Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
krissu8@o2.pl

Długotrwałe kłótnie w związku

Polecane posty

Cześć, mam 24 lata, dziewczyna 23. Od +/- 6 miesięcy nie możemy się zbytnio dogadać. Nasz związek ma już 6 lat. W czasie studiów widzimy się od 3 lat 4-5 dni w miesiącu (wakacje/ferie częściej). Wydaje mi się, że ona przestała mnie kochać, to już nie to samo co kiedyś (częstsze rozmowy, poświęcała mi więcej czasu). Ja nawet nie chcę myśleć o związku z inną, a raczej próbować się dogadać, naprawić ... Na pewno sam sobie mogę zarzucić, że jestem zbyt zazdrosny o nią i mam bardzo kreatywną wyobraźnię, że czego to nie robi w wolnym czasie na studiach itp ... Pewnego razu zobaczyłem na jej komunikatorze jak z 'kolegą' ze studiów wysyła sobie selfie, serduszka [ten typ napisał jej życzenie urodzinowe równi o północy i później były teksty typu "ojej, byłem pierwszy? <3]… Może to dziecinne, ale czy to też takie ‘normalne’, że na swoich social mediach nie ma żadnego zdjęcia ze mną? Czy miał ktoś kiedyś podobną sytuację albo ma jakieś źródła, gdzie można dostać darmową pomoc? (nwm … może jakiś psycholog?) Z góry dzięki za jakikolwiek odzew w sprawie jakże zawiłej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć, mam 24 lata, dziewczyna 23. Od +/- 6 miesięcy nie możemy się zbytnio dogadać. Nasz związek ma już 6 lat. W czasie studiów widzimy się od 3 lat 4-5 dni w miesiącu (wakacje/ferie częściej). Wydaje mi się, że ona przestała mnie kochać, to już nie to samo co kiedyś (częstsze rozmowy, poświęcała mi więcej czasu). Ja nawet nie chcę myśleć o związku z inną, a raczej próbować się dogadać, naprawić ... Na pewno sam sobie mogę zarzucić, że jestem zbyt zazdrosny o nią i mam bardzo kreatywną wyobraźnię, że czego to nie robi w wolnym czasie na studiach itp ... Pewnego razu zobaczyłem na jej komunikatorze jak z 'kolegą' ze studiów wysyła sobie selfie, serduszka [ten typ napisał jej życzenie urodzinowe równi o północy i później były teksty typu "ojej, byłem pierwszy? <3]… Może to dziecinne, ale czy to też takie ‘normalne’, że na swoich social mediach nie ma żadnego zdjęcia ze mną? Czy miał ktoś kiedyś podobną sytuację albo ma jakieś źródła, gdzie można dostać darmową pomoc? (nwm … może jakiś psycholog?) Z góry dzięki za jakikolwiek odzew w sprawie jakże zawiłej 

Przegrales. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batou

Lepsze niż dawniej Coralick. Te podpowiedzi ze zdjęciami w socjalach, z życzeniami od innego, powinny zrobić robotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec waszej relacji. Przykre, ale tak bywa. Znajdziesz lepszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że nawet w mediach Waszych wspólnych zdjęć nie wstawi.  Zgadzam się z powyższymi opiniami.  Miałam FB latami i wiem że ludzie mają związki latami i wiecznie jak papuszki nierozłączki wstawiają co jakiś czas jakieś zdjęcie.  Sama na tym punkcie miałam bzika.  Także coś może być na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze, ta relacja jest spalona, ta kobieta po prostu nic do ciebie nie czuje, wypalony układ. Zerwij to ty, bo ona tego nie zrobi, bo jest tchórzem jak większość kobiet, tylko najwyżej cie zdradzi. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugaszansa

jestescie już 6 lat razem, może ona czeka na kolejny krok z Twojej strony np. na oświadczyny? to by wyjasnialo kwestie kolegi ze studiow, moze sprawdza czy będziesz zazdrosny? jeżeli jej się nie zadeklarujesz to prawdopodobnie ta relacja nie przetrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×