Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kingaaa

Koronawirus MANDATY

Polecane posty

Chłopak mieszka 10 km ode mnie w drugi dzień świąt nie przyjedzie do mnie bo nie chce dostać mandatu za przemieszczanie się. Jak sądzicie czy to jest miłość czy kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chłopak mieszka 10 km ode mnie w drugi dzień świąt nie przyjedzie do mnie bo nie chce dostać mandatu za przemieszczanie się. Jak sądzicie czy to jest miłość czy kocha...

W święta kontrole pewnie są bardziej wzmożone,wszystko pozamykane wiec nie wkreci im że jedzie na zakupy, nic dziwnego ze sie boi.Ciezkie sa teraz czasy jeśli chodzi o spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez odpowiedniego stanu wyjątkowego który powinien być wprowadzony mandaty nie mają żadnego znaczenia 😎🙂 ja żadnego nie dostałem.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bez odpowiedniego stanu wyjątkowego który powinien być wprowadzony mandaty nie mają żadnego znaczenia 😎🙂 ja żadnego nie dostałem.😎

Dopóki nie odwołają pani G... ze stanowiska prezesa sądu najwyższego, stanu wyjątkowego nie będzie... Bo mogłaby unieważnić wybory...
PiS idzie po bandzie i mandaty są wystawiane, bo niby gdzie się odwołasz... To jest zwykła mafia. Uchwalają prawa, których sami nie są w stanie przestrzegać, więc uchwalają nowe, sprzeczne z poprzednimi, ale wedle ich potrzeb i żeby im pasowało, my szaraczki mamy przestrzegać i płacić kary i mandaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dopóki nie odwołają pani G... ze stanowiska prezesa sądu najwyższego, stanu wyjątkowego nie będzie... Bo mogłaby unieważnić wybory...
PiS idzie po bandzie i mandaty są wystawiane, bo niby gdzie się odwołasz... To jest zwykła mafia. Uchwalają prawa, których sami nie są w stanie przestrzegać, więc uchwalają nowe, sprzeczne z poprzednimi, ale wedle ich potrzeb i żeby im pasowało, my szaraczki mamy przestrzegać i płacić kary i mandaty..

Ale to wiadomo nie od dziś. Niestety nie zmienia to nic.😉 Co można innego zrobić. Nic? Zapomnij i jeśli nie daje Tobie to spokoju możesz z tym iść powiedzmy do swojego lekarza Psychiatry.😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Chłopak mieszka 10 km ode mnie w drugi dzień świąt nie przyjedzie do mnie bo nie chce dostać mandatu za przemieszczanie się. Jak sądzicie czy to jest miłość czy kocha...

Jak go zatrzymają, to może pościemniać, że jedzie sadzić ziemniaki albo siać marchewkę. To jest dozwolone-prace na polu lub działce, tak powiedział inspektor Ciarka (rzecznik policji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ale to wiadomo nie od dziś. Niestety nie zmienia to nic.😉 Co można innego zrobić. Nic? Zapomnij i jeśli nie daje Tobie to spokoju możesz z tym iść powiedzmy do swojego lekarza Psychiatry.😎

Wiesz co ? komuna nie upadła dlatego, że powstała solidarność itp. Ona upadła dlatego, że ludzie we wszystkich krajach socjalistycznych przestali pracować tak jak mi to nakazywano. Te miliony ludzi z których każdy wykazywał drobne nieposłuszeństwo, zmnieniejszając wydajność pracy, doprowadziło system do upadku. Od dawna jest takie powiedzenie, "z niewolnika nie ma pracownika" i to działa w każdej dziedzinie życia. Gdyby ludzie się sprzeciwiali, to władza nie mogłaby wprowadzać kolejnych durnych przepisów, ograniczeń, nowych podatków itd, ale skoro jest przyzwolenie, to robią co chcą.
Nawet taka krytyka poprzez napisanie wrogiego komentarza tez jest ważna, bo pozwala zauważyć, że więcej ludzi jest przeciw tej nowej komunie.
Nie ma racjonalnych powodów, żeby wprowadzać, aż takie ograniczenia. Chyba chcą przypomnieć stan wojenny, tylko musieliby jeszcze postawić wojsko na rogach najważniejszych ulic, no i koksowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach zamiast tej pracy to chyba trzeba będzie odmawiać wchodzenia w a paranoję kupowania lodówek do 5G, smartfonów i wszystkiego co pozwala na rozwój korporacji i ich władzę.  Ale debiulom co  tak atakują wiarę katolicką - pytam się ich czym będziecie się bronić jeżeli nie własną walutą państwem i swobodami obywatelskimi ugruntowanymi w wierze katolickiej ?

 

nie macie lewaki nic do zaoferowania poza szatanem, czyli poddaniem się żydom lewackim od szatana mordercom.  

czysta logika lewacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×