadanych tematów, a potem wielce się „pomyliła, bo jest tego za dużo” Po to jest forum, jak nie wiesz do czego służy to sobie wpisz w wujka Google.  🙂 
Troche pokory kobieto 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Haha, owszem ty chciałabyś być jak Naughty ale jesteś jej tylko marną podróbą. Bo o ile jeszcze Naughty napisze co ma do napisania i odpuszcza, o tyle ty pastwisz się nad innymi w niskończoność. A później łazisz po innych tematach i ryczysz, że nikt cie nie rozumie i nie okazuje współczucia. Reguła wzajemności-mówi ci to coś? 

Są ludzie i ludziska, zawsze się znajdzie taki Narcyz wszystkowiedzący.

Jaki to temat by nie był,  to musi się tam pojawić, bo jak to jej nie będzie w centrum zainteresowania, mimo ze nie potrafi napisać nic mądrego  :) 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×