Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Malesa

Pomys na biznes w świecie po pandemii

Polecane posty

Wydaje mi się, że przez najbliższe lata może być ciężko z prowadzeniem konwencjonalnych biznesów. Ludzie mogą się trochę bać tych wszystkich usług typu wykonywanych bezpośrednio.

Jak wam się wydaje, jakie branże zyskają na obecnej sytuacji? O ile będą takie które zyskają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMYS a co to jest? Może zanim weźmiesz się za biznes to nauczysz się języka poprawnie? hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałam z telefonu i zwykła literówka. Przeoczenie. Niestety nie można edytować tytułu Nie chcę wchodzić w słowne przepychanki.

Zastanawiam się generalnie nad obecną sytuacją oraz możliwościami podjęcia jakiejś pracy zarobkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł wydaje się być całkiem ciekawy, tylko co sprzedawać w branży, w której już jest konkurencja o ugruntowanej pozycji na rynku. Trudno będzie się ścigać z kimś, kto już jest obecny na danym rynku, kto na nim funkcjonuje, posiada klientów. Kolejna sprawa, to brak znajomości technik programistycznych, czyli konieczność opierania się na jakimś zewnętrznym wsparciu technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że biznesy online urosły na znaczeniu. Większość firm, by się utrzymać, musiały przejść z offline do online. Obojętnie na jaki biznes postawisz- warto zadbać o swoją stronę i social media w internecie. Od początku roku przeszłam na online z agencją https://mediacare.pl/i gdyby ktoś mi powiedział przed epidemią, że mój biznes zacznie przynosić takie dochody, to bym się zaczęła śmiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że coraz większe znaczenie będzie odgrywał tutaj internet. Wiele biznesów nie doceniało działania i znaczenia internetu w reklamie. Widze to po dzialalnosciach w mojej miejscowości (mieszkam w niewielkiej miejscowości oraz wiele firm prowadziło typowo tradycyjne działania, raczej reklamę stacjonarną). Obecnie wiele firm zakłada strony www, fan page na facebooku jak również przenosi handel do sieci. Pandemia jedynie ten trend przyspieszyła. 

Jeśli jednak miałabym tutaj polecić dobry cms do stworzenia strony www, polecam zastanowić się nad Drupalem https://drupalopinie.pl/ . Daje duże możliwości rozwoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×